Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 4 lata nju mobile

4 lata nju mobile

sirmark 26 Kwietnia 2017 12:15

5 7

4 lata nju mobile

Orange świętuje 4 lata marki nju mobile. Oferta ruszyła dokładnie 25 kwietnia 2013 roku






Nie mamy w tej chwili aktualnych danych dotyczących klientów nju mobile, ale Rzecznik Orange w zeszłym roku potwierdził, że na koniec III kwartału 2016 roku nju mobile miało 943 tys. klientów, o 47 tys. więcej niż na koniec II kwartału.

O tym jak wyglądał oferta na starcie przeczytać można w poniższym linku.

Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | nju mobile

w sumie: 56
  • 0

    39.  2017-04-26 16:39:02

    @34: Tak, w Plushu za 40 zł. No limit oraz po 10GB na każdy z obu numerów.

  • 0

    41. ~NG  2017-04-26 17:08:40  host: host-168-133.prnet.pl

    Myślę, że większym sukcesem (i większym powodem do świętowania) byłoby wprowadzenie 4 lata temu marki Idea ze starym logiem aniżeli nju kartofla. Nie ma co świętować. Oferta nju jest OK, ale sukces zapewniłby come back Idei by Orange. Czytaj to Jabłczyński! Czytaj TO! :) I wprowadź! nju Idea is just IDEA!

  • 0

    42. ~pabloki  2017-04-26 17:21:17  host: user-5-173-33-170.play-internet.pl

    41 to nie możliwe bo część klientów mogła mieć złe skojarzenia z ideą. poza tym mogłaby zaistnieć sytuacja kanibalizacji orange i jakby to wygladało gdyby połowa klientów przeszła. z marki głownej do idea z której nie musieli by odporwadzac kasy do francyi. a co jak z czasem marka by zjadła orange? nie po to kupowali by nie móc drenować .

  • 0

    43. ~Aa  2017-04-26 17:27:44  host: public-gprs354638.centertel.pl

    Po roku w nju mam 25gb i no limit bez stacjonarnych za 29zl, jak dla mnie super ;)
    @41 - 10/10!

  • 0

    44. ~NG  2017-04-26 17:49:34  host: host-168-133.prnet.pl

    @pabloki - przeczytaj swój komentarz milion razy, bo ja po jego przeczytaniu stwierdzam - jesteś kretynem. I nie dlatego, że się ze mną nie zgadzasz. Nie zgadzasz się sam ze sobą.

  • 0

    45. ~pabloki  2017-04-26 18:04:25  host: user-5-173-33-170.play-internet.pl

    44 wiesz co? Ty po prostu nie rozumiesz mojego kometarza.mój kierowca bez zadnych sugestii stwierdził że nie rozumiesz co napisałem. wskaż gdzie sie nie zgadzam z samym sobą .

  • 0

    46. ~NG  2017-04-26 18:30:58  host: host-168-133.prnet.pl

    Część klientów miałaby złe skojarzenia z Ideą więc nie byłaby zainteresowana powrotem co oznacza wtopione w reaktywację pieniądze i brak zysku, a jednak Idea mogłaby być na tyle silną marką by połowa klientów przeszła z Orange do Idei, a z czasem Idea byłaby na tyle silna by "zjeść" Orange. Dla PTK Centertel liczy się prawdopodobnie maksymalizacja zysków. Przemyśl więc czy come back Idei byłby strzałem w stopę czy strzałem w 10? Jeśli więc Twój kierowca Ciebie rozumie i się z Tobą zgadza - oznacza to tylko jedno. Jesteście obaj kretynami, Tobie się po prostu w życiu poszczęściło do tego stopnia, że znalazłeś sobie kierowcę na swoim poziomie.

  • 0

    47. ~NG  2017-04-26 18:33:11  host: host-168-133.prnet.pl

    Koniec hejtu, bo ja nie z tych. Dziękuję za uwagę. I przepraszam za obrazy. :)

  • 0

    48. ~  2017-04-26 19:26:15  host: 095160001021.slupsk.vectranet.pl

    No niestety, aktualnie przy ofercie lajt mobile -nju nie ma szans

  • 0

    49. ~piotrmak  2017-04-26 19:57:37  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    NG: :)

  • 1

    50. ~Bolek  2017-04-26 20:08:50  host: ip-5-172-255-118.free.aero2.net.pl

    Mimo wszystko wybieram Plusha.

  • 0

    51.  2017-04-26 21:24:47

    No już beze mnie, bo za kilka dni w Lajt Mobile będę.

  • -1

    52. ~^^  2017-04-26 21:53:30  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    @21 wystarczy że zadzwonisz na jakaś infolinie i wisisz na słuchawce nawet 40 minut.... a po drugie nie wiesz czy dany numer to komórka czy stacjonarny, czasami numery są podobne, tak wiec stacjonarne powinni dorzucić do pakietu za 29 zł.
    Gdy konkurencja ma stacjonarne w pakietach za 20, 25 czy 29 zł.
    Zamiast tortu powinni wystartować z nowym cennikiem- aby nie tracić do konkurencji

  • 1

    53.  2017-04-26 22:27:01

    @52
    Ja nie mam problemu z rozróżnieniem czy to numer stacjonarny, czy komórkowy.
    Zresztą nie mam zwyczaju dzwonić na nieznane numery, bo z "obcymi" nie rozmawiam, więc sprawa jest banalnie prosta ;)

    Jak wspomniałem każdy wybiera ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Jeśli nie mam potrzeby wisieć 40 minut na infolinii jak to nazwałeś to nie potrzebuję no limit na stacjonarki.
    Jeśli w tandemie wychodzi w Nju 19-24zł/numer i spełnia to potrzeby to komu będzie się chciało zmieniać operatora tylko dlatego, że w innej sieci za 20zł będzie miał wliczone stacjonarki.

    Jeśli zmienią się potrzeby to można pomyśleć o zmianie, a tak to każdy sam musi sobie odpowiedzieć, czy oferta danej sieci jest warta potencjalnej zmiany.

  • 0

    54. ~Marek K  2017-04-26 22:38:31  host: net-83-175-142-144.markom.krakow.pl

    Dużym plusem w NJU jest jakość sieci co mogłem przetestować. Obecnie jestem w Plushu i tu z jakością jest trochę gorzej ale taniej. Ogólnie NJU powinno obniżyć cenę bo tak jakoś głupio teraz wyglądają te 29 zł za no limit rozmowy na komórki+stacjonarki gdy inni mają taki no limit, góra za 20zł a nawet za 9,90 zł.
    A czy to nastąpi?..nie wiadomo. Orange w obecnej chwili nie za bardzo ma przysłowiowy "nóż na gardle" aby coś obniżać. Obecnie są największą siecią i klienci raczej masowo nie odchodzą. Plus i T-Mobile zaliczyli ogromne spadki abonentów i stąd tak dobre oferty. Play też się trzyma "dzięki celebrytą" pomimo droższej oferty i pogarszającej jakości.
    A wracając do NJU to zgodzę się z poprzednikami. Oferta w parze na razie jest nie do pobicia piorąc pod uwagę cenę i jakość sieci.

  • 0

    55.  2017-04-26 23:02:47

    Marek K: Nie wiem czy jakoś w nju jest taka super. Różnie bywa. W Lajt Mobile nie wiem jak jest, ale podobno nie gorzej niż w Plusie, a z tą siecią dużo rozmawiam. Jakoś nie zauważyłem gorszej jakośći. Jeśli chodzi o jakoś połączeń w ostatnim czasie widzę, że ona się wyrównuje bardzo. Wchodzi HD czasem nawet pomiędzy sieciami.

  • 0

    56. ~bobo  2017-04-27 07:42:53  host: r3b.lcs.net.pl

    Byłoby Ok, gdyby jakość rozmów była lepsza. Mimo zgłoszeń do Orange-Nju. A tak inni operatorzy w rejonie Płońska-mazowieckie mają lepszą jakość połączeń. i niby centralna Polska, przy trasie S7, a tu kaszana.

  • 0

    57. ~ACT!VE  2017-04-27 11:00:55  host: user-94-254-153-234.play-internet.pl

    NG: mistrzowskie zaoranie kretynów, brawo

  • 0

    58. ~^^  2017-04-28 11:11:27  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    @ 53 - akurat zalał mnie sąsiad i prawie godzinę wisiałem na infolinii ubezpieczalni, najpierw czekasz na połączenie, potem pani każe mi mierzyć łazienkę, wielkość zalania itd itp... i prawie 60 minut to trwało.
    Albo chcesz iść do jakiegoś specjalisty i dzwonisz do 10-15 przychodni - szukając najszybszego terminu i każde połączenie trwa kilka minut, a czasami czekasz i 5- 10 minut jak są jakieś infolinie zrobione

  • 0

    59.  2017-04-28 20:13:07

    @58
    Jak już pisałem ja aktualnie nie mam potrzeby posiadania no limit na stacjonarki.
    Jeśli dadzą je gratis, bez dopłaty to będę zadowolony ale ja nie nabijam sobie co miesiąc 10zł za stacjonarki, aby było to dla mnie kluczowe, zwłaszcza, że w ciągu kilku ostatnich lat ani razu nie było takiej sytuacji.

    Jeśli Ty potrzebujesz stacjonarki, bo co miesiąc wisisz na różnej maści infoliniach itp. to szukaj oferty ze stacjonarkami w cenie.
    Pamiętaj, że infolinie 801 nie wchodzą w pakiet stacjonarnego no limit i każde połączenie będzie dodatkowo płatne niezależnie od operatora komórkowego którego sobie wybierzesz.

Dodaj swoją opinię