Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 4 GB w Play na kartę za kupno produktów Energizer

4 GB w Play na kartę za kupno produktów Energizer

Isand 16 Marca 2018 17:13

4 11

play logo

Play nawiązał współpracę z Energizerem czyli producentem baterii oraz akumulatorów. Obie firmy przygotowały specjalną ofertę.

Aby uzyskać 4 GB internetu należy zakupić dwa dowolne produkty firmy Energizer za minimum 15 złotych. Następnie wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie akcji, gdzie będzie trzeba wpisać swój numer telefonu, następnie podać kod (który przyjdzie SMS-em) i podać adres e-mail. Ostatnim krokiem będzie dodanie zdjęcia dwóch zapakowanych produktów Energizer wraz z paragonem. Będzie trzeba wpisać również numer paragonu.




Play w ciągu dwóch dni przyzna bonus. Pakiet 4 GB to dwa zasilenia po 2 GB, ważne 30 dni. W akcji można wziąć udział dwukrotnie. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 15 czerwca.

Zobacz: Regulamin oferty

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | play na kartę | energizer

w sumie: 62
  • 0

    43.  2018-03-17 22:45:59

    40. ~hmm : Silny może mieć rację - tak jak napisałem we wcześniejszych komentarzach - 100% mógłbyś powiedzieć, ze ma rację gdyby wszędzie i wszystkim ten net zwolnił, a tak nie jest, u mnie lata jak latał. Natomiast jest oczywistym, ze jak z tego pakietu 20GB darmowego netu zaczęło korzystać w hustęczkę ludzi w tym samym momencie, to obciążenie nadajników wzrosło, i w niektórych lokalizacjach (nie wszystkich) net mógł tragicznie zwolnić.... peszek. Profilaktycznie jak z internetu po kablu zrezygnowałem zrobilem sobie zapasik darmowego internetu które rozdawaly inne sieci, więc jak mi Orange padnie, zmienię kartę na inną i jakoś przeczekam aż się ludzie tymi 20GB z Orande nacieszą :)

  • 0

    44.  2018-03-17 22:51:32

    42. ~Tom: Netflixa wykupiłeś ? Miałem, fajny, ale trochę drogi jak dla mnie (54zł ?). Przerzuciłem się na CDA - taniej, i chyba (moim zdaniem) więcej filmów.

  • 0

    45.  2018-03-17 22:58:54

    @44 ale w Netflix masz też tańsze konta, albo możesz ze znajomymi kupić i wtedy masz już w ogóle taniutko. Kolega kupił ze trzema znajomymi i mają to konto za 54 i oglądają za grosze.

  • 0

    46.  2018-03-17 23:07:18

    45. iphoneski: Wiem, że są tańsze konta, i że można współdzielić, ale nie chciało mi się szukać, a przede wszystkim namawiać i potem jakoś rozliczać ze składki znajomych. A w CDA 15zł, jeden rodzaj konta premium na miesiąc, i też można kombinować jak ktoś chce i dzielić na 3 osoby, ale to już by była przesada chyba ? ;)

  • 0

    47.  2018-03-17 23:15:00

    @46 ale jednak w Netflix masz dobre pozycje np. Black mirror, No i ma być wiedźmin :)
    Szczerze lepiej chyba za to zapłacić niż oglądać powtórki za abonament tv. Ja sam mam dekoder tylko dla sportu i tvn24, gdyby nie to, że internet taniej wychodzi z tv niż bez już dawno bym się pozbył nosiciela reklam na płonący konar.

  • 0

    48.  2018-03-17 23:33:49

    47. iphoneski : Dla 2 filmów (a nawet kilku), nie będę płacił 3 razy więcej, ani bawił się w rozliczanie znajomych z współdzielenia konta, za dużo zachodu z tym jak dla mnie. A naprawdę mam porównanie bo miałem też Netfilixa, i wcale to całe CDA nie wypada tak źle. Co do reszty Twojego komentarza odnośnie, to w zupełności się z Tobą zgadzam :) Ps. Wywal dekoder, jedź na LTe i tyle, a TVN24 chyba na necie też się znajdzie i jakiś sport, jeśli Ci na tym zależy.

  • 0

    49.  2018-03-17 23:56:08

    Wiece co? Ja chyba napiszę pracę naukową na temat takiego fenomenum jak to co widzę tutaj!!! Prawie 50 komentarzy bo ktoś do chipsów dał zdrapkę. Nie czytałem postów dokładnie tylko spojrzałem :) Jaja...

  • 0

    50.  2018-03-18 00:12:02

    49. JackLondon: Czasami trzeba pogadać o głupotach :) A nie tylko o pracach naukowych :P

  • 0

    51. ~  2018-03-18 10:14:29  host: user-94-254-165-95.play-internet.pl

    po tuningu Nergar 810s zaczął agregowac pasma w sieci lte Play. Po dobroci nie chciał.

  • 0

    52.  2018-03-18 11:23:35

    Poziom trzymają ten sam od lat czyli niski jak poziom Wistuli na lipiec

  • 0

    53. ~Kokx  2018-03-18 12:11:37  host: user-5-173-112-231.play-internet.pl

    Jyz lece kuoic baterie haha.

  • 0

    54.  2018-03-18 12:21:05

    @48 niestety sport przez net to nieporozumienie. Ipla/C+ sport online przy dużych wydarzeniach buforują albo klatki co kilka sekund. Nie mówiąc już o galach ksw - jak chceż coś zobaczyc tak żeby cię szlak nie trafił to tylko dekoder. Często piraty działają lepiej od oficjalnych serwisów.

  • 0

    55. ~r5  2018-03-18 13:21:04  host: a29-02-06.opera-mini.net

    54. Nie używasz dobrej przeglądarki. Nawet. americamia.com. nie uda ci sie obejrzeć

  • 0

    56.  2018-03-18 13:25:56

    @55 używam oficjalnych aplikacji producentów. Jest ipla i C+ a potem po airplay przez Apple TV do telewizora. Jak aplikacje oficjalne nie są dobre to co wg ciebie jest? Mam też kodi na Macu i szczerze często tam lepiej się ogląda niż w oficjalnych źródłach, No i nie ma opóźnienia pół minuty.

  • 0

    57. ~hmm  2018-03-18 13:29:38  host: public-gprs184665.centertel.pl

    43@ To tak jak ja ,u mnie net po kablu poszedł na spacer, bo nieopłacalny no chyba że ktoś potrzebuje tysiące GB danych,ale jak nie mobilny starcza w 100% i taniej zdecydowanie wychodzi.Też mam karty od różnych opów do neta ale mój główny do neta to w zasadzie ofnk a tu ma ci los zapchane łącza.Z Grunwaldem jak wszedł było to samo...Orange powinien stawiać więcej nadajników przy takich "gratisach" jakie ludziom rozdaje, bo inaczej sieć im się w co niektórym miejscach nieźle zatyka.

  • 0

    58. ~r5  2018-03-18 13:51:39  host: a29-02-08.opera-mini.net

    @56. Użyj HTML5 BROWSER i problemy Ci znikną.

  • 0

    59.  2018-03-18 13:56:43

    @58 a to ma silverlight? np w ipli bez tego nic nie obejrzysz.

  • 0

    60. ~r5  2018-03-18 14:16:58  host: a24-06-11.opera-mini.net

    @59. Tak, ma. Ma również. Adobe Flash Playera. Bez niego to nie obejrzysz. weeb.tv. (80 stacji tv całkowicie bez loginów )

  • 0

    61. ~Flej=plej  2018-03-19 21:23:00  host: apn-31-0-68-29.dynamic.gprs.plus.pl

    Trzeba upaść na głowę żeby z tego skorzystać

  • 0

    62. ~  2018-03-21 02:19:23  host: 131.107.159.202

    Sign Up for Facebook | Facebook

Dodaj swoją opinię