Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G x 2 = General Mobile DST3G Cool

3G x 2 = General Mobile DST3G Cool

LuiN 12 Marca 2008 23:22

0 0

General Mobile zaprezentował nowy jednobryłowy aparat 3G, który zapewne uszedł by uwadze wszystkich, gdyby nie fakt, że obsługuje nie jedną, a dwie karty SIM w sieciach trzeciej generacji.

gm dst3g cool gm dst3g cool gm dst3g cool

General Mobile DST3G Cool to aparat o klasycznej formie i dość smukłej obudowie o wymiarach 117 x 49 x 16,5 mm i wadze 109 g. Podstawowym atutem telefonu jest obsługa 2 kart SIM. Aparat może pracować w jednym z trzech zakresów GSM: 900/1800/1900 MHz, lub w jednym z czterech zakresów 3G: 900/1800/1900/2100 MHz.




Poza istotną szczególnie podczas wyjazdów zagranicznych funkcją Double-SIM, telefon oferuje dość przyzwoitą specyfikację ogólną. Zamontowano w nim ekran o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości QVGA (320x240 pikseli), aparat fotograficzny 2Mpix i Bluetooth.

Bateria pozwala na do 10 dni pracy w trybie czuwania, 6,25 h rozmowy w trybie GSM lub 3,5 h wideorozmowy. Dostępne standardy transmisji pakietowej to GPRS/EDGE/UMTS. 128 MB pamięci wewnętrznej rozszerzyć można za pomocą kart microSD.

Telefon trafi do sprzedaży w kwietniu we wciąż nieznanej cenie.

Źródło tekstu: mobileburn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~kaps  2008-03-12 23:41:46  host: apn-77-114-41-155.gprs.plus.pl

    cos dla mnie. Mam dosc noszenia 2 telefonow...

  • 0

    2.  2008-03-12 23:42:43

    Taki trochę "plastik" z wyglądu ale pomysł z 2ma kartami doskonały i powinien być powszechnie stosowany w telefonach moim zdaniem...

  • 0

    3.  2008-03-12 23:52:58

    Przede wszystkim: + za design i rozwiazania od SE tylko brak mi tu HSDPA :>

  • 0

    4.  2008-03-13 07:39:14

    no no i czytnik kart micro cd tez ma (widac po obudowie) Jesli cena nie bedzie jakas kosmiczna to sie na niego skusze....

  • 0

    5.  2008-03-13 07:39:52

    sd* mialo byc

  • 0

    6. ~mirekb  2008-03-13 08:02:49  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    2karty sim juz byly dawno ale z ta bateria 10dni to bybylo cos dla mnie.w sumie brak hsdpa ale jak 3g to juz niezle.zob jak z cena

  • 0

    7. ~TWDonald  2008-03-13 08:09:15  host: ip-89-174-121-89.multimo.gtsenergis.pl

    Te czasy czuwania przy dwóch aktywnych kartach? A jak z simlockiem? Podwójny? ;)

  • 0

    8. ~  2008-03-13 11:22:15  host: p04-12.opera-mini.net

    Pewnie nie ma w ogóle simlocka,bo w przypadku simlocka takie rozwiązanie mija się,z celem,chyba,że ktoś lubi mieć 2 numery z tej samej sieci typu ;prywatny i służbowy.

  • 0

    9. ~golfiarz  2008-03-13 11:50:52  host: systemy22.toya.net.pl

    co to jest to Double-SIM?

  • 0

    10.  2008-03-13 14:25:13

    Chciałbym zauważyć, że to telefon pracuje w wyżej wymienionych pasmach częstotliwości, a nie jak to napisano w artykule karta SIM.

  • 0

    11.  2008-03-13 14:46:02

    10, hoobz- racja, gdzieś uciekła mi logika w tym zdaniu. Już poprawione, dziękuję za czujność!

  • 0

    12. ~znawca  2008-03-13 15:02:58  host: atropos.tpi.pl

    Nie mówi sie Double-SIM tylko Dual-SIM

  • 0

    13.  2008-03-13 15:45:11

    12, znawca: to akurat nie pomyłka, tylko oznaczenie stosowane przez tego producenta.

Dodaj swoją opinię