Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G w Orange dla wszystkich

3G w Orange dla wszystkich

WitekT 8 Listopada 2006 22:21

0 0
Od 8. listopada posiadacz jakiejkolwiek karty SIM Orange może zalogować się do sieci 3G. Do tej pory mogli to zrobić tylko posiadacze kart USIM.

Dzięki zwiększonej pojemności na karcie SIM 3G można zapisać nawet 500 kontaktów, czyli 2 razy więcej niż zwykłej karcie SIM. Każdy wpis może zawierać: imię i nazwisko, 2 numery telefonów (np. domowy i komórkowy) oraz adres e-mail. Tymczasem na standardowej karcie SIM przy każdym wpisie zmieści się wyłącznie jeden numer telefonu, natomiast pozycja zawierająca imię lub nazwisko (lub imię i nazwisko) nie mogła zawierać więcej niż 14 znaków.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Don Pedro  2006-11-08 22:23:30  host: dial-705.wroclaw.dialog.net.pl

    Allelujaaaa !!!

  • 0

    2. ~  2006-11-08 22:33:32  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    W erze w tak-taku tez juz od jakiegos czasu moge sie logowac do 3g ;)

  • 0

    3. ~a  2006-11-08 22:36:04  host: btw205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sici 3G - chyba sieci???

  • 0

    4. ~~tata  2006-11-08 22:37:28  host: p07-08.opera-mini.net

    Za to ja z checia bym nabyl usima w Plusie ale niestety nie oferuje tego Plus :-(

  • 0

    5.  2006-11-08 22:41:16

    a: dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! ;)

  • 0

    6. ~pl idea  2006-11-08 22:43:39  host: 217.116.110.186

    idea szaleje... hsdpa, 3g dla wszystkich... tylko preaida data brak, orange-data przybywaj

  • 0

    7.  2006-11-08 22:56:22

    brawo orange !!!

  • 0

    8. ~Longman  2006-11-08 23:01:47  host: ewa240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to Orange wysuwa sie do przodu. Brawo! PS & OT Czy juz wiadomo co "wielki Jaroslaw" zdecydowal w temacie Samych Swoich? Decyzja miala zapasc w ciagu dwoch tygodni, a wiec powinno byc juz wiadomo, a tu cholera zapomniano o klientach. To jakos ostatnio jakas plusowa tradycja, wszystko byloby OK gdyby nie ci upierdliwi klienci...

  • 0

    9.  2006-11-08 23:03:02

    taa, ja wczoraj przeżyłem szok jak zobaczylem napis 3g pod kreskami z zasięgiem.. i tylko sie ucieszylem ze nie musialem wyrzucic w błoto 25zł na nową karte sim..

  • 0

    10. ~  2006-11-08 23:07:14  host: duj89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6: Na seks grupie mówią, że działa: http://tinyurl.com/yylsn6

  • 0

    11. ~glodek  2006-11-08 23:22:52  host: host-ip26-138.crowley.pl

    Cos Witek spi dzisiaj z newsami, na konkurencji juz od rana ten news o 3G, nie mowiac o promocji "Liczy sie ostatnia", ktorej nawet dzis wcale nie bylo. Reklamy w radiu tez sa od wczesnego ranka!!!

  • 0

    12.  2006-11-08 23:25:09

    godek: 2 dni byłem "na wyjeździe". Właśnie odrabiam zaległości. ;)

  • 0

    13.  2006-11-09 00:06:12

    Hmm a ile kosztuje minutka videorozmowy z Popa do innego Popa ? Normalnie 80gr ?

  • 0

    14. ~dt  2006-11-09 02:37:35  host: wap.plusgsm.pl

    Wow! W koncu dali cos co w Plusie jest od 2 lat. Tylko pogratulowac swiatowej sieci...

  • 0

    15. ~RadkoR  2006-11-09 03:08:27  host: host-80-238-106-38.jmdi.pl

    Hmm, ciekawe. Kilka miesięcy temu w ramach programu wymiany kart na 3G, wymieniłem swojego SIM'a. Otrzymalem dokladnie taka sama karte, jak te ktore teraz Orange rozdaje zadarmo w Go i POPie. Zwykly Simteligent z 250 pozycjami na numery. Reklamowac?

  • 0

    16.  2006-11-09 05:44:40

    @13 koszt z popa na inne sieci 0.80pln, ale zapewne zmienią, w abo 1,50PLN

  • 0

    17. ~lis  2006-11-11 19:49:30  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    3G w orange to jest smiech na sali

Dodaj swoją opinię