Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G w metrze

3G w metrze

WitekT 5 Stycznia 2005 13:27

0 0
Hutchison 3G rozszerzy zasięg swojej sieci w Hong Kongu na wszystkie 14 stacji metra i łączące je tunele. Do końca sierpnia planowane jest zaś pełne pokrycie linii kolejowych.W zasięgu sieci znajduje się 99% populacji wyspy. Z usług 3G korzysta prawie 200 tys. użytkowników z 1,85 mln abonentów.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~:) :) :)  2005-01-05 13:30:00  host: cie50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TO W TAKIM HONG KONGU MAJA W METRZE 3G A UNAS NAWET NIE DZIALA DOBRZE GMS A CO DOPIERO 3G MOZE SIE DOCZEKAMY ZA 30 LAT TYLE CO BUDUJA PIERWSZA LINNIE METRA :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-26-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet