Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G w metrze

3G w metrze

WitekT 5 Stycznia 2005 13:27

0 0
Hutchison 3G rozszerzy zasięg swojej sieci w Hong Kongu na wszystkie 14 stacji metra i łączące je tunele. Do końca sierpnia planowane jest zaś pełne pokrycie linii kolejowych.

W zasięgu sieci znajduje się 99% populacji wyspy. Z usług 3G korzysta prawie 200 tys. użytkowników z 1,85 mln abonentów.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~:) :) :)  2005-01-05 13:30:00  host: cie50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TO W TAKIM HONG KONGU MAJA W METRZE 3G A UNAS NAWET NIE DZIALA DOBRZE GMS A CO DOPIERO 3G MOZE SIE DOCZEKAMY ZA 30 LAT TYLE CO BUDUJA PIERWSZA LINNIE METRA :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet