Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G w Erze w I kwartale 2005 r.

3G w Erze w I kwartale 2005 r.

WitekT 24 Listopada 2004 13:12

0 0
Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) zamierza w I kwartale przyszłego roku rozpocząć świadczenie usług UMTS na terenie Warszawy - poinformował na wtorkowym spotkaniu z dziennikarzami Antoni Mielniczuk.

Nie możemy podać dokładnej daty, ale UMTS wystartuje w pierwszych miesiącach 2005 roku - powiedział Mielniczuk. Dodał, że oferta będzie początkowo dostępna w Warszawie, a w ciągu roku będzie rozszerzana na kolejne miasta.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet