Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G przez WiFi

3G przez WiFi

WitekT 12 Września 2005 23:22

0 0
Firmy Linksys (należący do Cisco) i Vodafone opracowały wspólnie router bezprzewodowy, który jako uplink wykorzystuje modem UMTS.

linksys vodafone router umts linksys vodafone router umts

Urządzenie oparte jest o router WRT54G3G Linksysa i kartę modemową 3G Vodafone. Pozwala na jednoczesny dostęp 5 urządzeń poprzez WiFi.

Router pojawił się już na hiszpańskim rynku, a w najbliższych tygodniach będzie osiągalny w Niemczech, Grecji, Włoszech, Holandii, Nowej Zelandii, Portugalii, Afryce Południowej, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Klienci z innych krajów muszą jeszcze, niestety, poczekać.


Źródło tekstu: Engadget, slashphone.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~mikematy  2005-09-13 01:42:26  host: ceu98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak spadna ceny w PL na UMTS to bedzie to cos ciekawego do wykorzystania.

  • 0

    2. ~  2005-09-13 11:04:52  host: external.ciech.waw.pl

    Pod warunkiem, że pojedziesz "tam" i przywieziesz sobie. No chyba, że popyt będzie na tyle duży, że pojawią się na rynku "importerzy" ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-184-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet