Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G Plusa w Szczecinie

3G Plusa w Szczecinie

WitekT 17 Stycznia 2006 09:47

0 0
Od poniedziałku Plus GSM rozpoczął świadczenie usług 3G w Szczecinie.

To 11 miasto, w którym są dostępne te usługi w sieci Polkomtela. Pozostałe to: Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź, Kraków, Zakopane, Lublin i Gliwice. W Orange usługi 3G są oficjalnie dostępne w pięciu miastach, zaś w Erze - w trzech.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2006-01-17 09:56:42

    Po co 3G dla przecietnego śmiertelnika ? GSM wytarcza w zupelnosci, a kazda kolejna nowinka to proba wyciagniecia pieniedzy z naszej kieszeni. GSM forever !!!

  • 0

    2. ~  2006-01-17 10:21:33  host: ejp186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a po co latanie w kosmos dla zwyklego smiertelnika? idz lepiej wypierz sobie spodnie na tarce w rzece :)
    kasa napedza postep (oczywiscie kasa zebrana od nas - klientow), a bez postepu pisalbym teraz na maszynie do pisania a nie na kompie :)

  • 0

    3. ~sharky  2006-01-17 10:40:02  host: 121-9.espol.com.pl

    szkoda ze nie mam telefonu z 3g (ani karty plusa ;)) potestowalabym, ale pewnie na prawobrzezu i tak nic z tego.

  • 0

    4.  2006-01-17 10:51:53

    Brawo Plus ja czekam jak UMTS dojdzie do mojego miasta (mam nadzieje że do końca tego roku)Depesz: UMTS jest po to że na swoim laptopie można mieć za 60 zł neta 380?kb/s a nie jak w twojej neozdradzie 128.

  • 0

    5.  2006-01-17 10:53:18

    Poprostu odrazu widać ktora siec jest najlepsza...taki skok nad konkurencja, brawo Polkomtel!!

  • 0

    6.  2006-01-17 11:19:10

    Taaa-patrze z okna i widze tabuny ludzi ktorzy chodza z lapotpami pod reka ;))) Mnie tam UMTS jest nie potrzebny i bede siedzial w GSM do momentu aż stanie sie juz tak archaiczny, ze bedzie mi wstyd że mam HEYAH GSM a nie Heyah Umts ;))) hihi Pozdrawiam

  • 0

    7.  2006-01-17 12:32:33

    depesz - nikt Ci nie kaze zmieniac, Twoja wola, mialem przyjemnosc ptetowania UMTS i poza wyraznie gorszym pingiem chodzilo wszystko szybko i bez przerw ...

  • 0

    8.  2006-01-17 12:37:48

    ptetowania - mialo byc oczywiscie testowania ;)

  • 0

    9. ~fonzzie  2006-01-17 13:51:04  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    no polkomtel rządzi pod względem internetu. może era ma tańsze telefony i ceny połączeń w abonamentach, ale nie ma np. blueconnectu jako usługe w abo, a Plus ma iPlus bez koniecznosci podpisywania cyrografu na 24 miechy:)

  • 0

    10.  2006-01-19 12:33:04

    Szkoda, ze w szczecinie tylko jeden przekaźnik o zasiegu w promieniu ok 500m. Dobrze, ze chociaz na uczelni mi łapie i moge sobie ciągnąc filmiki w 3gp na nudnych wykladach. Jesli ktoś jest chetny wyprobowac wideorozmowe, to prosze o kontakt. Czy plusowi chodzi o kase?? Gdyby tak bylo to minuta wideorozmowy kosztowala by 3 zł, a nie byla traktowana wg stawek za normalna minute rozmowy;)

Dodaj swoją opinię