Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G iPhone - 10 mln poproszę

3G iPhone - 10 mln poproszę

LuiN 27 Marca 2008 08:33

0 0

apple iphoneApple zamówiło u azjatyckich podwykonawców 10 mln sztuk nowej edycji Apple iPhone.



Nowa wersja urządzenia zyska wreszcie dostęp do szybkiego Internetu jak i połączeń wideo, w oparciu o sieci trzeciej generacji. Zamówienie uzupełni 10 mln sztuk obecnie dostępnego modelu (takiej ilości sprzedanych telefonów spodziewa się Apple do końca tego roku).




Jak podaje źródło różnice nie kończą się na funkcjach 3G. Dla zniwelowania problematycznego czasu pracy urządzenia, w nowej wersji pojawią się energooszczędne ekrany OLED. Przewidywany czas rozpoczęcia sprzedaży to koniec tego roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone w katalogu.

Źródło tekstu: ipodobserver, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2008-03-27 10:18:19

    ~Play rzondzi! - nie mów proszę, co miałem na myśli... Bo to moje myśli. A nie miałem na myśli wstydu na pewno ;-)

  • 0

    14. ~Play rzondzi!  2008-03-27 10:35:39  host: server2.subtech.pl

    12: dzięki za uznanie koleżko!!

  • 0

    15.  2008-03-27 11:48:42

    wersja robiona dla europejczykow? szkoda tylko, ze dopiero teraz zauwazyli to, co ludzie na naszym kontynencie mowili od samego poczatku wprowadznia tego urzadzenia na rynek w USA...

  • 0

    16. ~wiktor  2008-03-27 12:18:49  host: dpl153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy gdy Era wprowadzi na rynek i Phone[a, to od arzu 3 g?bo termin pojawienia się tego modelu dziwnie zbiega się z terminem wprowadzenia iPhone'a do oferty Ery - koniec roku 2008 :)

  • 0

    17. ~Play rzondzi!  2008-03-27 12:29:00  host: server2.subtech.pl

    Myślę, że to Play powinien wprowadzić tąm komórkę, po prostu ten operator ma takie możliwości. LUIn o tym też pisał.

  • 0

    18. ~wiktor  2008-03-27 12:34:49  host: dpl153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale póki co jedyną firmą, która to zapowiedziała jest Era, zreszta pono Apple w każdym kraju wprowadza iPhone'a tylko u jednego operatora,więc w Polsce już wiadomo kto nim będzie. inna sprawa - czemu Play ma niby większe możliwości? nawet nei ma własnej sieci nadawczej, zatem jego predyspozycje są słabe

  • 0

    19.  2008-03-27 13:23:18

    17, Play rzondzi! - a gdzie to ja pisałem, że Play ma wprowadzić iPhone-a? Nie bardzo też rozumiem o jakich tajemniczych możliwościach Play piszesz? Patrząc na trendy zachodnie, telefon trafi najprawdopodobniej do Ery. Oczywiście jeśli się nic nie zmieniło w kwestii braku chęci polskiego Orange na ten telefon w ofercie.

  • 0

    20. ~cud tuska  2008-03-27 13:35:28  host: kwiatkowskiego.res.pl

    ktos wie ile mozna ogladac godzin filmy na iphonie?

  • 0

    21.  2008-03-27 13:44:05

    iPhone dalej pozostanie rewelacyjnym gadzetem, ale gownanianym narzedziem :) Brak multitaskingu i koszmarnie wolna obsluga podstawowych funkcji skresla go na samym poczatku... ale jesli ktos chce pobajerowac kolegow - co kto lubi ;)

  • 0

    22.  2008-03-27 13:56:44

    20 - obstawiam ok. 2 godzin przy tak duzym wyswietlaczu i ponoc slabo trzymajacej baterii...

  • 0

    23. ~Play rzondzi!  2008-03-27 14:35:43  host: server2.subtech.pl

    No LUIn przecież pisałeś coś dzisiaj o tym, że jeśli chodzi o sieć to Play jest w pożądku, tylko, że telefon jest za słaby. Nie pamiętam co to był za wąntek.

  • 0

    24.  2008-03-27 14:51:57

    23, Play rzondzi! - piszesz wszystko bardzo po swojemu i nadinterpretujesz. Napisałem, że Play nie będzie zainteresowany Nokią 6300i, bo ta nie ma 3G. Nic nie pisałem o jakichś specjalnych "możliwościach Play" względem Apple iPhone. Nie ja też użyłem sformułowania "że telefon jest za słaby", tylko TY. Zresztą nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Nokia 6300(i) jest telefonem słabym, gdyż w swojej klasie radzi sobie bardzo dobrze. Swoją drogą sugeruję Ci przesiadkę na firefox-a, który sprawdza pisownię. Tak poważnymi błędami ortograficznymi sam ujmujesz sobie inteligencji (nie mówiąc już o nick-u).

  • 0

    25. ~będzie wielka playta  2008-03-27 15:17:31  host: 80.51.91.252

    @17 plej pójdzie z torbami, jeszcze trochę i będzie to pierwszy operator w kraju wystawiony pod młotek :))))))))))))

  • 0

    26.  2008-03-27 17:17:38

    #25 - w to akurat nikt nie watpi, ze P4 zostanie sprzedane musza tylko nalapac odpowiednia ilosc abonentow, zeby cena byla odpowiednio wysoka.

  • 0

    27.  2008-03-27 18:40:39

    ~mNc w USA jest paru opów którzy oferują usługi 3G tylko na zakresie 850/1900 mhz. Najlepszy w 3G jest sieci at&t.

  • 0

    28.  2008-03-27 19:10:37

    LuiN - ależ Play rzondzi! wie lepiej jak interpretować Twoje myśli, któych nikomu nie wyjawiałeś, o tych wyjawionych nawet nie mówię...

  • 0

    29.  2008-03-27 19:35:22

    no to kiedy zaczna spadac ceny tego ajfona skoro zalewa swiat i zalewa i konca nie widac...

  • 0

    30. ~norris  2008-03-27 20:55:44  host: 212.244.61.228

    wlo idz do szkoły bo robisz błędy!!!!!

  • 0

    31.  2008-03-27 23:00:13

    ~norris - mówisz o??

  • 0

    32. ~Play rzondzi!  2008-03-28 22:57:28  host: server2.subtech.pl

    No moze czasami robi, raz nie zawsze ;)

Dodaj swoją opinię