Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3G Ery we Wrocławiu

3G Ery we Wrocławiu

WitekT 15 Listopada 2005 13:58

0 0
wroclaw nov 0911 mPTC oficjalnie oddała do użytku sieć 3G we Wrocławiu, dostarczoną przez firmę Siemens. Wrocław jest trzecim – po Warszawie i Łodzi – miastem w Polsce, w którym od dziś działa sieć 3G należąca do PTC.Sieć obejmuje swoim zasięgiem cały Wrocław i okoliczne gminy. Uruchomienie UMTS było poprzedzone szczegółowymi testami, których celem było zapewnienie najwyższej jakości działania sieci. Nowa sieć UMTS umożliwi klientom PTC korzystanie w pełni z szybkiego, bezprzewodowego dostępu do Internetu blue connect.

W najbliższym czasie PTC zaoferuje UMTS również w Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Bydgoszczy i w Lublinie. Zgodnie z warunkami koncesji na UMTS, do końca 2006 r. PTC jest zobowiązana świadczyć usługi UMTS na obszarze zamieszkanym przez 20% ludności Polski. Wymagania koncesyjne dotyczące UMTS zostaną zatem spełnione przez PTC z dużym wyprzedzeniem.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~ferdek  2005-11-15 14:12:35  host: dpb168.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Szybko. I bardzo dobrze. Im szybciej blue Connect obejmie zasięgiem większość Polandu tym lepiej

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~dealer  2005-11-15 14:14:30  host: bwo97.neoplus.adsl.tpnet.pl

  WitekT są nowe promo w erze :))) !!!!

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~2005  2005-11-15 15:42:06  host: dza235.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To fakt. Tylko konkurencja może już wkrótce spowoduje, że ceny neostrady spadną do bardziej realnych, :) z drugiej zaś strony ktoś musi pokryć szkody i straty powstałe we Francji :(

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~drohobycz  2005-11-20 21:17:54  host: chg215.neoplus.adsl.tpnet.pl

  FT miał stratu w momencie wykupywania przejmowania TP - do dziś nie są w stanie wycisnąć kasy na swoje długi latka lecą a im się sytuacja pograsza bo rynków do dojenia co raz mniej

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-128-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet