Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 39 groszy w roamingu dla klientów Plusa

39 groszy w roamingu dla klientów Plusa

WitekT 15 Kwietnia 2013 16:34

4 4

Plus wprowadza promocję Wszędzie w Unii, dzięki której podróżujący do krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu uzyskają nowe, bardzo atrakcyjne, proste stawki za połączenia i SMS-y. Od 12. kwietnia jest ona dostępna dla klientów ofert Plus Abonament i Plus Firma, a od 17. kwietnia będą mogli z niej korzystać również klienci Plus na Kartę i Plus Mix.

Wszędzie w Unni to 39 groszy za minutę połączenia oraz za SMS-a wysłanego w roamingu w krajach UE oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinie.

W przypadku klientów Plus Abonament i Plus Firma usługę należy aktywować wysyłając wiadomość SMS o treści AKT UE39 pod numer 2601 lub za pomocą Plus Online. Będzie ona aktywna przez 30 dni, a jednorazowa opłata wyniesie 24 zł brutto.




W przypadku klientów Mix i prepaid usługę będzie można aktywować na 2 lub 14 dni:
  • na 2 dni za 5 zł kodem *136*11*24#,
  • na 14 dni za 9 zł kodem *136*11*25#.

Usługa działa Wszędzie w Unii, co oznacza, że będąc na przykład w Wielkiej Brytanii i dzwoniąc zarówno do Polski, jak i na numer komórkowy w Holandii, klient zapłaci 39 groszy za minutę połączenia. Tyle samo zapłaci też za minutę odebranego połączenia z dowolnego kraju świata.

Jak oceniasz roamingową promocję Plusa za 39 groszy?

Bardzo atrakcyjna
30.18%
Atrakcyjna
22.07%
Nie wyróżnia się
8.11%
Mało atrakcyjna
11.71%
Bardzo mało atrakcyjna
24.32%
Nie mam zdania
3.60%

Wszystkich głosujących: 222



Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | roaming

w sumie: 27
  • 1

    8. ~goral2099  2013-04-15 16:57:02  host: user-31-175-244-99.play-internet.pl

    Chyba zawsze najtaniej będzie zaopatrzyć się w miejscowy starter...

  • 1

    9.  2013-04-15 16:57:47

    Jak dla mnie super! Niestety nie mam już Plusa a przydałoby się. Druga kwestia jest taka, że to jest promocja więc pewnie potrwa kilka chwil a potem wyłączą. No ale co zgarnią za aktywacje to ich... ;) Play mógłby to wprowadzić to bym im trochę rachunku nabił... No a poza tym zgadzam się z FRGZ.

  • -1

    10. ~dan  2013-04-15 17:08:22  host: host-62-141-209-183.swidnica.mm.pl

    a gdzie w roamingu macie sekundowe? wlasnie oferta jest spoko w t-mobile maja po 0,30 ale w pakiecie 30 min za 9zł ale mozna wykupic tylko 3 na miesiac wiec troche malo

  • 1

    11. ~fghj  2013-04-15 17:09:53  host: abzt152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wystarczy kupić kartę drugą, lub trzecią w tak tak i gadasz do woli

  • 0

    12. ~goral2099  2013-04-15 17:12:18  host: user-31-175-244-99.play-internet.pl

    9: W Playu masz chyba taki pakiet/pakiety Tani Roaming...

  • 1

    13. ~blad  2013-04-15 17:17:01  host: 178-36-244-225.adsl.inetia.pl

    WitekT dalej jest błąd

  • -1

    14.  2013-04-15 17:20:20

    13: odśwież stronę. :-)

  • 0

    15.  2013-04-15 17:23:29

    FRGZ (6), to zależy, jak kto leży... Odebrane w roamingu UE w Eurotaryfie, to obecnie już teraz 0,41 zł z pełnym/prawdziwym sekundowym naliczaniem (1/1). Wychodzące, owszem są zdecydowanie droższe 1,48 zł. Jednak rozliczane w takcie 30/1. Tak więc za treściową półminutową rozmowne zapłacimy jedynie 0,74 zł.

  • 0

    16.  2013-04-15 17:26:09

    dan (10), w Eurotaryfie? Za to w T-Mobile, nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej.

  • 1

    17. ~wers  2013-04-15 17:35:37  host: v56-16.opera-mini.net

    chyba powinno być na 2 lub 5 dni?

  • 0

    18. ~mirekb  2013-04-15 18:35:10  host: apn-37-109-208-194.dynamic.lte.plus.pl

    jesli idzie o rozmowy miedzynarodowe i roaming to chyba tm lub vectone..ta promocyjka wygasnie po cichu i nikt tego nawet nie bedzie pamietał.dobre jednak i to

  • 0

    19. ~jarek  2013-04-15 19:30:28  host: v43-08.opera-mini.net

    Lycamobile ma nowy pakiet !

  • 0

    20. ~kolo  2013-04-15 20:05:59  host: apn-77-114-111-6.dynamic.gprs.plus.pl

    Przecież w plusie było 29gr w ofercie tani roaming a jest 39gr? dziwne

  • 0

    21. ~L.  2013-04-15 20:13:29  host: 178235008252.warszawa.vectranet.pl

    29gr było tylko na rozmowy do Plusa, a teraz jest za rozmowy do wszystkich w UE

  • -1

    22.  2013-04-15 22:08:55

    15 naliczanie sekundowe jest ale po 30sekundach

  • 0

    23. ~  2013-04-16 09:32:52  host: ip-37-209-134-76.free.aero2.net.pl

    "Będzie ona aktywna przez 30 dni, a jednorazowa opłata wyniesie 24 zł brutto. " - czy to oznacza, że trzeba aktywować raz na miesiąc i że raz na miesiąc doliczą 24 zł do faktury?

  • -1

    24. ~is ok  2013-04-16 09:53:16  host: public-gprs456132.centertel.pl

    jakiś postęp już jest. biorąc pod uwagę stawkę normalną 1,70 brutto za min 60/60sek to oczywiście jest taniej. Porównując z Heyah (najlepsze stawki w EU bez dodatkowych opłat i limitów) to koszt 9 zł zwróci się po ok 15 min. Dla kogoś jadącego na krótko to dobra oferta. Malkontentom przypominam iż lokalne karty prepaid mogą kosztować nawet 30 euro z zerowym stanem konta.

  • 0

    25. ~Rado  2013-04-16 11:11:17  host: 213-238-79-48.adsl.inetia.pl

    Fajnie to ja już wolę pakiet który miałem w zeszłym roku na urlop bodajże nazywał się wszędzie rozmawiaj czy coś w tym stylu, 30 min na terenie ue wymienne na smsy oraz mmsy za 9zł...

  • 0

    26.  2013-04-16 12:43:47

    marrcus (22), no przecież to napisałem! Lepsze to, niż naliczanie w tej promocji - minutowe 60/60

  • 0

    27.  2013-04-16 12:47:50

    is ok (24), nie - mylisz się. W Eurotaryfie masz naliczanie - w najgorszym przypadku 30/1, a nie 60/60 w najlepszym 1/1). W roamingu UE już dawno nie stosuje się naliczania minutowego, niezależnie od wybranego w roamingu operatora. Mylisz się po raz drugi. Obecnie przy połączeniach wychodzących obowiązuje maksymalna stawka 1,48 zł BRUTTO (w Orange 1,46 zł).

Dodaj swoją opinię