Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 39 groszy w Mobilkingu dla wszystkich

39 groszy w Mobilkingu dla wszystkich

WitekT 2 Grudnia 2008 11:21

0 0

mkOd 1. grudnia Mobilking obniża stawkę do wszystkich sieci. Dość agresywnie, do 39 groszy za minutę z sekundowym taktowaniem.

Oferta jest dostępna automatycznie dla wszystkich klientów, także dotychczasowych. To oferta stała, cennikowa, a nie promocyjna.




Przedstawiciele operatora twierdzą, że zbliżają się już do 150 tys. użytkowników. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Mobilkinga wynika, że markę wymienia spontanicznie 14,7% respondentów, a znajomość wspomagana jest na poziomie 30,6% (63,4% w przedziale wiekowym 18-24). Zdaniem przedstawicieli operatora, Mobilking jest najpopularniejszym MVNO, z rozpoznawalnością ponad 2 razy większą niż najbliższy konkurent.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 356
  • 0

    337. ~  2008-12-09 09:27:17  host: 114-245.echostar.pl

    tak sobie czytam te wasze przepychanki i się zastanawiam o co kaman... przecież logiczne, że jak komuś pasuje co innego to nie będzie się pchał do mobilkinga tylko dlatego, że mają najniższą stawkę w polsce. Ja mam Heyah bo dzwonię za granicę i nikt mnie nie przekona, że MK jest lepszy. Zwłaszcza, że oprócz tego mają droższe smsy i bardzo drogi net... Wielu moich znajomych ma TT bo gadają długo i pasuje im godzina za grosze... Po prostu przy wyborze sieci trzeba brać pod uwagę więcej czynników niż podstawowa stawka.

  • 0

    338. ~chudy  2008-12-09 12:03:30  host: dqp179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No niektóre komentarze to mnie po prostu osłabiają. Wiadomo, że nie będzie taryfy która zadowoli wszystkich, bo jeden woli seryjnie nawalać smsy, drugi rozmawiać, a trzeci siedzieć na necie cały czas, ale jednego nie mozna odmowic mobilkingowi - ulepsza swoją ofertę, a to ze nie wszystkim ona zajebiscie pasuje to juz inna sprawa...

  • 0

    339. ~  2008-12-09 12:18:09  host: 114-245.echostar.pl

    chudy, ale z drugiej strony kto nie ulepsza? Teraz wszyscy operatorzy się prześcigają ofertami - inaczej nie byłoby dla nich miejsca na rynku...

  • 0

    340. ~tele  2008-12-09 12:42:47  host: apple.neteasy.pl

    DO 337/339 Czy ty umiesz człowieku czytać ze zrozumieniem??? Pokaż mi tu choćby jeden wpis w którym ktoś namawia do związania się z MK. Normalni ludzie piszą, że oferta bardzo dobra i na tym poprzestają. Natomiast zawistnych wpisów jadących nie nie wiedzieć czemu po MK, jest tutaj pełno. Zresztą ty też zaczynasz nadawać w podobnym tonie. Co do pytania; "kto nie ulepsza", odpowiedź jest prosta: np taki TakTak nie ulepsza. Nowa taryfa jest krokiem w tył, a obecne podwójne doładowanie, zmuszające abonenta do obniżania na siłę stanu konta(warunek otrzymania podwójnego doładowania), również jest do dupy.

  • 0

    341. ~tele  2008-12-09 12:45:25  host: apple.neteasy.pl

    Cytat z gościa który chciał podwójnie doładować: "No wiec tak... Mialem na koncie 42 zl....Doladowalem za 5zl przyszedl sms, ze jezeli stan mojego konta spadnie do 10zl w ciagu 5 dni i doladuje dowolna kwota to bedzie ona podwojona....Wykupilem wiec 5 pakietow 25-cio minutowych i doladowalem za 450zl...Dostalem podziekowanie i informacje, ze moje konto zostanie doladowane o kolejne 450zl miedzy 2 a 9 stycznia 2009....Teraz zaluje, ze nie doladowalem za 600 zl.....Bylby spokoj na rok.....Tak wiec to dziala....Nie warto tylko doladowywac malymi kwotami tego co chcemy x2....No i naturalnie trzeba miec malo srodkow na koncie aby spelnic ich wymagania do obnizenia stanu konta....."

  • 0

    342. ~  2008-12-09 12:57:05  host: 114-245.echostar.pl

    tele, wyluzuj, ok? Pytasz kto namawia? Wszyscy Ci, którzy cisną po tych, którzy bronią swoich taryf. Co do TT to nie wiem jak jest, bo się tym szczególnie nie interesowałam, wiem tylko, że nie wszyscy na TT narzekają.

  • 0

    343. ~ziomek13  2008-12-09 21:38:12  host: acmk30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lol 326 do piet mi nie siegasz tych stawkach,mam sms-y za darmo i 24gr za minute do wszystkich lub tez inaczej liczac ze kazdy wyslany sms jest warty marne 3grosze to minuta spada do 15gr za minute,nie znam pojęcia siec i poza siec ale wiem co to jest zbieraj minuty

  • 0

    344. ~ziomek13  2008-12-09 21:48:05  host: acmk30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja nie chce juz nawet obnizek bo taniej juz sie nie da a ty sie pierd... w jakies sieciówki i stawki promocyjne przedstawiasz a ja miesieczną SREDNIĄ W SKALI ROKU

  • 0

    345.  2008-12-09 23:47:04

    A w zasadzie czemu się bijecie? Ja mam Heyah i wciąż wydaje mi się, że jest atrakcyjna. W równej smsy są o 1 gr tańsze... niby żadna różnica, ale jednak. No ale przede wszystkim net jest tani, a ja jestem od netu uzależniona ;-)

  • 0

    346. ~  2008-12-10 04:51:47  host: gbi154.internetdsl.tpnet.pl

    Mam 1 kartę Heyi, 2 Play, 1 Mobilking oraz 1 Orange (ale tylko do odbierania sms-ów od koleżanki;-), bo nie mam ochoty ładować po 100zł żeby mieć 20gr za minutę ale tylko DO SIECI). Nie mam przywiązania do kart i wybieram najtańsze oferty, a jak widzę że operator ściemnia to GOOD BYE. Podoba mi się oferta Mobilking i dołąduję u nich kartę żeby pokazać poparcie. A dla osób broniących swoich sieci, mam pytanie. Czy nie uważacie, że jeśli byśmy kupili powiedzmy na 1 miesiąc startówkę np MK to Opy ze strachu nie polepszyliby ofarty. Miesiąc mieć 2 karty to nie są dużo większe koszty, a przestaliby nas olewać.

  • 0

    347. ~  2008-12-10 07:55:28  host: 114-245.echostar.pl

    hehe ciekawy sposób myślenia ;) generalnie to podziwiam wytrwałość w zmienianiu kart (bądź noszeniu kilku telefonów :P )... ja wolę mieć jedną kartę, ale z dobrą stawką. A akurat dla mnie najlepsza jest Heyah. może jak Mobilking zacznie myśleć kiedyś trochę szerzej (szerzej poza półnagie panienki i granice polski) to się nad nimi zastanowię :]

  • 0

    348.  2008-12-12 08:16:54

    Można szpanować nie jedną, ale 5 komórkami! Myślę, że plan na rewolucję jest ciekawy, ale zapewne nierealizowalny. Zresztą na tej zasadzie możnaby kupić dowolny inny starter chyba.

  • 0

    349. ~  2008-12-12 09:47:42  host: 114-245.echostar.pl

    nie no jasne, można przecież kupić kilka różnych starterów i z jednego dzwonić, z drugiego smsować, z trzeciego korzystać z netu itd, tylko... po co?

  • 0

    350. ~  2008-12-15 09:40:23  host: 89.174.55.154

    może dla szpanu? :P ja też nie bardzo rozumiem noszenie kilku kart... ok, może przy ogromnych różnicach w stawkach, ale jak jest różnica grosza przy smsie, a reszta jest zdecydowanie na korzyść jednego operatora, to nie będę kupować osobno starteru tylko po to, żeby wysyłać o grosz tańsze smsy... :)

  • 0

    351. ~  2008-12-19 10:52:58  host: 114-245.echostar.pl

    ogromne różnice to póki co są przy stawkach za net i rozmowy zagraniczne. Ale w obu przypadkach Równa Taryfa wystarcza. A co do rozmów w sieci, smsów, mmsów to najczęściej są to groszowe sprawy. Kiedyś, jak minuta kosztowała prawie 2 zł i obniżało się to do 1,5 zł to było coś! :D

  • 0

    352. ~  2008-12-22 10:13:45  host: 89.174.55.154

    oj ta, pamiętam te czasy kiedy człowiek dzwonił tylko w najpilniejszych potrzebach bo żal było wydawać 2 zł za połączenie. Zwłaszcza, że sekundowego naliczania nie było. :)

  • 0

    353. ~  2008-12-30 19:05:02  host: 114-245.echostar.pl

    ta :/ to był ten głupi okres (znaczy się za dzieciaka) co się ludziom głuchało, a ci co "fajniejsi" próbowali złapać ... oj ale to były głupie zabawy ;)

  • 0

    354. ~  2009-01-02 10:20:47  host: 89.174.55.154

    bueheh :) nie no, ja chyba ten okres pominęłam :P generalnie odkąd ceny za minutę spadły poniżej 50 gr to już nie robiło mi zbyt dużej różnicy czy ktoś mnie "złapał"... ale inna sprawa, że wtedy to już było sekundowe naliczanie...

  • 0

    355. ~ps.piotr  2009-01-02 13:58:42  host: coz81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od 23 grudnia zauważyłem,że w Play na kartę nie mozna juz uruchomić pakietu 30 minut za 9 zł do wszystkich sieci a szkoda bo to była najtańsza oferta poza sieć.

  • 0

    356. ~  2009-01-05 09:33:23  host: 89.174.55.154

    nie porównuj pakietów promocyjnych do regularnej stawki...

Dodaj swoją opinię