Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 37 salonów Ery za 1,6 mln zł plus VAT

37 salonów Ery za 1,6 mln zł plus VAT

LuiN 7 Stycznia 2009 13:41

0 0

Eurotel przejął od Mix Electronics 37 salonów sprzedaży PTC, operatora sieci komórkowej Era. Cena została ustalona na kwotę 1,6 mln zł plus podatek VAT.

Eurotel podał, że podpisał trójstronne porozumienie z Mix Electronics, jako zbywcą, oraz Polską Telefonią Cyfrową, jako operatorem sieci komórkowej, w sprawie zakupu zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Spółka podała, że podpisane porozumienie jest ostatnim z warunków zawieszających (oprócz nie skorzystania przez operatora z prawa pierwokupu) wejścia w życie Warunkowej Umowy Zakupu Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa, której zawarcie było podane do publicznej wiadomości w grudniu.




W Porozumieniu określono zasady prowadzenia punktów sprzedaży w większej ilości niż 200. Będzie to realizowane na zasadzie praw Operatora do umowy najmu wybranych 16 lokali ponad te 200, (...) dodatkowe porozumienie z wynajmującymi Emitent zobowiązuje się przedstawić Operatorowi do dnia 30 czerwca 2009 roku pod rygorem kary umownej wysokości 50 tys. zł za każdy taki brak - podał Eurotel.

W grudniu Eurotel informował, że zawarł umowę warunkową nabycia zorganizowanej części sieci sprzedaży telefonii komórkowej. Warunkiem zawarcia umowy było m.in wyrażenie zgody przez PTC.

PTC określił maksymalną liczbę salonów dla jednego podmiotu na 200 salonów. W lipcu sieć Eurotela zwiększyła się do 180 salonów po zakupie 44 autoryzowanych punktów sprzedaży od PPI ETC Poland za 7,5 mln zł plus VAT.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Boj  2009-01-07 16:50:52  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Jaze ze poszles do Play ja tegpo nie zrobie w Erze mam cała rodzine jakies 35 osób w całej Polsce.

  • 0

    4. ~  2009-01-07 17:56:51  host: adkq205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widać era po wpadce z germanosem ogranicza maksymalną sieć do 200 punktów. Swoją drogą niedługo 2 lata jak play jest już na rynku, trochę dłużej brakuję do 2 lat, jak sieć germanos stała się "playowska" Chętnie bym przeczytał artykuł, czy germanos żałuję swej decyzji, czy wręcz odwrotnie. Czy plan germanosa idzie w tym kierunku jakim miał iść? Witku myślałeś coś na ten temat? Tak w ogóle teraz felietonów brakuję tu na telepolisie.

  • 0

    5. ~Andrzej  2009-01-07 17:59:04  host: inet20908ni-3.eranet.pl

    Mi na przedłużenie zaproponowali 50% zniżki na telefon, słuchawkę blueetoth i jeszcze aparat cyfrowy w prezencie, który już sprzedałem na allegro za ponad 200 zł, Za całość zapłaciłem 3 zł :) A i dla syna punkty era premia wymieniłem na zestaw taktaka z telefonem. Jestem bardzo zadowlony.

  • 0

    6.  2009-01-07 18:42:38

    Pisalem wczesniej @2. Wiesz ja mialem blueconnect 122 zl za 3 GB. Zaproponowali mi taka sama cene za 5 GB w umowie na 24 miesiace i to bez nowej karty. Wiec to smiech na sali. Poniewaz od ponad roku jestem w Play wzialem Playonline abonament 45zl/10GB/12mscy dla stalych klientow. Jestem bardzo zadowolony. Polecam kazdemu siec PLAY!

  • 0

    7. ~zadowolony  2009-01-07 18:55:21  host: cyo66.internetdsl.tpnet.pl

    Mi natomiast na porzedłuzenie umowy zaproponowali natomiast abo za 85 zl za 220 min i SE c902 za 99 zl ale uznalem to za zbyt wiele i co do czego zdecydowalem sie na abo 40 przez 12 mies + kolejne 12 za 65 zl za 170 min tel SE c702 sluchawke i jeszcze 2 bonusy PODPOWIEM TYLKO ZE WAZNE JEST ABY PRZEZ BIURO POPROSIC O POLACZENIE Z SEKCJA UTRZYMANIA KLIENTA TAM WLASNIE MOZNA SIE TARGOWAC POWIEM ZE WIELE PROPOZYCJI DOSTALEM I JESTEM ZADOWOLONY

  • 0

    8.  2009-01-07 19:01:52

    To w takim razie o mnie im sie nie chcialo walczyc bo nikt nie dzwonil, wiec stracili klienta. Mam nadzieje ze wielu. Era spada na psy!

  • 0

    9. ~kkk  2009-01-07 19:03:29  host: 79.191.30.206

    Ja uwalniam sie 12 stycznia, happy new year

  • 0

    10.  2009-01-07 19:15:05

    To jest nas dwoch;)

  • 0

    11. ~skalarek  2009-01-07 19:41:39  host: nat10.siec.alfa.pl

    @Andrzej no jak korzystasz z *.eranet.pl to faktycznie mieli Ci co proponować :P

  • 0

    12. ~Mav  2009-01-07 19:52:04  host: chello084010212170.chello.pl

    A czemu nikt nie pisze nic o przejeciu kas salonow Plusa? Niech ktos zajrzy na Krolewska do Krakowa i poslucha reakcji klientow na zaistniale zmiany ;]

  • 0

    13. ~:::darius86:::  2009-01-07 20:01:47  host: 212.160.172.70

    też niedawno przedłużałem umowę w erze. wprawdzie skorzystałem ze standardowego przedłużenia z nowym telefonem, ale w ruch poszły punkty z premii. jeszcze trochę ich nazbieram i znów wymienię, dzięki czemu będę miał minutę za jakieś 25 gr przy naprawdę niskim abo.

  • 0

    14.  2009-01-07 20:11:59

    Ja mialem 3000 punktow ktore przepadly bo przez 2 tygodnie "nie bylo mozliwosci zamowienia nagrody" a bo to system nie dziala, a bo nie ma w magazynie ale na dniach przyjdzie itd... kretacze!!!!

  • 0

    15. ~  2009-01-07 20:19:59  host: adkq205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słuchajcie wszystko wszystkim, ale nie urządzajcie z forum gorzkich swoich żali. To że Iksiński odchodzi z ery, i Igregowski tak samo, to o czym ma to świadczyć? Tysiące ludzi codziennie rezygnuję z ery, i tysiące ludzi codziennie też podpisuję nowe umowy, kolejne tysiące umowy przedłuża. Ja do ery nic nie mam, bo nigdy tam fona nie miałem. Jak dla mnie to po prostu trolowanie na forach, czy kogoś to obchodzi, że wam się umowa kończy, i już ją z erą nie przedłużycie? Jakby fora wyglądały gdyby każdemu co się kończy umowa, wrzeszczał o tym na forum?

  • 0

    16. ~dzetex  2009-01-07 21:16:56  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    dobrze wiedziec o takich opcjach jak polaczenie z dzialem utrzymania klienta. Widac dbaja o klientow. Ja swojego czasu dostalem 2000minut do wszystkich w sieci i na stacjonarne przy abo 45zl. Co jak co zawsze chodze do salony przedluzac umowe, nie wiem chyba nie lubie czekac na kuriera:P Wracajac do tematu, z nowym rokiem Era dziala, przedwczoraj info o swiatlowodach teraz o pkt sprzedazy.

  • 0

    17. ~  2009-01-07 21:25:16  host: dtz117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w Erze można liczyć na nowoczesne usługi i telefony

  • 0

    18. ~  2009-01-07 21:44:50  host: chello087207173251.chello.pl

    saturnv jestes z PR pleja?

  • 0

    19.  2009-01-07 21:50:52

    niestety nie..., ale moglbym tam pracowac, choc to nie po mojej dzialce:)

  • 0

    20. ~Luc  2009-01-07 22:39:55  host: h-163-12.belchatow.msk.pl

    Temat jest o sprzedaży punktów ERY, więc co do tego mają posty co ktoś dał komus na przedłużenie umowy. Od tego są inne tematy i prosze się tam użalać na operatorów. Swoją drogą zastanawiam się czy ktoś jeszcze zbliży się do liczy 200 punktów Ery. Coś ostatnio cicho o innym wielkim czyli Baltimpeksie.

  • 0

    21. ~seba  2009-01-08 09:41:29  host: public-gprs70043.centertel.pl

    ja również uwolniłem się od ery, tylko że w zeszłym roku. przeszedłem do play-a i jestem BARDZO zadowolony z tego powodu!!!

  • 0

    22.  2009-01-12 20:00:33

    A mi era bardzo odpowiada. Choć mam TT i mi się opłaca, bo dzwonię bardzo dużo do sieci, to widzę,że jest coraz więcej ciekawych i opłacalnych opcji abonamentowych za bardzo małą kasę.

Dodaj swoją opinię