Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 36-miesięczne umowy w Erze

36-miesięczne umowy w Erze

WitekT 15 Października 2006 00:25

0 0
Od 16. października Era wprowadza nową edycję promocji Okazja dziesięciolecia dla klientów prywatnych, w których pojawi się możliwość podpisania umowy na 36 miesięcy.

Ceny telefonów w 3-letniej umowie są niższe o 100 zł przy zadeklarowaniu jednej oferty i o 200 zł przy dwóch i więcej.

W promocji dostępne są także nowe telefony: Nokia E50, Nokia N73, Samsung SGH-D900 oraz Samsung SGH-Z400.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~wlo  2006-10-15 18:33:26  host: aod242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    getITright - przestań z tymi porównaniami - będziemy przynosić operatorowi tekie ARPU jak w GB to i u nas będą tańsze telefony.

  • 0

    47. ~Aster  2006-10-15 18:40:06  host: 16-tar-6.acn.waw.pl

    3 lata za zniżkę 100 PLN? No gdyby zaoferowali N73 za 1 PLN na 3 lata to może bym się zastanowił.

  • 0

    48. ~anja  2006-10-15 18:47:16  host: btx218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skoro mam zaufanie do ery, to z checia podpisze umowe nawet na 3 lata i przy okazji mam znizke. zawsze troche kaski w kieszeni!

  • 0

    49. ~getITright  2006-10-15 19:10:14  host: chello087206200186.chello.pl

    @wlo - nie przestanę :P

  • 0

    50. ~getITright  2006-10-15 19:24:46  host: chello087206200186.chello.pl

    apropo MVNO Virgin, to takie telefony jak np. moto K1, SE k800i, N73 i inne normalne telefony są za darmo, albo za grosze, do abonamentu za 100zł (N73 w abo za 160zł w abo za 100zł trzeba dopłacić do telefonu) w którym to mamy 300 minut ! i 300 smsów - minuta wychodzi po 33gr i 300 smsów za darmo można powiedzieć, oczywiście do wszystkich sieci, więc chyba jednak nie tylko na zniżkach na bilety ta sieć wyrosła ;)

  • 0

    51. ~getITright  2006-10-15 19:31:51  host: chello087206200186.chello.pl

    sorka walneły mi się paundy z ojro :) te telefony do abonamentu za 150zł są, czyli minuta wychodzi po 50gr i 300 esów za darmo, dodam że u nas nawet w abo za 300zł nie dostanie się N73 za darmo BA ! nawet do zapyziałej N70 trzeba dopłacać, a minuta w abo wychodzi o wiele drożej niż 50gr do wszystkich sieci :/ acha jeszcze najważniejsze, UMOWA TYLKO NA ROK, a nie na 3 lata !

  • 0

    52.  2006-10-15 19:32:45

    ***wlo - jakoś narazie nie chce mi się wierzyć,że ty - zaciekły Fan Plusa zmienisz sieć kiedykolwiek;) no ale zobaczymy:) pozdr;)

  • 0

    53. ~Brendyman  2006-10-15 19:35:56  host: ceq1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    anja - z ktorej to niby strony masz 'kaske w kieszeni' ;] przeciez rok cyrografu w najtanszej opcji to 360zl, wiec kaska w kieszeni, tylko ze operatora ;].

  • 0

    54.  2006-10-15 20:31:58

    Mam pytanko czy UKE wyraza na to zgode? Czy to jest zgodne z prawem zeby poscic taka promocję??

  • 0

    55.  2006-10-15 20:38:16

    tombzd74: cenniki do ackeptacji przedkładają operatorzy mający pozycję dominującą na danym rynku, czyli w prkatyce tylko TP. Pozostali dają tylko do wiadomości. To raz. Dwa - czemu miałyby być niezgodne z prawem?

  • 0

    56.  2006-10-15 21:09:42

    WitekT: No coz. Nie jestem prawnikiem i słabo sie znam na prawie telekomunikacyjnym, dlatego zadalem pytania. Moim skromnym zdaniem, jesli to mozliwe takie "promocje" 3 letnie powiny być kontrolowane np przez UKE. W przed dzien zmian , a chodzi mi o wejscie nowych operatorów wprowadzana jest oferta mogaca miec wplyw na ryne telekomunikacyjny przez 3 lata. to tyle czekam na ruch UKE.(ciekawe sie czy sie doczekam)

  • 0

    57. ~mike278  2006-10-15 21:39:57  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    @getitright a to dlatego ze prepaid w moim profilu korzystania z uslug jest drogi. ile bym placl za 25 pln do dowolnego wykorzystania, 20 MB wapu (tu mini opera pomaga) i jeszcze 50 minut do sieci i na stacjonarne. U swojego opa place za to 25pln. a cyro jest na rok.

  • 0

    58. ~  2006-10-15 22:41:05  host: p09-02.opera-mini.net

    Poco odsylacie do dzialu promocje jak tam dajecie stary cennik fonow z 4 wrzesnia? Glupota

  • 0

    59. ~wlo  2006-10-16 09:13:22  host: anv183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    olek_skype - zawsze mówiłem, że dla mnie numer ma większe znaczenie, jego zachowanie, niż jakieś 20 złotych miesięcznie... Bo w tej chwili jeśli już bym miał coś zmieniać to nie spodziewam się większych różnic w opłatach, natomiast, niestety, inne sieci a taką kwotę nie oferują mi tego co Plus na razie - czyli tanio do innych użytkowników Plusa - to oczywiste. Jeśli zmieni się to co mam w książce, może i przyjdzie czas na zmianę operatora, ale na dzisij się nie zapowiada - większość z kontaktów to firmowe telefony a jak wiadomo, dla firm Plus ma na dzisiaj najciekawsze oferty, więc nie liczyłbym na przechodzenie moich klientów do innych sieci. Więcej powiem - ostatnio dwie kolejne mają bramki Plusowe na centrali i przestali używać przenośnych dectów na terenie firmy - mają już tylko komórki ;-) To znaczy, że musi się im to opłacać. Teraz stałem się fanem Ery domowo-firmowej ;-) I szczerze mówiąc czekam na rozszerzenie oferty Dom Plus o opcję z numerem stacjonarnycm.

  • 0

    60.  2006-10-16 13:53:17

    Ciekawe cacka można w tej ofercie zakupić,warto się dobrze rozejrzeć w zestawach telefonów.

  • 0

    61. ~Lianhua  2006-10-16 23:11:35  host: staticline25105.toya.net.pl

    A Wt wszyscy (większość) pisze tak jakby Era się wycofała z lojalek na 24 miesiące i tylko dali na 36. Wprowadzili coś nowego ale stare zostawili więc po co te bzdetne gadanie?? Kto chce to bierze na 36 miesięcy, a kto chce to na 24!!! Napewno oferują teraz większy wybór opcji więc nie czepiac się... A moze z zazdrości to?? :P

  • 0

    62. ~wlo  2006-10-17 08:36:30  host: aso234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czego można zazdrościć?

  • 0

    63.  2006-10-22 07:32:40

    jak tak dalej bedzie to mzoe dozywotnia jak to zdzialkami jest dozywotnie uzytkowanie???

  • 0

    64. ~tik tak  2006-10-22 22:43:02  host: ablt30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jednak najlepszy jest tak tak. cały czas mam ochote na podpisanie umowy, ale cały też czas w taku taku jakaś promocja . 95 % kontaktów mam w erze- karta za 20 zł daje mi ok. 75 minut do ery i na stacjonarne, w abonamencie za 30 zeta mamy tylko 45 minut i tak do końca umowy. to tak ogólnie , bo mozna jeszcze w tak taku za 50 zeta mieć rozmowy po 19 groszy

  • 0

    65. ~Kris  2006-10-22 23:14:32  host: cxx222.internetdsl.tpnet.pl

    Po mojemu to niech nie czaruja ta znizka tylko niech zmniejszca ceny za smsy i połaczenia lub dorzuca minuty bo te 100 zł n 3 lata to jet wielki huj!

Dodaj swoją opinię