Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3,5 gr za minutę w Tlenofonie

3,5 gr za minutę w Tlenofonie

WitekT 12 Sierpnia 2005 12:05

0 0

Do końca sierpnia obowiązuje 50% obniżka cen na wszystkie połączenia w Tlenofonie realizowane za pomocą wdrożonego właśnie protokołu SIP. Oznacza to, że minuta rozmowy krajowej kosztuje 3,5 gr netto.

Dotychczas Tlenofon działał w oparciu o protokół IAX2. Od wczoraj udostępniono testową wersję protokołu SIP. Istotną różnicą na jego korzyść jest bogata oferta niedrogich urządzeń zastępujących komputer (bramek VoIP).
SIP pozwoli użytkownikom Tlenofonu swobodnie zaopatrywać się na rynku w aparaty telefoniczne IP lub przystawki do stacjonarnych telefonów, które zastąpią w tej roli komputery. Ich ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, co znacząco przyczyni się do wzrostu popularności telefonii internetowej - mówi Jacek Świderski z zarządu o2.pl.

Zdecydowana większość produkowanego na świecie sprzętu telekomunikacyjnego dla telefonii internetowej jest tworzona dla systemów opartych na protokole SIP.

Źródło tekstu: o2.pl     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-08-13 15:38:33  host: dmi10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawo. Lepiej późno niż wcale. Ciekawe czy teraz cały ten Nukleon IT działa w SIP czy tylko ozonophon?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet