Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 34 modele w "Nokia Software Update"

34 modele w "Nokia Software Update"

WitekT 26 Stycznia 2007 10:45

0 0

Lista telefonów Nokii, którym użytkownicy mogą samodzielnie aktualizować oprogramowanie powiększyła się o kolejne kilkanaście modeli. Ogółem jest ich teraz aż 34!

Pierwsza metoda to zdalna aktualizacja bezpośrednio z telefonu, dostępna jest tylko dla Nokii 6131. Druga metoda, wykorzystująca komputer użytkownika, dostępna jest dla modeli: E50, E60, E61, E62, E70, N70, N71, N72, N73, N80, N91, N92, N93, 3250, 5200, 5300, 5500, 6085, 6125, 6126, 6131 6136, 6151, 6233, 6234, 6270, 6630, 6680, 6681, 6682, 7370 oraz 7390.




Dodatkowo, uaktualniać można oprogramowanie dwóch tabletów internetowych Nokii - modeli 700 oraz N800.

Aktualizację można przeprowadzić na stronie: europe.nokia.com. Wyjątkiem jest model E62, dla którego aktualizacja dostępna jest na stronie: www.nokia.co.uk.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38.  2007-01-28 12:27:00

    kiedy nie ma zainstalowanego NSU kliknięcie na ikonę w panelu PC Suite'a po prosu przenosiło na stronę skąd można ściągnąć NSU. Tak przynajmniej u mnie było, a mam właśnie 6.82.22.0 ;-)

  • 0

    39.  2007-01-28 14:13:27

    ja sciagnalem pcsuit 6.82 i mialem NSU, ale tez wczesniej to mialem zainstalowane, czyli widocznie musi byc:)

  • 0

    40. ~tdsz  2007-01-28 15:41:25  host: buv50.internetdsl.tpnet.pl

    wlo: mam pytanie, czy w Twojej 6233 jest narastający dźwięk dzwonka, pomimo wybrania w profilu opcji "ciągły"? U mnie wciąż tak jest, najnowszy soft nie pomógł na tę "dolegliwość". Widocznie programiści Nokii w dalszym ciągu nie umieją uporać się z tym problemem :)

  • 0

    41. ~Robo  2007-01-28 20:12:36  host: bbc121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *piwosz - NSU nie ma nawet w najnowszej wersji PC Suite. Jest tylko ikona do aktualizacji oprogramowania. Przekierowuje ona do strony z której ściągniesz NSU.

  • 0

    42. ~Robo  2007-01-28 20:20:51  host: bbc121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *tdsz - narastający dzwięk dzwonka działa tylko na najwyższym poziomie głośności. Tak jest w N6233, N6230i włącznie z najnowszym softem. Myślę, że jest to celowy zabieg programistów Nokii, zresztą moim zdaniem słuszny. Nic bardziej nie irytuje jak niewyłączona komórka w kinie, teatrze, która w dodatku startuje od razu z "grubej rury".

  • 0

    43. ~miras  2007-01-28 20:25:04  host: bzw144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już sobie poradziłem. Dzięki za sugestje o product code.

  • 0

    44. ~tdsz  2007-01-28 21:36:35  host: buv50.internetdsl.tpnet.pl

    Robo: nie zgadzam się z Tobą. Nie obchodzi mnie to, że ktoś celowo zrobił inaczej niż ma być. Skoro sygnał przychodzącego połączenia nazwany jest "ciągły", to niech tak będzie w praktyce. I nawet na najwyższym poziomie głośności dźwięk dzwonka powinien być ciągły. Kupuję produkt i wymagam, żeby działał tak jak należy. Takie jest moje zdanie :)

  • 0

    45. ~Robo  2007-01-28 22:38:33  host: bbc121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *tdsz - Tobie przeszkadza dzwonek, innemu użytkownikowi coś innego. Tak jak w każdym produkcie masowym niestety wszystkim nie da się dogodzić. Skoro takie rozwiązanie występuje w kilku modelach fonów Nokii i kolejne softy tego stanu rzeczy niezmieniają, to można wnioskować, że więcej jest zwolenników niż przeciwników tego rozwiązania.

  • 0

    46. ~oj  2007-01-29 00:59:37  host: emv29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w PCSuite są 2 ikony NSU i ta dostępna z traya pod RMB odpala właśnie NSU i fleszuje telefon , a ta druga dostępna z okienka na pulpicie jak odpalisz normalnie PCSuite przekierowuje do strony właśnie. u mnie tak jest i normalnie działa to fleszowanie fakt że wcześniej instalowałem NSU ale już parę razy fleszowałem różne modele tylko i wyłącznie pod PCSuite :)

  • 0

    47.  2007-01-29 13:40:59

    dziwne, u mnie i z traya i z pcsuit przekierowuje na stronke nokii;/ mam zainstalowany NSU. i tak bede u kumpla dokonywal aktualizacji, bo internet mam wlasnie przez telefon ktory chce zaktualizowac:P a co do dzwiekow, to na 5 poziom i ciagly jak sie ustawi to zawsze zacznie sie z 4 potem jest glosniej, to celowe(wyjasnione w 42:)) i nawet w najstarszych nokiach tak wlasnie jest.

  • 0

    48. ~TWDonald  2007-02-01 13:01:57  host: biu213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego jeszcze nie ma 6280?

  • 0

    49. ~micho  2007-02-04 12:24:49  host: cob153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moze jestem tepy ale po updacie moj j. polski zniknal i teraz ni cholery nie moge wrocic do polskiego :( pomocy :)

  • 0

    50.  2007-02-05 22:38:20

    czy ktos kto ma oryginalnie polska 6233 moze mi podac jaki ma ona Product Code? Chodzi mi o to jaki Product Code maja 6233 z nokia polska albo od polskich operatorow... Bo nie wiem czy brac sie za upgrade sofu czy nie... fonik mam przywozony ale jesli PC jest ten sam to nie zje mi polskiego :)

  • 0

    51. ~VE  2007-02-12 21:54:48  host: aajb199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie zakutualizowałem soft w E60 i nie mam Polskiego nawet w ustawieniach języka. Tylko fiński duński itp. Jest na szczęście angielski, ale czy można jakoś wgrać POLSKI??? T9 by się przydał!

  • 0

    52. ~VE  2007-02-13 06:37:54  host: ecu206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już znalazłem. Dla wszystkich, którzy nie wiedzą jak uzyskać polski język - http://www.komforum.pl/forum/index.php?
    showtopic=19439&pid=147753&mode=threaded&start=
    #entry147753

  • 0

    53. ~rekin77  2007-02-25 20:01:07  host: host-212-68-218-34.brutele.be

    a ma ktoś product code do nokii 6131 niebrandowany

  • 0

    54. ~bienia  2007-03-06 11:28:13  host: zdnet.azartsat.pl

    dlaczego przy ściąganiu softu do E50 mówi , że nie ma dostępnych aktualizacji dla mojego produktu jak jest to prawda to dlaczego piszą w artykule, że Nokie E50 można zaktualizować

  • 0

    55.  2007-03-06 11:28:40

    bienia: widocznie masz najnowszy soft.

  • 0

    56. ~bienia  2007-03-06 18:14:50  host: u4p1.zdnet.azartsat.pl

    WitekT mam wersje softu 06.27.1.0 a z tego co wiem ze strony symbianos.pl to jest już dostępna wersja 06.41.3.0 gdy tylko zaczynam aktualizacje przez NSU to wywala komunikat, że telefon jest odłączony i komunikat, że nie ma dostępnych aktualizacji jak ktoż może to prosze o pomoc!!!

  • 0

    57. ~mike  2007-07-25 01:11:04  host: coz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pomocy!!! zainstalowałem NSU i próbuje uruchomić i nic. Cały czas wyświetla się: uruchamianie aplikacji i tak moge z godzine czekać.

Dodaj swoją opinię