Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 317 lokalnych przetargów na częstotliwości

317 lokalnych przetargów na częstotliwości

WitekT 14 Września 2005 16:05

0 0

W przyszłym tygodniu rozpocznie się 317 regionalnych przetargów na częstotliwości dla sieci radiowego dostępu abonenckiego (3,6-3,8 GHz).

Takie sieci mogą służyć m.in. do świadczenia usług telefonicznych i usług szerokopasmowego dostępu do Internetu.
W ubiegłym tygodniu URTiP zakończył konsultacje warunków przetargu. Swoje opinie wyraziło 8 podmiotów, w tym m.in. Crowley Data Poland, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polkomtel, PTK Centertel i Telekomunikacja Polska.

Do tej pory Urząd rozstrzygnął 2 przetargi na sieci radiowego dostępu abonenckiego o zasięgu ogólnopolskim. Częstotliwości w nich uzyskali Netia Globe i Netia Świat (spółki zależne od Netii), NASK, PTC oraz spółka E-internets.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet