Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 31 GB w Play Online z modemem za 499 zł

31 GB w Play Online z modemem za 499 zł

WitekT 9 Kwietnia 2009 18:26

0 0
31gb play onlinemOd 10. kwietnia w Play pojawi się nowy zestaw Play Online na Kartę. Ciekawostką jest nie tylko nowy modem - Huawei E156G - ale i fakt, że zestaw ma połączenia wychodzące do Internetu ważne przez 365 dni.

W nowym zestawie, oprócz modemu i karty SIM z 1 GB transferu, znajduje się specjalna karta-zdrapka z kodem uzupełniającym konto o 30 GB transferu i wydłużającym połączenia do Internetu o 365 dni.

Zestaw z modemem kosztuje 499 zł, co oznacza, że 1 MB kosztuje 1,5 grosza.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 188
  • 0

    169. ~s1k0r3k  2009-04-13 20:12:33  host: ip-94-42-43-93.multimo.gtsenergis.pl

    168 dzieciaku, ty po wszystkich artykułach skaczesz, a ja do tej pory nie wiem w jakiej masz sieci telefon. Wstydzisz się? Wiem, że po drugiej linijce tekstu pisanego się gubisz.

  • 0

    170. ~Gormar  2009-04-13 20:17:41  host: 217.96.62.235

    @168. Jak mogą podać sobie ręce z wlo jak ten wykonuje 100% połączeń do Plusa ;). Sorki wlo to tylko mały żarcik :).

  • 0

    171. ~  2009-04-13 20:47:40  host: 80.51.91.252

    jakbys uwazie czytał, wiedziałbyś, że w polskim t-mobile

  • 0

    172. ~s1k0r3k  2009-04-14 10:05:42  host: ip-94-42-43-93.multimo.gtsenergis.pl

    A to sorki, przecież wszyscy wiedzą, że TT z 59/56 gr/min. jest tańszy niż Heyah i PF, hahaha, zwłaszcza jeśli nie masz PROFILU DZWONIENIA tylko do Ery i nie liczysz na podwójne doładowanie.

  • 0

    173. ~  2009-04-14 12:20:20  host: 80.51.91.252

    oczywiście, bo przecież lepiej mieć w prestiżowym pleju dla małolatów? nie rozśmieszaj mnie, plej w tym kraju zawsze będzie siecią drugorzędną

  • 0

    174. ~  2009-04-14 13:36:03  host: ip-89-174-119-213.multimo.gtsenergis.pl

    A czy mówiłem, że Play będzie zawsze najlepszy? Pisałem ci, żebyś pokazał tańszego operatora dla mnie, jeśli dzwonię do różnych sieci. A po co mam płacić za tą samą usługę więcej jeżeli mogę mniej? ZA TĘ SAMĄ USŁUGĘ. Ja mam nadzieję, że w ciągu kilku lat wejdzie na rynek więcej firm i konkurencja spowoduje jeszcze większe obniżki, a Ty chcesz żeby usuwać nowe firmy. Jesteś zaślepiony czy nie znasz praw rynku? Nie wiem czy Play zawsze będzie drugorzędną siecią, ale jest tańszą od TT.

  • 0

    175. ~  2009-04-14 14:06:50  host: 80.51.91.252

    Teraz uczepiłeś się TT widzę? Naiwny jesteś, człowieku...

  • 0

    176. ~s1k0r3k  2009-04-14 16:00:14  host: ip-89-174-119-213.multimo.gtsenergis.pl

    Bo się chwaliłeś, że masz TT, a TT nie jest najtańszym prepaidem naiwny człowieku, więc nie pisz że Play to badziewie w porównaniu z twoją siecią, bo się tylko ośmieszasz. Porównuję do twoich ofert, bo ty tylko umiesz obrażać ale swojej taryfy nie umiesz bronić. Ja swoją przyjaźń z TT skończyłem chyba 5 lat temu, w tym czasie, kiedy Ty chyba jeszcze myślałeś, że komórka służy do pokazywania ptaszka koleżankom z przedszkola, więc znam TT i znam Orange bo też miałem, i nie mam alergi na inne oferty tak jak ty. Małolacie.

  • 0

    177. ~znafca  2009-04-14 16:07:39  host: 80.51.91.252

    Coraz bardziej rozśmieszają mnie Twoje wywody...

  • 0

    178. ~s1k0r3k  2009-04-14 17:40:08  host: ip-89-174-119-213.multimo.gtsenergis.pl

    Bo taki z Ciebie znafca jak z koziej dupy trąba buhahaha.

  • 0

    179. ~  2009-04-14 23:08:18  host: 80.51.91.252

    Ano pewnie!

  • 0

    180. ~plusik  2009-04-15 09:57:01  host: eeh30.internetdsl.tpnet.pl

    alternatywa Plus "twój profil" też minuta 0,29 gr do wszystkich........

  • 0

    181. ~  2009-04-15 11:53:24  host: 80.51.91.252

    po co to mówisz? plejowcy cię zakrzyczą

  • 0

    182. ~playta  2009-04-15 12:49:24  host: bxd147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 181: oferta nie dotyczy P4

  • 0

    183. ~  2009-04-16 13:37:55  host: 212.95.49.87.internetserviceteam.com

    @182... i jest ofertą promocyjną, a nie stawką standardową. Jak jest z promocjami każdy wie - dziś są, jutro mogą je zlikwidować. Poza tym, wejście w SimPlusowe 29gr, przekreśla tanie dzwonienie w tej sieci. Chcesz dzwonić tanio w Plusie, to płać 59gr do wszystkich. @181 a tobie jeszcze nie minęło? Proponuję, żebyś sobie uszył jakąś Playową kukiełkę i zaczął w nią wbijać szpileczki.

  • 0

    184. ~dzetex  2009-04-16 21:09:39  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Ja bym sie zastanowil dwa razy. Raz czy bede jezdzil z tym internetem czy moze siedzial w domu, jezeli to drugie to bym sobie stalke zalozyl bez placenia 500zl zas jezeli pierwsze to gdzie bym jezdzil zebym mial zasieg... wg mnie oferta kierowana do waskiego grona. Glownie przez ich zasieg.

  • 0

    185. ~  2009-04-17 10:42:06  host: public32187.xdsl.centertel.pl

    glupie gadanie malolatow

  • 0

    186. ~Jabba  2009-04-17 15:12:29  host: abbr178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam Free z limitem 14 GB i mi całkowicie starczy, a jak by tak porównywać to Play jest tylko tańszy, a ogólnie jest wolniejszy (1 mb), i ma gorszy zasięg... Wyjedziesz z miasta i zasięgu nie ma...

  • 0

    187. ~Maciej  2009-04-17 17:34:37  host: btw101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powiem tak. To co zaoferowało Play Fresh na kartę jest dla mnie miłym zaskoczeniem.Mam telefon na kartę w dwóch sieciach w Play,bo tanio można dzwonić do innych sieci i Orange,bo mam dużo znajomych.Nie robię tu reklamy ani też nie jestem z żadnych przedstawicieli,którym płacą za pisanie tego typu postów.Piszę jaka jest prawda.Taniej mi się opłaca zadzwonić z Play do Orange(29 gr/min) niż z Orange do Orange{65 gr/min (oczywiście bez wykupywania z góry pakietu)}.Nadal twierdzicie,że Play jest zły?Ja tak nie uważam. Możecie nawet zbesztać mnie z błotem,ale swojego zdania nie zmienię. Czemu u niektórych operatorów (Orange,Plus,Era)wliczając też wirtualnych operatorów połączenia z siecią P4(Play) są droższe?Przecież koszty utrzymania sieci są takie same.Korzystają z tych samych częstotliwości itp.? Moim zdaniem jest to stosowanie nieuczciwych praktyk rynkowych mających na celu wyeliminowania jednego z graczy. Pojawiające się w prasie i mediach spekulację,że Era przejmie Play (miesiąc wcześniej pisano o tym,że Plus wraz Orange wykupią w/w sieć) mają na celu zniechęcić klientów do podpisywania umów i skorzystania z "super oferty" jednego z nich.O dobrym telefonie w najniższym abonamencie za przysłowiową złotówkę można zapomnieć!A przecież to też ważne z jakiego telefonu chcemy korzystać i za jaką cenę możemy go kupić. Play w stosunku do innych sieci nie daje barachła za 1 zł...Z resztą co dużo pisać. Głównym problemem jest to w jaki sposób pozostali gracze oferują swoje pseudo usługi "taniej do wszystkich*" * oferta nie dotyczy sieci P4.Myślę,że stanowisko wobec tego problemu powinien zając UOKIK i np. ponakładać po wysokie kary finansowe.Czas pokaże jak będzie.

  • 0

    188. ~  2009-04-17 21:04:04  host: dnz95.neoplus.adsl.tpnet.pl