Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 300 MB za 11 zł w Gadu Air

300 MB za 11 zł w Gadu Air

WitekT 2 Grudnia 2009 17:06

0 0
Gadu Air, w ramach promocji, obniża cenę pakietu 300 MB transmisji danych - z 25 zł do 11 zł.

Pakiet w nowej cenie, podobnie jak dotychczas, rozliczany jest z dokładnością do 1 kB i ważny jest 30 dni. Użytkownik może aktywować dowolną liczbę pakietów. Ceny pozostałych pakietów - 5 MB za 1 zł i 25 MB za 5 zł - nie ulegają zmianie.

Zobacz: regulamin promocji pakietu 300 MB (plik .pdf; 53 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~  2009-12-03 07:26:01  host: f96-045.opera-mini.net

    To teraz czas na ruch ze strony mbank mobile... Z iplusem na kartę plus też mógłby się obudzić(ze snu zimowego bo od 4 lat nic nie poprawiali tej oferty a 4 lata minęły, w tej branży 4 lata to dużo i zbyt wiele się zmieniło by nadal trzymali to co trzymają bez zmian)...

  • 0

    43. ~  2009-12-03 12:11:48  host: 212-102-22-253.adsl.inetia.pl

    @40 Nie kazdy kiosk ma. Kolporter to dystrybuuje, wiec jezeli nie beda mieli w kiosku, to popros, zeby sprowadzili. Przesylki z GA podobno czesto nie dochodza.

  • 0

    44. ~Chris  2009-12-03 14:06:10  host: gaja.tpnet.pl

    @42: iPlus już się obudził! Obudził i podobno definitywnie wyczyścił wszystkie konta SimData, w których upłynął okres odbierania połączeń! Karta jest dalej aktywna, ale po doładowaniu konta, są na nim już tylko środki z ostatniego doładowania. Ja w ten sposób straciłem ok. 80 zł :(

  • 0

    45. ~w  2009-12-03 23:49:19  host: apn-95-41-76-34.dynamic.gprs.plus.pl

    niezle a na jakiej infrastrukturze to Gadu Air chodzi?

  • 0

    46. ~  2009-12-04 09:49:33  host: f96-053.opera-mini.net

    Do 45: na polkomtela (plusa)

  • 0

    47. ~  2009-12-05 00:37:27  host: 94.254.138.235

    A jak to się włącza? W regulaminie jest śmieszny zapis "Aktywacja Promocji następuje w sposób określony przez GG Network S.A. w innych regulaminach świadczenia usług elektronicznych lub w Pomocy." NIe podali żadnego kodu!

  • 0

    48. ~  2009-12-05 00:59:35  host: chaos.tpnet.pl

    @47: Pakiet włączasz przez stronę WWW po zalogowaniu się na swoje konto. Innego sposobu nie zauważyłem.

  • 0

    49. ~  2009-12-05 14:48:17  host: 94.254.224.182

    kurde, ale kombinacje... nie ma jakiegoś kodu?

  • 0

    50. ~7291....  2009-12-05 15:04:07  host: 77-253-241-118.adsl.inetia.pl

    48 dzięki już mi pakiet śmiga a swoją drogą szkoda że nie da się go aktywować kodem

  • 0

    51. ~  2009-12-06 23:16:49  host: aeqc132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ile kosztuja smsy w tym gg air do innych sieci

  • 0

    52. ~  2009-12-07 12:56:54  host: 188.33.155.163

    Właśnie kupiłem starter no i lipa! Dlatego,że pakietu nie da się aktywować kodem ani sprawdzić jego stanu. Mało tego - nawet żeby sprawdziźć stan konta trzeba DZWONIĆ na numer 101, też nie da się kodem! Normalnie oni są sto lat za Murzynami, tak to się robiło 10 lat temu w polskich prepaidach. Np. 9898 w TakTak-u :-) Poza tym na stronie ciągle się chwalą czego to u nich nie ma, a konkretów niewiele, tzn. brak praktycznych informacji jak co uruchomić tylko w kółki lanie wody. Także już się trochę zraziłem. Powiem tak: można jeździć seicento (nic nie ujmując jego właścicielowi)- jest tanie w zakupie, serwisowaniu, mało pali, niskie OC, itp. A można jeździć np. passatem czy laguną.

  • 0

    53. ~  2009-12-07 14:22:48  host: 212.2.101.56

    Odpaliłem starter i net chodzi. Na starterze jest jakieś 20MB na dzień dobry oprócz tych 20zł ze startera. Nie aktywowałem jeszcze tego 300MB. Czy ktoś wie jaka jest kolejnośc schodzenia pakietów internetowych? Tzn. co najpierw - ten 300MB czy bonusowe MB za doładowania? Niestety informowanie użytkowników co i jak nie jest mocną stroną tej oferty. Brak obsługi kodów USSD to wstyd po prostu! Na szczęście po zalogowaniu na stronie jest porozmieszczane wszystko dość czytelnie, widać tam stan konta i pakietów. O, po odświeżeniu właśnie widzę stan pakietu 19,2 MB - czyli fajnie rozlicza na bieżąco.

  • 0

    54. ~  2009-12-07 14:27:10  host: 212.2.101.57

    Piszą tam też, że "można kupić dowolną ilość pakietów i sprawdzić ważność OSTATNIEGO pakietu". Czy to by oznaczało, że każdy pakiet (np. z tych 300MB) ma niezależną ważność? To by było bez sensu, bo nie można by bylo przedłużyć pakietu kupując następny.

  • 0

    55. ~  2009-12-07 21:59:01  host: 212.2.99.200

    Działają jednak kody USSD. Stan konta *101#, cos w rodzaju ebok-u *111# - ale tam też też nie da się sprawdzić stanu pakietu internetowego ani go zamówić. W ogóle dość skromne to menu pod *111#. Szkoda, że nigdzie nie piszą o tych kodach. Nie widzę też daty ważności pakietu. Mam pamiętać po aktywacji czy co? Żal. Sorki jeśli wprowadziłem kogoś w bład.

  • 0

    56. ~  2009-12-09 14:50:48  host: 212.2.99.206

    Po aktywacji pakietu 300MB jest jego ważność na stronie gaduair. Nie było tylko ważności bonusowego pakietu ze startera.

  • 0

    57.  2009-12-12 21:36:32

    No trzeba napisać do Plusa (BOKu, marketingu i Bauca) bo widze ze innym sprzedaja net taniej niz swoim uzytkownikom. Do czego to podobne??? !!!

  • 0

    58.  2009-12-20 20:32:32

    Ad 55. Stan pakietów jak i ich zamawianie jest na stronie www.gaduair.pl Tylko musisz się zalogować. Podajesz swoj numer jako login i kod PUK jako hasło i wchodzisz na swoje konto. Przy opcji Stan Konta widać ile masz danych do wykorzystania a przy opcji Katalog Usług masz opcję Pakiet Net i tam wchodzisz i zamiawiasz. Pakiet przyszedł mi po ok 2 minutach od zlożenia zamówienia.

  • 0

    59. ~luki  2010-01-02 00:41:50  host: 212.244.135.250

    Już jest mój że starymi pakietami to licho wyglondalo ale teraz jest spoko , najlepsza alternatywa dla ludzi z play którzy nie są w strefie taniego internetu

  • 0

    60. ~beekerfool  2010-01-25 14:57:31  host: chello089075022015.chello.pl

    Ja GaduAir mam od lipca 2009 roku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony z tego operatora (zasięg wszędzie gdzie byłem ;], szybka pomoc techniczna, tanie rozmowy, gg telefonie i pakiety internetowe przy każdym doładowaniu). Polecam osobom, które chcą zaoszczędzić parę złotych. Ja doładowuje się za 20zł, które mogę wykorzystać w ciągu 3 miesięcy!

  • 0

    61. ~pablo81  2010-02-06 17:35:57  host: 212.2.99.201

    mozna sprawdzic ilosc pakieyu na stronie gaduair

Dodaj swoją opinię