Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 300 MB za 0 zł na start w Plus na Kartę

300 MB za 0 zł na start w Plus na Kartę

LuiN 4 Marca 2014 11:05

5 16

Od 5. marca do oferty Plus na Kartę wprowadzane zostanie kolejne "0 zł". Od teraz, prócz możliwości dzwonienia lub SMS-owania ze wszystkimi w Plusie za 0 zł, będzie również można dodatkowo aktywować Internet za 0 zł na start.



W ramach promocji Internet za 0 zł na start (300 MB) aktywowany jest bezpłatnie pakiet 300 MB na 30 dni. Po tym okresie pakiet będzie co 30 dni odnawiany za 7 zł. Promocja jest dostępna dla klientów taryf Więcej w Plus na Kartę. Z promocji można skorzystać jednokrotnie.




Aby aktywować Internet za 0 zł na start należy wpisać krótki kod *121*11*03# i nacisnąć "zadzwoń" lub zakupić jeden ze starterów oznaczonych stosowną informacją o promocji na opakowaniu.

W taryfach Więcej w Plus na Kartę do wyboru są dwa warianty oferty:

Rodzaj usługi

Aktywacja

Rozmowy za 0 zł w Plusie

*136*11*31#

SMS-y za 0 zł w Plusie

*136*11*30#


Promocja "Rozmowy za 0 zł w Plusie" i "SMS-y za 0 zł w Plusie" obejmuje wszystkich klientów korzystających z taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie. W jednym czasie na koncie może być aktywna jedna z promocji. Aby ją zmienić, należy wcześniej wyłączyć obecną. Jednorazowa opłata za włączenie promocji wynosi 3 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 47
  • 1

    30.  2014-03-04 20:40:47

    marna reakcja na internet w heyH dniowce sprzed kilku dni i poprawieniu nju na karte. Wszyscy prepaidowcy z Plusa jakby znali rynek to by uciekli [poza tymi co maja tylko ich zasieg]

  • 0

    31. ~  2014-03-04 21:22:19  host: user-94-254-210-107.play-internet.pl

    Słabo, nawet w durnym Play jest 500 MB za 9 zł i 1,5 GB za 20 zł.

  • 1

    33.  2014-03-04 21:25:54

    1. Play wprwadzil formułę z 9gr/min 2. orange poprawił nju na karte 3. heyah doadala bonus neta czyli dniowka za 0zł zamiast 8,4zł na miesiac 4. plus? nic tylko udawane promocje

  • 1

    34. ~cyanoone  2014-03-04 22:38:02  host: n05-03-02.opera-mini.net

    @buba1234 U mnie trwają powroty do Plusa dzięki tej ofercie 9 zł na rok. Bez problemu zamiast rozmów można smsy. Przyznam, że szkoda mi plusa, ale i tak główny numer zawsze będzie w Plusie lub jego mvno. Troszkę zaskoczyła mnie oferta lyca z pakietami internetu, ale nie zapominajmy,że lyca ma neta od Plusa.

  • 0

    35.  2014-03-04 23:04:57

    hehe no tak ale plus nie zna tej promocji :P

  • 0

    36.  2014-03-04 23:06:46

    lycamobile - I tak ceny pakietów internetowych przedstawiają się następująco: 60 MB ? 2 zł 200 MB ? 3 zł 500 MB ? 5 zł 600 MB ? 6 zł 1 GB ? 10 zł 2 GB ? 15 zł 4 GB ? 25 zł 5 GB ? 35 zł Każdy z powyższych pakietów jest ważny 30 dni, a dodatkowo w zamian za wykupienie któregokolwiek z pakietów użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci Lycamobile Polska. pytanie jak ze stabilnoscia oferty

  • 0

    37.  2014-03-04 23:09:07

    @34 a próbwales juz nolimit do wszystkich za 3zł/miesiac? udało sie? :P

  • 0

    38.  2014-03-06 19:50:04

    W ramach promocji Internet za 0 zł na start (300 MB) aktywowany jest bezpłatnie pakiet 300 MB na 30 dni. Zachęta w tym jest, ale jak to sie sprawdzi , to na odpowiedzi trzeba poczekac od tych co tego spróbują bo pluć się w czysto akademickich dyskusjach jest bezsensowne. Napewno są jakieś za i przeciw, trzeba spróbować i wtedy oceniac. Ja spróbuję.

  • 0

    39. ~awen6  2014-03-06 20:22:50  host: 213-199-254-34.tktelekom.pl

    myślę,że to ciekawa oferta w pnk w sieci jest już darmowy pakiet zero do wyboru teraz dorzucili miesiąc darmowego internetu myślę,że warto skorzystać

  • 0

    40. ~kasia1006  2014-03-06 20:49:05  host: ackm147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajna jednorazowa promocja, ale tylko dla tych co są juz w Plusie w nowych taryfach. Niestety dla innych którzy mieliby się skusić tą promocja na Plusa, to słabiutko.

  • 0

    41. ~qwerty  2014-03-07 08:40:03  host: abse173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawa promocja, tylko dlaczego taka krótka? Mam nadzieję, że Plus posłucha głosu ludu i ja przedłuży. :D

  • 1

    42. ~MarcinKu  2014-08-02 13:07:57  host: enlubbazy99.enterpol.pl

    Ten internet za "0 złotych" potrafi być bardzo drogi. Prędkość po wykorzystaniu pakietu nie spada i bulisz wg taryfy. Moja córka zapłaciła 150 PLN - o 7 złotych informują, ale o braku "lejka" już niestety nie. Czuję się wydymany.

  • 0

    43. ~Calm7  2014-08-02 13:22:20  host: n13-01-08.opera-mini.net

    42). Dlaczego? Jest wyraźnie napisane: 300MB do wykorzystania na 30 dni. I nic więcej. Jeśli jest lejek, to WTEDY jest informacja o takowym i spowolnieniu internetu.

  • 0

    44.  2014-08-02 13:26:02

    ~MarcinKu - trzeba było przeczytać regulamin (bo piszą - fakt, ze nie używają sformułowania "nie ma lejka", więc dla niektórych może być to podstawą uznania za złodziejstwo) i powiedzieć córce, albo dać jej regulamin do przeczytania - jeśli już umie czytać ;-)

  • 0

    45.  2014-08-02 13:29:17

    ~Calm7 - ależ jest... Teściowi to tłumaczyłem nawet... Znajdę tylko... No! Jak byk: Po wykorzystaniu limitu danych w ramach aktywowanego Pakietu, opłata za transmisję danych naliczana jest zgodnie z cennikiem taryfy, z której korzysta Abonent lub innych promocji obejmujących transmisję danych aktywnych na koncie Abonenta.

  • 0

    46. ~Calm7  2014-08-02 13:31:51  host: n13-01-08.opera-mini.net

    44). Ja tam nie widzę podstaw do reklamacji, a przynajmniej takiego określenia, że ktoś został "wydumany".. PS. Tym samym mógłbym kupić se pakiet 600sms, i uważać, że po wypisaniu 600 - mogę pisać dalej, tyle, że po lejku.

  • 0

    47. ~Calm7  2014-08-02 13:35:49  host: n13-01-08.opera-mini.net

    wlo. Ale Ty już z nosem w regulaminie ;-p Ja mówię o zwykłym newsie, jak tu na Telepolis, i wszystko jasne.

  • 0

    48.  2014-08-02 13:39:22

    ~Calm7 - ciężko komentować takie przypadki... Ja, kiedy zmieniam taryfy na numerach dzieci (ciągle i zawsze dzieci, mimo, ze są całkowicie pełnoletni, chociaż nie samodzielni finansowo nadal) - po wcześniejszym ustaleniu z nimi - czego potrzebują na jakich warunkach itd., zawsze przez dwa pierwsze miesiące im truję, żeby rzucili okiem na ebok, na billing - żeby sprawdzili czy na pewno działa jak należy. Czasem nie działa - ale są od tego reklamacje - już czekam na fakturę, żeby zgłosić nieprawidłowe rozliczenie zasobów "na konto" przez jeden z numerów. Oni się wkurzają, ale widzą, ze to ważne - pilnować swoich spraw.

  • 0

    49.  2014-08-02 13:42:09

    Czytałem ten regulamin po prostu bo teść coś wynalazł ;-) Aż mnie zdziwiło. Pamiętałem, ale wolałem się upewnić ;-) Z newsa nie wynika, jednak jeśli ktoś na podstawie doniesień prasowych zawiera umowy, niech do donosicieli pisze reklamacje ;-)

  • 0

    50. ~Użytkownik  2014-11-10 18:28:44  host: ip-217-98-62-243.cnet24.pl

    Jak to wyłączyć ?

Dodaj swoją opinię