Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 300 MB z lejkiem w abonamentach Orange

300 MB z lejkiem w abonamentach Orange

WitekT 9 Listopada 2011 10:02

0 0

Od dziś w taryfach dla klientów prywatnych Orange wprowadził nowy pakiet transmisji danych - 300 MB za 9 zł. Po jego skończeniu nie będą pobierane opłaty za transmisję, ale prędkość pobierania zostanie zmniejszona do 16 kb/s.



(…) Nasza nowość idealnie pasuje jako uzupełnienie do Delfina i Pelikana, które z założenia mają inny profil. Po prostu pozwala surfować bez obaw o rachunek. Aby skorzystać z nowego pakietu najlepiej wysłać SMS-a 300MB pod numer 351 - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.




Klienci abonamentowi Orange mają do wyboru jeszcze 4 inne pakiety transmisji bez lejka - 100 MB, 500 MB oraz 2 i 5 GB.

Który operator ma najlepsze pakiety transmisji w ofercie abonamentowej?

Orange
19.94%
Plus
12.99%
T-Mobile
10.78%
Play
45.12%
Nie mam zdania
11.18%

Wszystkich głosujących: 993



Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 0

    54. ~  2011-11-10 08:52:42  host: 77-253-92-0.adsl.inetia.pl

    53: Dokladnie, tez mowie o abo w Play (takim jak ja). Umowe podpisywalem, zanim powstala oferta All Inclusive. Migracja do All Inclusive wiaze sie z podwyzszeniem kwoty abonamentu (przynajmniej dla mnie). Mam do wyboru zatem - wykupic dodatkowy pakiet albo zmigrowac do AI. Nie chce mi sie uprawiac papierkologii, wiec zostaje pakiet, ktory jest nieatrakcyjny.

  • 0

    55. ~Chłopak z wioski  2011-11-10 08:58:05  host: user-188-33-45-89.play-internet.pl

    48,49 - z takimi jak wy się nie gada, wy nie rozumiecie tego, że ktoś nie ma innego szybkiego internetu oprucz 4G Play.

  • 0

    56.  2011-11-10 10:49:16

    No jak nie ma nic innego niz play 4g no to rozumiem, ale ja akurat mam zasieg wszystkiego co sie da w 3g/4g i mam porownanie - "4g" jest poprostu kulawe :) Orange daje rade naprawde dobrze i majac do wyboru obydwa (jednoczesnie dwa routery z modemami uruchomione) nie ma co sie na fioletowe wogole patrzec. Ot tak sie chcialem podzielic swoimi spostrzezeniami :) Na szczescie od wczoraj mam kabelek i problem z glowy...

  • 0

    57. ~hantel  2011-11-10 14:23:45  host: dpg57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak jak ktos wczesniej napisal - nie ma zasady co do zasiegu sieci. dlatego trzeba testowac przed zakupem. chyba w kazdej sieci mozna brac neta na probe, w orange ma pewno. jak dla mnie to orange od innych sieci odroznia najbardziej obsluga klienta i kontakt z klientem, nei zasieg czy oferty.

  • 0

    58. ~Orange się poprawia  2011-11-12 05:07:00  host: user-31-174-230-3.play-internet.pl

    A ja nie miałem przez 1,5 roku (umowa na internet) problemów większych z Playem jedynie ostatnio w weekendy jest problem z obciążeniem sieci (mieszkam w mieście niezawielkim) Z tego powodu nie przedłużam umowy zaś Orange wyskoczyło z taryfą uniwersalną "FREE" i karta pasuje zarówno do modemu (laptop) jak i do telefonu - rozmowy + internet mini. Polecam miastowym a wiejscy chłopacy niech walczą w Playu.

  • 0

    59. ~  2011-11-13 12:10:55  host: z45-15.opera-mini.net

    Po skończeniu pakietu danych prędkość spada. Ok. Gdy spadnie - trwa to do dnia okresu rozliczeniowego? A wtedy prędkość wzrasta i pobiera kasę z abonamentu aż się kapniemy, że gubimy kasę, czy też ten lejek jest na stałe?

  • 0

    60.  2011-11-14 17:50:39

    @59 Jak wyczerpiesz limit, to możesz wykupić nowy pakiet, jeśli nie kupisz to możesz korzystać do końca okresu rozliczeniowego i wtedy pakiet się kończy. Tak działają już pakiety...

  • 0

    61. ~  2011-11-14 17:55:56  host: z13-13.opera-mini.net

    60). Oki, dzięki. Więc tak jak myślałem, 30 dni end i ssanie kasiory bez opamiętania po 25gr za 50kb ;-D

  • 0

    62.  2011-11-16 12:17:21

    @61: no tak, ale z drugiej strony to chyba nie jest taki wielki wysiłek, żeby pamiętać o terminie 30 dni. U wszystkich operatorów pakiety są zwykle okresowe.

  • 0

    64. ~Szumi  2011-11-16 18:11:17  host: public91653.xdsl.centertel.pl

    @59-62 Nie, z tego to czytam na Orange to nie jest tak. Po miesiącu następne 300MB się automatycznie włącza i dolicza do rachunku 9zł. Trzeba wysłać SMS: REZ 300MB pod numer 351 żeby zrezygnować z usługi, którą domyślnie włącza się na czas nieokreślony (pkt 3 regulaminu). A czy ktoś wie, czy istnieją gdziekolwiek (w prepaidach) lejki bezterminowe?

  • 0

    65. ~Krasz  2011-11-18 21:55:06  host: 93.175.65.224

    Kolejna porazka "pomaranczy" xD Posiadam plan Pantera II, a w nim 500 MB. Wlaczylem ten pakiet 300 MB, zeby byla kontrola dzieki lejkowi i co? Wykorzystano dane z pakietu wlaczylo sie ograniczenie, a dane w abonamencie nie ruszone, porazka. Wczoraj zlozylem reklamacje zobaczymy jak to sie potoczy dalej :)

  • 0

    66. ~  2011-11-19 01:38:30  host: z06-05.opera-mini.net

    65). Krasz. Tymczasowo weź i wyłącz ten pakiet 300 & lejek ;-) PS. Swoją drogą, czy te 500MB przypadkiem też nie ma lejka..? :-D

  • 0

    67. ~  2011-11-19 01:46:56  host: z06-05.opera-mini.net

    PS. No tak, 500MB ma lejek... ale nie w tej taryfie, a w Panterze..

  • 0

    68. ~  2011-11-20 18:14:16  host: 93.175.65.224

    W 500 MB brak lejka w abonamencie, a koszty ponad ogromne. Regulamin uslugi 300 MB jasno okresla zasade dzialania, najpierw abonament pozniej pakiet, pozniej blokada. A tu taki psikus, zreszta nie pierwszy raz, pomarancza wprowadza nowa usluge, ktora nie do konca dziala tak jak powinna.

  • 0

    69. ~hantel  2011-11-24 16:04:54  host: dpw172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @68: w delfinie i pelikanie lejek jest tylko w pakiecie z 300 MB, ale w panterze chyba tez w wiekszych.

  • 0

    70. ~klient  2011-11-25 15:16:59  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Kazdy bedzie mogl sie przyczepic, mysle, ze te 300 mb dla kogos, kto ogolnie ma neta w domu a z tego korzysta jedynie np. w podrozy to niezla opcja. Ale jak zwykle przed aktywacja lepiej czytac regulamin, opis i to tyczy sie kazdej sieci.

  • 0

    71. ~Krasz  2011-11-25 16:03:11  host: 212.160.172.70

    Pakiet wylaczylem, w abonamencie jeszcze ok 250 MB ale niestety ograniczenie pozostalo a ludzie na BOK rozkladaja rece ...

  • 0

    72. ~  2011-11-25 16:24:02  host: z44-07.opera-mini.net

    71). Niech w BOK nie marudzą, tylko do roboty się wezmą. Co się dało włączyć - da się im wyłączyć ;-)

  • 0

    73. ~Krasz  2011-11-26 22:25:32  host: 93.175.65.224

    Pisze bo siedze w pracy i sie nudze. Wylaczylem pakiet, zaczekalem na nowy okres rozliczeniowy, ograniczenie zostalo wylaczone, reklamacja w toku ale ... ku mojemu zdziwieniu na orange online pokazuje Pakiet Data -58.45 MB, w sms Ile Inne na 351 rowniez takie potwierdzenie. Pakiet 512 MB w abonamencie nie ruszony. Ciekawe jaka znowu szopka z tego wyjdzie xD

  • 0

    74. ~abonent orange  2011-12-22 10:19:43  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Aktywowalem sobie ten pakiet na poczatku grudnia i jestem zadowolony. W domu mam neta i wifi, w pracy rowniez, wiec tego neta uzywam do przegladania stron czy sprawdzenia poczty po za domem, czaem tez w domu, by wykorzystac te mb, a i tak zostalo mi ich troche do konca miesiaca. Polecic moge, bo to niezla oferta, choc wiadomo wolalbym, by taki net byl standardem w kazdym planie taryfowym, ale i tak jest przelom, nie mamy drogiego orange free np. 4 lata temu mialem orange free 500 mb za 6 dych, to drozyzna.

Dodaj swoją opinię