Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 30% więcej za doładowania w Orange

30% więcej za doładowania w Orange

sirmark 2 Września 2014 17:06

2 7

Do 4. września w Orange dostępna jest promocja doładowań, w ramach której otrzymać można 30% bonusu.






Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie konta poprzez stronę orange.pl. Do każdego zasilenia przyznany zostanie bonus o wartości:
  • 1,5 zł za doładowanie nominałem 5 zł ważne przez 14 dni
  • 3 zł za doładowanie nominałem 10 zł ważne przez 14 dni
  • 7,5 zł za doładowanie nominałem 25 zł ważne przez 14 dni
  • 12 zł za doładowanie nominałem 40 zł ważne przez 14 dni
  • 15 zł za doładowanie nominałem 50 zł ważne przez 14 dni

Bonus wpłynie na konto promocyjne w ciągu 24 godzin i zostanie potwierdzony SMS-em.
Środki przyznane w ramach bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym i mogą być wykorzystane przez 14 dni na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych (Internet).

Zobacz: regulamin promocji "30% więcej za doładowanie"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | orange

w sumie: 14
  • 0

    1. ~quasimodo  2014-09-02 17:09:40  host: public-gprs514580.centertel.pl

    To na konto główne czy promocyjne ten bonus????

  • 1

    2.  2014-09-02 17:11:23

    1. Jest w regulaminie. 2. Chyba nie spodziewasz się tego na konto główne? ;) Jasne, że na promocyjne.

  • 1

    3.  2014-09-02 17:11:59

    @1
    regulaminu nie masz?
    "Bonus wpłynie na konto promocyjne Abonenta w ciągu maksimum 24 godzin od momentu doładowania konta,
    o którym mowa w pkt 1, a o wpłynięciu bonusu Abonent zostanie poinformowany wiadomością SMS"

  • 1

    4. ~quasimodo  2014-09-02 17:18:18  host: public-gprs514580.centertel.pl

    @pawelec2225 nie mam, wystarczy że czytam to co napisali w newsie, a tam raz że na konto główne a raz że na promocyjne.

  • 1

    5.  2014-09-02 17:19:53

    Faktycznie masz rację. Już poprawiłem.

  • 1

    6. ~ABP  2014-09-02 17:33:52  host: eda244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W sumie: 30% doładowania do wykorzystania w ciągu 14 dni wewnątrz sieci lub na internet. Miłe, ale według mnie szału nie ma.

  • 3

    7. ~nzjhehb  2014-09-02 17:46:07  host: user-94-254-145-28.play-internet.pl

    14 dni. Juz doladowuje, jakie szalenstwo! ;)

  • 3

    8. ~pabloki  2014-09-02 17:52:58  host: 213.158.222.224

    haha konto promocyjne więc tylko w orange . darowali by sobie już takie komplikowanie oferty - promocyjne ,główne , jakieś skarbonki i coś tam jeszcze .

  • 3

    9.  2014-09-02 18:42:57

    6 GB za 6 zł to było coś fajnego. Teraz natomiast mamy nieudolną próbę wyciągnięcia kasy z naszych portfeli.

  • 1

    10.  2014-09-02 20:28:00

    To już lepiej doładować przez mPotwora gdzie bonus 50%-towy wpływa na konto główne a 30% i tak dostaje się za Masz Za Staż.

  • -2

    11. ~  2014-09-02 21:43:59  host: n16-03-01.opera-mini.net

    Lepszy rydz niz nic

  • 2

    12.  2014-09-02 23:09:15

    Buahahahaha.

  • -1

    13.  2014-09-03 08:52:25

    @2
    Niby dlaczego nie można się lepszego bonusu? :)
    1. maja było właśnie 30% na główne.

  • 0

    14.  2014-09-03 08:53:07

    @2
    Niby dlaczego nie można się spodziewać lepszego bonusu? :)
    1. maja było właśnie 30% na główne.

Dodaj swoją opinię