Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 30% więcej w Plus na kartę

30% więcej w Plus na kartę

LuiN 8 Kwietnia 2016 14:28

5 4

Użytkownicy usług na kartę w sieci Plus ponownie mogą otrzymać bonus za zasilenie swego konta za pośrednictwem kanału internetowego. Tym razem jest to 30% więcej wartości zasilenia od 30 do 99 zł.



Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Promocja trwa tylko przez dwa dni - 11 i 12 kwietnia.

Z promocji Słodki bonus mogą skorzystać klienci wszystkich usług prepaid w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.




Zasilenia konta należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.plusbank24.pl.

Bonus w wysokości 30% wartości doładowania zostanie aktywowany automatycznie po zasileniu konta, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: doładowania | plus na kartę | plus

w sumie: 32
  • 1

    13.  2016-04-08 20:40:32

    Skarbonka się zrobiła, bo żal było nie skorzystać... ;-) Śmieszne żale...

  • 0

    14. ~my  2016-04-08 20:46:19  host: apn-77-113-1-218.dynamic.gprs.plus.pl

    A myślisz ze się nie zrobi. Co promocja z zasileniem to się zasila. I do tego 5 doładowanie gratis i premia za starz. Zasilając po 99x 4 = 396 i gratis z bonusów i gratis z 5 doładowania. I masz grubo ponad 700 zl. A najdroższy wariant na kartę w plus to 40 zl. Czyli na rok 480 za no limit. A co z reszta. I rok konta musi być.

  • 1

    15. ~Piotrek  2016-04-08 21:06:02  host: apn-46-169-248-238.dynamic.gprs.plus.pl

    Cebula płacze że ma za dużo - trzymajcie mnie :P jakby wprowazili usługe która by Wam czyściła konta co miesiąc bo macie za dużo też byście narzekali cebularze:P kiedyś Era dawała podwójne dołądoania tez sie skarbonka robiła i też narzekaliście - dużo źle mało źle mokro źle sucho źle cebula - haha dobrze jest cebula :D

  • -1

    16.  2016-04-09 10:25:53

    A najśmieszniejsze, ze skarbonka z bonusów traktowana jest jakby to każda złotówka ciężko za najniższą krajową była zarobiona i wydać to na nielimitowane za określoną na 25 zł na 30 dni stawkę to rozbój w biały dzień!

  • 0

    17. ~Calm7  2016-04-09 11:12:57  host: n15-01-07.opera-mini.net

    mogliby zrobić oprocentowanie dla tych, co mają ponad 5oo zł na koncie i dodawać co miesiąc kilka groszy z %
    :-D

  • 0

    18. ~to  2016-04-09 11:19:26  host: apn-31-1-53-159.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak mam na koncie powyżej 150 zł to nie zasilam.

  • 1

    19.  2016-04-09 15:30:58

    16 wlo, najśmieszniejsze było, jak wyłączałeś teściowi "no limit" przed upływem 30 dni, żeby nie wejść w próg 25 zł i móc ponownie go odpalić za 10 zł, a teraz palisz głupa, jak zwykle zresztą.

  • 0

    20. ~Sławków  2016-04-09 16:13:21  host: 188.146.75.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Prawdą jest że nie można już włączać pakietu no limit za 8zł/tydzień

  • 0

    21. ~cod  2016-04-09 19:06:05  host: apn-46-76-109-66.dynamic.gprs.plus.pl

    @20 plus jakiś czas temu informował o zamknięciu promocji na 7 dni. Ciekawe co zamian. Bo jak patrzę na fb plusa to co kilka sekund ubywa im polubien.

  • -2

    22.  2016-04-09 20:34:38

    toms - robiłem to 5 razy. Dzisiaj albo jutro wyłączam po raz kolejny i zmieniam mu taryfę ;-) Dzięki bonusom zasilił od czerwca za 250 zł a na koncie ma dzisiaj prawie 320, przy czym cały czas miał usługę nielimitowanych włączoną ;-)
    Ani ja ani on nie narzeka na zbyt wysokie saldo konta.
    Ja na swojej skarbonce mam ponad 400 złotych nawet. I jeszcze 150 do przetransferowania z innej skarbonki, na którą resztki punktów 5Plus w zasileniach realizowałem. Cieszę się że co jakiś czas mogę zasilić z bonusem 100%. Bo usługi mam o połowę tańsze. Obecnie jest to antywirus. a niebawem drugi. Przydadzą się pieniążki ze skarbonki ;-)
    Głupa rżnę? Bo korzystam nie narzekając? Świadomie gromadzę te pieniądze. Nie zginą. A nie ma ich znowu aż tyle, zęby żałować, ze nie procentują w innych "inwestycjach" ;-)

  • -2

    23.  2016-04-09 20:36:08

    A! Kiedyś, kiedy się nie słuchał, za min. 50 zł miesięcznie zasilał konto ;-)

  • -1

    24. ~jaroo  2016-04-09 20:44:43  host: aclj237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znowu kit.Tylko Virgin i w tedy bez promocji 29 pn no limit głupcze!!!

  • 0

    25.  2016-04-09 23:18:58

    @wlo, ale bym się śmiał, jeśliby znów nastąpił słynny pad platformy polkomtelowskiej, podobny do tego sprzed kilkunastu lat. Cztery stówki (a przynajmniej ich część) poszłaby się... bujać. ;-)

  • 0

    26. ~  2016-04-09 23:24:48  host: 89-64-26-146.dynamic.chello.pl

    25. A ty to pamiętasz, że tak przywolujesz? Przecież wtedy to na stojąco pod stół wchodziles.
    Ty jaki największy dusigrosz to pewnie zaplakalbys się jeżeli zginelaby Ci choćby złotówka.

  • 0

    27.  2016-04-10 09:16:52

    DanielR - może Tobie ;-) Ja nie odpuszczam dłużnikom ;-)

  • 0

    28. ~  2016-04-10 10:19:40  host: 168.235.197.224

    wlo. to nie po chrześcijańsku ;-)

  • 0

    29.  2016-04-10 10:57:49

    28 - wystarczy, ze po chrześcijańsku nie kradnę, długi oddaję zawsze z odsetkami a i regularnie daję "jałmużnę" - o czym mówi Pismo ;-)

  • 0

    30. ~  2016-04-10 11:27:58  host: 168.235.197.224

    Chcesz kredyt? Pożyczkę? Pierw przeczytaj:
    http://tlp.is/9lh

  • 0

    31. ~  2016-04-11 15:12:51  host: 89-74-114-228.dynamic.chello.pl

    30% klientów nie zatrzyma ;)

  • 0

    32. ~Wojtek  2016-04-11 22:38:06  host: 078088028049.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    Cóż, ja akurat przeszedłem do Plusa bo mają często te dodatkowe bonusy, dzięki czemu wychodzi bardzo tanio. No i 30% to powiem, że raczej skromna wersja, bo często jest 50%, a nawet 100% bonusa.

Dodaj swoją opinię