Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 30% w Orange przedłużone

30% w Orange przedłużone

WitekT 17 Lutego 2006 13:42

0 0

Do 16. marca przedłużono ofertę 30% więcej dla użytkowników prepaid w Orange, która premiuje każde doładowanie specjalnym bonusem.

Każde doładowanie (oprócz 5 zł), które nastąpiło nie później niż 25 dni po poprzednim, zostaje zwiększone o 30%. Dodatkowy kapitał można przeznaczyć tylko na połączenia i SMS-y do sieci Orange.




Aby wziąć udział w promocji należy wysłać SMS-a o treści WIECEJ na numer 113. SMS jest płatny zgodnie z cennikiem.

Promocja dotyczy ofert POP, Dla Każdego, Jedna Idea na Kartę, Orange GO, IdeaMIX, Twój Mix, Jedna Idea mix, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm oraz Firma Mix.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~germacz  2006-02-17 14:15:01  host: dph173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O, cos sie niby w oragu dzieje. Ale jesli to jest odpowiedź na podwojne doładowanie heyah i taktak to wielki rotfl :)

  • 0

    2. ~inspiron4150  2006-02-17 14:18:31  host: algo.radman.pl

    o 14:19 pojawiło się na telix.pl info o 30%. Brawo Telepolis! Pozdrawiam;)

  • 0

    3.  2006-02-17 14:33:22

    @~inspiron4150 - bo zryli od telepolis :) - a na serio po co mi 30% jak chce nizsza cene!!! juz sami swoi maja 66gr!!! neich dadza choc 72!

  • 0

    4. ~  2006-02-17 14:45:51  host: aig66.internetdsl.tpnet.pl

    a na telefon.gsm.pl to info już było wczoraj więc telepolis zryli od nich ;P żart :)

  • 0

    5. ~r  2006-02-17 15:03:31  host: 87.207.181.93

    mieli zakończyć tą promocję ale widać się wystraszyli bo konkurencja im ucieka i gdyby jeszcze z tego zrezygnowali to całkiem by z konkurentami stracili kontakt wzrokowy hehe. Ale i tak promocja słaba. W porównaniu np do /tik Taka wręcz żałosna

  • 0

    6. ~Misek  2006-02-17 15:03:55  host: ear90.internetdsl.tpnet.pl

    he he na golu nie da się dodawać wypowiedzi:)

  • 0

    7.  2006-02-17 16:15:46

    ~ fakt :) napisalem o tym 1 ;) ale witek tez sie stara jak moze ;) trzeba sie uzupelniac

  • 0

    8. ~Paweł  2006-02-17 16:21:17  host: bnz43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam pisalem maila do Witka,bo dostalem od nich smsa ze koncza ta promocje a od 16 lutego wraca 10%wiecej. Rzeczywiscie sie przestraszyli... Ale to ich 30% wiecej i tak moim zdaniem jest gorsze od 10% bo za te 10% moglem kupic sobie pakiet tanszych smsow. Oj... POP bedzie jednak chyba sprzedany. W najnowszych starterach jest wgrane juz logo POP i na wyswietlaczu nie pojawia sie Orange,czy Idea,a wlasnie POP.

  • 0

    9.  2006-02-17 16:45:27

    Te 30% więcej bardziej opłacają się niż podwójne doładowanie w heyah, bo w heyah bonusowe doładowanie jest za 2 doładowaniem czyli bonus wynosi 50%, a w orange bonus przy dwóch doładowaniach wynosi 60% :)

  • 0

    10. ~Paweł  2006-02-17 16:57:41  host: bnz43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jedi,co miales z matematyki???

  • 0

    11. ~viggo  2006-02-17 17:00:44  host: rejon105.ztpnet.pl

    Jedi jest typowym targetem Orange. Płaci 2 razy więcej niż w Tak Taku i jescze jest z tego zadowolony :) Brawo dla Orange, potrafia zrobić byle jaką promocje a naród jest wniebowzięty.

  • 0

    12. ~man  2006-02-17 18:10:42  host: 80.51.237.169

    gol nawalił,witek konkurencja nawaliła nie da się opiniować

  • 0

    13.  2006-02-17 18:13:34

    man: ano najwyraźniej nawalił... Każdemu się zdarza. :)

  • 0

    14. ~r  2006-02-17 19:51:13  host: chello087207181093.chello.pl

    ciekawe czy zauważyli Bo chyba na weekend admini opuszczają Gola. :)

  • 0

    15. ~.,.  2006-02-17 20:10:52  host: esd16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    beznadziejne 30% wprowadzają a pakiety tańszych minut w sieci szwankują jak zwykle beznadzieja i zwykłe mydlenie oczu

  • 0

    16. ~ach och ach  2006-02-19 01:36:35  host: cqx143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwotka tylko wewnątrz sieci - hmm wolę mieć +100% na wszystko ale nie powiem w którym prepaidzie :)

  • 0

    17. ~jumak  2006-02-20 17:10:55  host: dqn88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    masz racje :) Tu nie ma wogole wyboru, orangego sam siebie wyeliminował z rynku w zasadzie :)

  • 0

    18. ~rurykowicz  2006-02-21 16:29:34  host: dps22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Śmiech na sali... Żeby w momencie gdy taktak robi już drugie podwojne doładowanie wyskakiwać z taka ofertą to trzeba być samobójcą

Dodaj swoją opinię