Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 30 sekund płatne, 30 darmowe w Simplusie

30 sekund płatne, 30 darmowe w Simplusie

WitekT 22 Marca 2010 17:38

0 0

Od 23. marca w Simplusie dostępna będzie nowa promocja, w ramach której połączenia do sieci Polkomtela, Centertela, PTC oraz stacjonarnych zostaną obniżone o połowę - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Oferta Pół na pół polega na tym, że użytkownik płaci normalną stawkę za pierwsze 30 sekund z każdej minuty, kolejne 30 sekund jest darmowe. Usługa kosztuje 5 zł za 30 dni, jest automatycznie odnawiana. Uruchamia się ją kodem *136*11*53#, dezaktywuje *136*00*53#. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em.




Z oferty mogą skorzystać użytkownicy taryf Twój Profil, Nowy Simplus, Easy oraz Team7. Promocja nie wyklucza się z innymi usługami obniżającymi koszty połączeń.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 241
  • 1

    222. ~Łukasz_  2010-03-27 23:43:44  host: 212.2.99.207

    @219: Tak... GA deklasuje też innych opów pod względem zawieszania się sesji internetowych... @220: Jeśli chodzi o Play, to naliczanie co 100kB nie ma większego znaczenia, no chyba, że w telefonie. Ale przy 500 MB nie ma co narzekać na takt. Dla mnie większym problemem jest właśnie zasięg...

  • -1

    223. ~  2010-03-28 03:05:37  host: f96-029.opera-mini.net

    Do 222: jak play fresha używasz do laptopa to gratuluję. Ja kiedyś testowałem playonline na kartę (tam jest nawet naliczanie co 1kB dlatego tym bardziej wkurza mnie że do play fresh dali tak nieuczciwe naliczanie co 100kB!) i 4GB mi na miesiąc nawet niestarczało. Net z play fresha to tylko 100MB, 500MB czy 1GB a na zasięgu plusa tylko 5MB więc tworzony z myślą o telefon! tu naliczanie to podstawa!

  • -1

    224. ~Łukasz_  2010-03-28 07:53:41  host: system-1.pansa.pl

    @223: Ale ja mam stacjonarny net, a do laptopa potrzebuję mniej danych, na pewno nie 4GB za 50zł na 56 dni jak w Play Online (czyli ponad 25zł na miesiąc). We Freshu wystarcza mi pakiet 500 MB za 15zł, a nawet go jeszcze zostaje. Zastanawiam się czy nie dałoby się go przedłużyć tym pakietem 100MB za 5zł, chyba ktoś pisał, że tak się da i w tym miesiącu spróbuję. Wtedy miałbym na dwa miesiące 600MB za 20zł i to by było optymalne rozwiązanie. A w telefonie to wystarcza 50-100 MB.

  • 1

    225. ~  2010-03-28 12:28:05  host: f96-062.opera-mini.net

    cześć Pantg, to byłem ja, wodzu :D

  • 1

    226. ~mirekb  2010-03-29 09:48:02  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @224 da sie przedłuzac waznosc pakietu 100MB pakietem 500Mb czy tez 1Gb jak i odwrotnie ale zalecam aby to robic 29 dnia obowiązywania pierwszego zakupionego pakietu..a tak do meritum newsa to usługa powinna sie nazywac: "vodafone stop clock" miedzy 31 a 60 sekundą z kazdej minuty..byłoby prosto i jasno

  • 0

    227. ~  2010-03-29 12:10:34  host: t18-16.opera-mini.net

    @226: Dzięki za info, właśnie tak zrobię. Szkoda, że nadal nie wstawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych... Co do Vodafone, to bez komentarza.

  • 0

    228. ~miła  2010-03-30 19:20:10  host: host-89-228-226-126.kalisz.mm.pl

    to sie wogule nie opłaca to już lepiej wykupic za 2,44 i dzwonie za 5 gr.

  • 0

    229. ~  2010-03-30 23:31:26  host: r05-05.opera-mini.net

    Opłaca się, przy większości rozmów wyjdzie koszt o połowę niższy. Tylko szkoda, że promocja tylko do końca maja. Może przedłużą...

  • 0

    230. ~  2010-03-31 09:51:42  host: f96-052.opera-mini.net

    Do 229: jak już coś to do 5 czy 6 maja jest ta promocja. W gazecie wyborczej jest wydrukowany cennik plusa - simplusa twój profil ważny od 13kwietnia do 6maja 2010r. A więc tak: do w3 i ich mvno 59gr/min, do play i polsat 72gr/min i do nowych mno(centernet,mobyland,aero2,sferia) 80gr/min. Nie wiadomo czy tzn że kwiecień jeszcze śpią a w maju się obudza czy w kwietniu to promocja a w maju podwyżka?

  • 0

    231. ~Łukasz_  2010-03-31 12:38:53  host: system-1.pansa.pl

    @230: No ale są jeszcze profile do włączenia. Cennikowo zmienia się tyle, że wchodzi stawka 80gr do niektórych operatorów.

  • 0

    232. ~Łukasz_  2010-03-31 13:03:01  host: system-1.pansa.pl

    @230: Sprawdziłem: promocja "pół na pół" trwa dokładnie do 31 maja. A jak ktoś aktywuje na koniec maja to może jeszcze przez cały czerwiec korzystać (data ważności promocja oznacza termin do kiedy można aktywować, a korzystać można 30 dni od tej daty). A jeśli chodzi o datę 6 maja, to wtedy wchodzi stawka 80gr do Centernetu - także nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  • 0

    233. ~  2010-03-31 14:02:39  host: 94.254.246.96

    W poszczególnych profilach usługi są okrojone i zawsze jest coś kosztem czegoś. Ta promocja nie kazdemu się opłaca. Lepiej obniżyć stawkę połączeń do wszystkich, wprowadzić pakiety lub jak w TakTaku- podwójne doładowania.

  • 0

    234. ~  2010-03-31 14:22:58  host: f142-047.opera-mini.net

    Do 232: łukasz jak już coś to stawka 80gr wchodzi od 13kwietnia. Do 13kwietnia trwa promocja profilu tanio do wszystkich(29gr/min brutto) i ten wewnatrz sieciowy (19gr za min brutto do plus). Cennik zaś twojego profilu ważny jest do 6go maja od 13 kwietnia. To nie ja mieszam fakty lecz Ty Łukaszu

  • 0

    235. ~  2010-03-31 14:25:40  host: f142-047.opera-mini.net

    234: co zaś tyczy się obecnej promocji 30sekund płatne 30drugie bezpłatne do w3 i mvno w3 za opłata miesięczną 5zł to masz rację. Tutaj promocja jest do końca maja i usługa ważna 30dni.

  • 0

    236. ~nupi  2010-03-31 20:18:48  host: 212.160.172.70

    Oferta jest skrajnie niekorzystna. Mało która rozmowa trwa dłużej niż 30 sekund. Zwykle rozmowy są krótkie.

  • 0

    237. ~Łukasz_  2010-04-01 10:55:31  host: 212.2.101.62

    @234: To skąd ja wziąłem 6 maja? Wymyśliłem? Nie chce mi się drugi raz tego szukać. Przeczytaj regulaminy i cenniki :-) @236: To ciekawe... U mnie np. mało która rozmowa trwa krócej niż muntę. Co więcej, dużo zwolenników miała, a może i ma nadal, usługa "Godzina za grosze" w Erze - przy której to dopiero niekorzystnie by wychodziły takie krótkie rozmowy.

  • 1

    238. ~wg.mnie ;)  2010-04-01 11:58:11  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    wg mnie oferta jest w porządku nie przesadzajcie z tym narzekaniem

  • 0

    239. ~  2010-04-01 16:10:24  host: 188.33.210.104

    237, godzina za grosze kosztowała do niedawna 29 gr, czyli tyle samo, ile minuta do wszystkich w najniższych cennikowo ofertach. Teraz kosztuje 99gr i już po 3 minutach rozmowy jest opłacalna.

  • 0

    240. ~Łukasz_  2010-04-01 16:56:10  host: 109.243.119.18

    @239: Hehe, wiedziałem, ze zaraz ktoś tak napisze :-) No ale jak ktoś tam miał niby wszystkie rozmowy poniżej 30s to jak wyjdzie na takiej godzinie za grosze? :-) Poza tym to jest tylko w sieci, a w sieci nie płaci się 29gr/min, tylko kilka groszy - no chyba, że jest ktoś frajer. A przy kilku groszach to już się wcale nie opłaci. Zresztą ja mam TT Happy i nigdy z tego nie korzystałem. Mało tego - po przeanalizowaniu bilingu wyszło mi, że straciłbym na GzG nawet jak była po 29gr.

  • -1

    241.  2010-04-07 15:49:53

    GZG nie jest usługą dla wszystkich. Jest w NTT i Happy, a tam można kupić np. Pakiet Lojalnościowy i inne zniżki w sieci, więc są inne opcje.

Dodaj swoją opinię