Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 30 proc. ekstra dla fanów Play na Facebooku

30 proc. ekstra dla fanów Play na Facebooku

WitekT 17 Grudnia 2010 14:51

0 0
Do 31. stycznia abonenci Play Fresh i Mix II, którzy "polubili" stronę operatora na Facebooku, mogą skorzystać z promocji, w ramach której do każdego doładowania można otrzymać ekstra 30% wartości.

Bonus, który jest ważny 30 dni, można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na krajowe połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych.

Premiowane będą tylko doładowania ze strony Play na Facebooku.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 73 kB).


Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 182
  • 0

    176. ~  2010-12-19 16:08:06  host: z22-12.opera-mini.net

    174 - w zadnym wypadku sie nie zdenerwowalem. Kazdy, absolutnie kazdy, musi odegrac swoja role, nic tu nie bylo dzielem przypadku, promocja Play , moje slowa, slowa kazdego, to jasne. Z kart oczywiscie nie korzystam w zadnym wypadku. Czarne chmury juz sie gromadza, nawet gdyby przeczytali al-muzammil nie uwierza.

  • 0

    177. ~  2010-12-19 16:14:19  host: z15-05.opera-mini.net

    Aaalllle o so chopodzi z tym gościem pejsbook. Chętnie ssię z nim poznam... kurcze.

  • 0

    178. ~  2010-12-19 17:20:09  host: p14-04.opera-mini.net

    Na teorie spiskowe z żydami w rolach głównych jak by nie patrzeć jest zapotrzebowanie. Nawet żyd Bolesław Szenicer postanowił się w to zagłębić :D

  • -1

    179.  2010-12-19 20:31:41

    PLAY (152), powiem ci coś przykrego ale prawdziwego. Jaki issa jest taki jest, ale to "stary wyjadacz" forów o tematyce telekomunikacyjnej i z obserwacji wielu Jego wypowiedzi (teraz widzę, że udziela się z rzadka - zresztą nic dziwnego), wnioskuję, iż akurat TY do pięt mu nie dorastasz pod względem merytorycznych dyskusji. A twoje obraźliwe wstawki jedynie utwierdzają mnie w tym przekonaniu. To tyle ode mnie.

  • 0

    180. ~  2010-12-19 22:12:14  host: z06-15.opera-mini.net

    Dziala wam to doladowanie na fb? Mi wyskakuje blad sprawdzania numeru promocja widmo?

  • -2

    181. ~PLAY  2010-12-19 22:41:45  host: z17-06.opera-mini.net

    @179, nie kwestionuje jego wiedzy w zakresie telekomunikacji. Tylko oceniam to co pisal o dyskryminacji itp. Z reszta nie jestem osamotniony w tej opini. Twoja ocena jest mi obojetna bo dla mnie jestes takim stanczykiem telepolis, co potrafi tylko grosze liczyc i porownywac i wydaje 6zl na mc a za hi usera sie uwaza. Wysmiewasz mnie a chetnie sprawdze sie z toba w zakresie nowych technologi, kelnerże. Podejmujesz rekawice, czy chowasz głowe w piasek? Kim jestes zebys mnie ocenial, co?

  • 0

    182. ~  2010-12-20 06:36:18  host: p21-03.opera-mini.net

    Ja akurat sądzę że PLAY i issa w zakresie nowych technologii mieli by o czym pogadać a jojo by mógł się tylko przyglądać i uczyć. Telekomunikacja to nie tylko liczenie ulamków grosza za usługi. Jojo od jakiegoś czasu zachowuje się mniej więcej jak dawno nie widziany brat nicka PLAY.

  • 0

    183. ~PLAY  2010-12-20 07:01:43  host: z18-03.opera-mini.net

    ci co rano wstaje to ...pijo goraco kawe ;) dobra dzis juz na spokojnie sie wypowiadam. Ale nerwa zlapalem przez tego oponenta zaprze proszeniem. 182, tamten brat bedzie juz żadziej zagladal. Teraz potrzeba chwili jest i ma takie zadanie na blogu pana Marcina sie udzielac ;)

  • 0

    184. ~  2010-12-20 09:53:53  host: 77-255-209-77.adsl.inetia.pl

    Byłem za, lecz jak przeczytałem info co muszę spełnić aby otrzymać to mam ich gdzieś. Kupowanie sobie moich danych osobowych. Niech się wypchają. Promocja może i fajna lecz nie w ten sposób.

  • 0

    185.  2010-12-20 11:20:06

    Z tego co pamiętam, to Play daje za doładowania przez swoją stronę 10% bonusu, więc w praktyce można otrzymać o 20% więcej niż normalnie. Jeśli jesteście na Facebooku to czemu nie? Ja zawsze doładowuję konto Tak-taka przez era.doladowania.pl by mieć te 10% bonusu na wszystkie usługi.

  • 2

    186. ~Łukasz  2010-12-20 13:02:46  host: user-46-112-192-199.play-internet.pl

    Świat schodzi na psy. Nawet Polskie Radio, które dla mnie zawsze miało w swoich stacjach programy nie schodzące poniżej pewnego poziomu, które było dla mnie odskocznią od rozwrzeszczanej komerchy i muzycznej papki, od pewnego czasu również ciągle gada o Facebooku. Precz z jakimś Facebookiem!

  • 0

    187. ~Jeremy  2010-12-22 10:17:46  host: user-46-112-103-196.play-internet.pl

    Przeczytałem dokładnie pierwszych 50 postów i oczy zaczęły mi się robić coraz większe i większe. Potem kolejne 50 postów czytałem "po łebkach. Resztę przerzuciłem czytając co trzeci post, bo po prostu nie mogłem tego bełkotu (patrząc ogólnie - wiadomo, że komentarze prezentują różny poziom). Czy Wy wszyscy przekrzykując się tutaj dobrze się czujecie? Odstawiacie Rejtana, choć nie ma ku temu powodu...

  • 0

    188.  2010-12-25 08:14:58

    czy te doładowania są tylko dla telefonów na karte? czy majac abo mozna sobie doladowac konto i kwota zostanie odjeta od rachunku?

  • 0

    189. ~Tomasz  2011-01-15 13:28:49  host: nat-kro52-16.aster.pl

    Witam Czy te 30% ekstra kumuluje się z doładowaniami tzn dostanę 30% i w ramach prmocji dodatkowe + 30 pln jescze? bardzo proszę o odpwoiedź

  • 0

    190. ~grószka  2011-01-15 13:42:32  host: cja5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    189 doładowanie na konto + 30% doładowania na konto promocyjne , wszystko co trafia na konto promocyjne kumuluje się ze wcześniej zgromadzonymi złotówkami promocyjnymi i przedłuża ich ważność o 30 dni

  • 0

    191. ~grószka  2011-01-15 13:44:04  host: cja5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    189 doładowanie na konto + 30% doładowania na konto promocyjne , wszystko co trafia na konto promocyjne kumuluje się ze wcześniej zgromadzonymi złotówkami promocyjnymi i przedłuża ich ważność o 30 dni,chyba że konto promocyjne jest ważne dłużej niz 30 dni wtedy ważność konta promocyjnego zostaje bez zmian

  • 0

    192. ~  2011-01-27 21:55:20  host: 77-253-40-80.adsl.inetia.pl

    Jeżeli ktoś aktywował pod koniec grudnia 100za30 to zbliża się pora by przedłużyć niewykorzystany bonus tą pejsbókową promocją. Jako że zostało mi jeszcze 98zł ze 100 promocyjnych zakładam konto na fikcyjne dane i tymczasowy @, doładowuję za najmniejszą wartość a następnie likwiduję pejskonto.

  • 0

    193. ~  2011-01-28 16:38:42  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    Doładowałem przed chwilą. Doładowanie przyszło szybko ale nie przedłużyło okresu środków promocyjnych

  • 0

    194. ~  2011-01-28 21:21:35  host: 77-255-72-204.adsl.inetia.pl

    193 - cytat: "dodatkowa premia księgowana jest na koncie bonusowym w ciągu 24h od momentu zasilenia konta głównego" Czyli musisz poczekać.

  • 0

    195. ~rr  2011-01-29 21:28:01  host: dynamic-78-8-155-218.ssp.dialog.net.pl

    czy wiadomo cos nt przedluzenia promo?

Dodaj swoją opinię