Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 30 miesięcy z Orange Twój Plan

30 miesięcy z Orange Twój Plan

WitekT 21 Sierpnia 2006 20:45

0 0
Orange wprowadzi od 23. sierpnia 30-miesięcznie umowy w ofercie Twój Plan.

Do tej pory umowę można było podpisać na 12 bądź 24 miesiące. Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2006-08-21 21:05:41

    Ceny fonów bardzo atrakcyjne, zwłaszcza przy zobowiązaniu 45 zł. LOL!

  • 0

    2.  2006-08-21 21:33:14

    chyba bym był chory aby podpisywać umowe na 3o miesięcy dwa lata to aż za dużo
    zgłupieli w tym orange chyba

  • 0

    3. ~tata  2006-08-21 21:37:02  host: aoj33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cena E61 wrecz kosmiczna :( za 1600zl to jest do kupienia w MM bez smoka na 2 letniej gwarancji :) a oferta Orange jest smieszna wprost dla idiotow ;)

  • 0

    4. ~  2006-08-21 21:44:14  host: ub242.internetdsl.tpnet.pl

    Moze Orange wprowadzi umowy dozywotnie ?? Wtedy bedzie Nokia 1100 za darmo :D :D

  • 0

    5. ~Atlan  2006-08-21 23:07:57  host: abxz248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Zetafonie Sagem Myx401 na 30 miechów jest w tej samej cenie, co tutaj za umowa 30 miechów, ale abo 25-45zł. A przecież na kartę wychodzi 50zł/3 miechy ~ 17 zł. Normalnie powalająca oferta jak inne Orange :D Oferta dla tych, którzy nie umieją liczyć ;) A takich coraz więcej...

  • 0

    6. ~ksad  2006-08-22 00:59:56  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Nowość: SE 25070it. Wspaniały model! Sam pisze sms'y, robi zdjęcia paszportowe, służy jako kamera przemysłowa, czasami tańczy i przyrządza wyśmienite drinki. Cena 1 zł. - przy umowie na 17 lat.

  • 0

    7. ~Aster  2006-08-22 10:28:21  host: pxgot2.srv.volvo.com

    Nie mogę! Przy 30 misiącach spodziewałem się większości telefonów po złotówce, a tu - Philips 362 - 49 PLN, Siemens C65 - 99 PLN, LG 3310 - 149 PLN przy umowie za 25 PLN!!! To ja biorę wszystkie!

  • 0

    8. ~dt  2006-08-22 12:35:28  host: wap.plusgsm.pl

    to sie nazywa innowacyjnosc globalnej marki? Smiechu warte! Moze tak w druga strone i umowa na 18 m-cy?

  • 0

    9.  2006-08-22 14:10:02

    proponuje umowe na 1miesiac ;/

  • 0

    10.  2006-08-22 20:41:28

    Co jak co ale np SE p990i za 1zł przy abonamencie za 40zł w umowie na 48miesięcy byłby hitem :-)

  • 0

    11. ~naleśnik  2006-08-22 23:05:47  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Kiedy umts ruszy w orange w łodzi ?

  • 0

    12.  2006-08-25 15:47:00

    Oferta nie jest porażająca jakoś.Konkurencja proponuje już od kilku m-cy umowy 36 m-czne. I lepsze telefony, lepsze i tańsze przy umowach 30 i 36 m-cznych.

Dodaj swoją opinię