Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 30 GB Internetu w prezencie od Cyfrowego Polsatu

30 GB Internetu w prezencie od Cyfrowego Polsatu

LuiN 8 Grudnia 2009 12:36

0 0

Obok prowadzonych testów platformy HSPA+, Cyfrowy Polsat już kusi swoich klientów komercyjną ofertą. Od 7. grudnia dostępna jest dla nich promocja, w ramach której otrzymać mogą nawet 30 GB darmowych transferów - czytamy na media2.pl.

Do 31. grudnia trwa promocja Zamów Internet, która skierowana jest do klientów zainteresowanych bezprzewodowym Internetem. Każdy abonent, który podpisze umowę na Cyfrowy Polsat (Pakiet Familijny + SuperFilm lub Familijny + Relax Mix) ma możliwość zamówienia internetowej usługi.

Klienci otrzymują dodatkowy pakiet danych: 30 GB (10 GB przez trzy miesiące przy umowie na pakiet Familijny i Super Film) lub 6 GB (10 GB przez trzy miesiące przy umowie na pakiet Familijny i Relax Mix). Dodatkowy pakiet danych jest wykorzystywany po wykorzystaniu danych dostępnego w ramach podstawowej opłaty abonamentowej.




Klienci decydujący się na zamówienie usługi internetowej w ramach promocji nie mają obowiązku zawarcia z Cyfrowym Polsatem umowy na Internet, gdy przedstawiona przez operatora tzw. oferta podstawowa nie będzie spełniała ich oczekiwań. Komercyjny start usług planowany jest na 1. lutego.

O trwających obecnie testach usługi dostępu do Internetu o prędkości sięgającej 21 Mb/s szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: media2.pl     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2009-12-08 13:07:53  host: 94.75.253.67

    2: to bedziesz doplacac komus innemu.

  • 0

    9. ~  2009-12-08 13:08:58  host: ip-89-174-119-54.multimo.pl

    tylko jedno mnie zastanawia taki Szczecin niby caly w zasiegu a tylko 2 pozwolenia maja jak to mozliwe?

  • 0

    10. ~  2009-12-08 13:15:37  host: ks368752.kimsufi.com

    cuda panie, cuda

  • 0

    11. ~  2009-12-08 13:19:59  host: v07-08.opera-mini.net

    Na jak dlugi okres sa te pakiety damych?

  • 0

    12. ~x  2009-12-08 13:28:30  host: user-89-108-241-193.mobile.playmobile.pl

    Żeby skorzystać z netu CP trzeba najpierw wyłożyć kase na pakiet, a potem jeszcze na net, czyli płatne dwa razy :)... A jak już ktoś będzie miał pakiet + net to już nigdy nie zrezygnuje z platformy CP i nie przejdzie do innej bo aż dwie umowy będą wiązać takich klientów :)...

  • 0

    13.  2009-12-08 13:48:40

    @2: hi hi hi takie to sprytne :-)

  • 0

    14. ~blablabla  2009-12-08 14:18:03  host: 188.33.89.66

    @7 Do mnie nie:(

  • 0

    15. ~paolo  2009-12-08 15:10:13  host: 192.193.116.137

    @7: do mnie tez jeszcze nie :(

  • 0

    16. ~  2009-12-08 15:42:17  host: 188.33.52.58

    Jak to jest tylko jako dodatek to tv to niech sobie to wsadzą. Mnie nie interesuje żadna tv, ja chciałbym internet.

  • 0

    17. ~jass  2009-12-08 15:44:04  host: 188.33.108.35

    Czy PL 016 to jest Aero2/CP ?

  • 0

    18. ~Darecky  2009-12-08 15:54:06  host: 94-40-85-100.tktelekom.pl

    "6 GB (10 GB przez trzy miesiące przy umowie na pakiet Familijny i Relax Mix)" - oj trochę u Was cienko z matematyką :)

  • 0

    19.  2009-12-08 18:11:43

    Witek, albo ktokolwiek z Telepolis - moze by tak znowu zrobic news w stylu "Kto jest kim w polskim eterze?"? Troche sie pozmienialo od ostatniego i nie wszyscy wiedza kto jest kim ;)

  • 0

    20. ~maka  2009-12-08 18:26:38  host: free-ip-16-28.budimpex.net

    nic specjalnego z tego neta łącze dobre ale sa ograniczenia w sciagaiu to nie jestem ni9m zainteresowany szais jeszcze jakies pakiety familijne i cena wyjdzie 100zł

  • 0

    21. ~gandalf  2009-12-08 19:35:14  host: public13618.cdma.centertel.pl

    Dobre, nie trzeba podpisywać na razie umowy.

  • 0

    23. ~  2009-12-15 19:51:56  host: f96-055.opera-mini.net

    Do 22: wszystko fajnie tylko obawiam się że jak po wejściu oferty polsatu w3 zobaczy że strach miał wielkie oczy bo polsat to nadal dno i drożyzna to znowu będzie kiepsko i drogo tak jak rozmowy głosowe np :(

  • 0

    24. ~Nicram  2009-12-15 23:21:19  host: abji79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To gruba przesada. Co do cennika CP, raczej uważa się, że jest jednym z najbardziej atrakcyjnych. Podobnie sama oferta programowa. Zresztą wyniki mówią same za siebie. Na uruchomienie nowej usługi czekam z zainteresowaniem, wiele się po niej spodziewając.

  • 0

    25. ~Robson  2009-12-16 22:31:04  host: 188.33.59.206

    No jeśli dobrze wystartują z tym internetem mogą zyskać wielu klientów. Bo na tą chwilę mobilny internet to tragednia w naszym kraju. Jest szansa aby coś się zmieniło i trzymam za to kciuki.

  • 0

    26. ~daras  2009-12-17 20:47:30  host: user-89-108-252-182.mobile.playmobile.pl

    Usługa internetu jaką oferują jest bardzo ciekawa. Fajny zasięg a co najważniejsze duże prędkości. W lutym ma ruszyć sprzedaż więc 3ba jeszcze trochę poczekać ale podejrzewam, że warto:)

  • 0

    27. ~  2010-01-24 14:47:34  host: v13-07.opera-mini.net

    Ale numer

  • 0

    28. ~pawels  2010-02-02 21:37:32  host: acz159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CZyli ze jak ? jak wykożystam to iles tam gb to koniec internetu ? czy moge siedziec w necie 24/24 30/30 dni w miesiacu ?? bo nie rozumiem , moze ktos mi to wytlumaczyc ? wiem ze w tp jest 1m np i jest to szybkosc czyli tutaj tez ? ... ? nie rozumiem tego po prosu

Dodaj swoją opinię