Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 zł za wideorozmowę w Orange

3 zł za wideorozmowę w Orange

kaszpir 24 Listopada 2005 20:38

0 0

We wprowadzonej dziś oferty Twój Internet 3G/WLAN znajduje się dość ciekawy cennik usług płatnych ekstra, oprócz standardowych 120 zł abonamentu.



Elementy cennika:
wideorozmowa - 3 zł za minutę,
połączenie głosowe - 1,50 zł za minutę,
SMS do wszystkich operatorów - 0,20 zł za sztukę,
MMS do wszystkich operatorów - 1 zł za sztukę.




Co ciekawe, według regulaminu cena 3 zł obejmuje rozmowy tylko wewnątrz Orange. Można więc wyciągnąć wniosek, że połączenia poza sieć są darmowe - o ile oczywiście da się je zestawić.

Regulamin oferty i cennik dostępny jest tutaj (plik .pdf).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2005-11-24 22:19:12

    no to jak dla mnie to to nie jest oferta bo po co komuś jak dziala coś tylko wewnątrz sieci ? to takjakby mozna bylo dzwonic tylko wewnatrz sieci - porażka

  • 0

    15. ~Huawei  2005-11-24 22:53:27  host: dnt156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Issa: dzięki za namiar na Mini Operę. Jest rewelacyjna.

  • 0

    16. ~markus  2005-11-25 00:12:13  host: bpw66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    buaaha, uzywam videocall w plus od dawna w normalnych cenach. Nawet w roamingu pieknie chodzilo ;)

  • 0

    17. ~  2005-11-25 00:20:12  host: asr130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No co? Źle? Przecież nie to się liczy a zasięg! Globalny już teraz ;-)

  • 0

    18.  2005-11-25 06:29:58

    Globalny zasięg i globalne ceny, to ja już wolałem ideę realny zasięg realne ceny;)

  • 0

    19. ~rafałek  2005-11-25 07:34:12  host: 212.122.214.204

    Oferta magnes - przyciąga niczym spragnionych beduinów studnia z wodą. Z tej oferty Orange to jest już tak wielka polewka, że normalnie nie wiem za co się trzymać...

  • 0

    20. ~  2005-11-25 07:36:52  host: dqs239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena ma uzasadnienie kosztowe ;-P Rozmowa video zajmuje dwa kanaly, a glos jeden. Glos- 1,5 pln, wiec wideo 3 PLN. Przyszlosc jest jasna, przyszlosc to Orange ;-(

  • 0

    21. ~Manoo  2005-11-25 08:01:01  host: ebk181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Troche się zawiodłem że nie ma w tym cenniku nowych serwisów smsowych :(

  • 0

    22.  2005-11-25 09:05:46

    Jeju wy to marudzicie! ze niby 3zl to drozyzna ,ale nie doceniacie tego, ze Orange dobrodziejka dala naliczanie sekundowe:) w sumie szkoda ze nie zrobili promocji tak jak za starych dobrych lat (tak tak to bylo jeszcze w XX wieku) - pierwsze 5 sekund za darmo, to by bylo cos:D

  • 0

    23. ~@@@@@@@@@@@@@  2005-11-25 09:21:30  host: lankomdns.lankom.com.pl

    Błachachachacha :)) ORANGE TO DNO i to JEST moje i nie tylko MOje zdanie

  • 0

    24. ~carnil  2005-11-25 09:56:04  host: router.tvgawex.pl

    To trzeba poczekać jeszcze na PTC kiedy oficjalnie wprowadzi videorozmowe. Swego czasu działała videorozmowa z Ery do Plusa.

  • 0

    25. ~dw  2005-11-25 10:12:06  host: ssegw-10.comarch.pl

    nie marudzcie o cenie połączenia. Za samo otrzymanie SIM trzeba wybulić 361 zł... (patrz p.7 i p.15). Fajnie

  • 0

    26. ~sympatyczny  2005-11-25 11:12:15  host: chello081018196007.chello.pl

    co za moda jakas zeby jechac na id^Z^ZOrange caly czas. wlasnie dobrze ze wogole potrafia zestawic takie polaczenie. Era jeszcze nie potrafi...

  • 0

    27. ~skers  2005-11-25 13:48:34  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    proponuje taki cennik 60gr do wszystkich sieci w polsce naliczanie 1s 1zl do Orange za granica 1.20zl za video konferencje i 1.50 do na inne polaczenia miedzynarodowe sms 10gr do sieci w polsce 20 Orange swiat 30 inne mms kolejno 15 25 35 gr

  • 0

    28. ~herbert  2005-11-25 16:38:01  host: dqr118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A działa to wogle, ktos stestował? Jak miałem przyjemność zaobserwować ostatnio usługi orangutana pozostawiają sporo do życzenia

  • 0

    29. ~zapomnial nika  2005-11-27 12:48:37  host: chg154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta jasna przyszłość Orange to dostała zaćmienia w momenie ujawnienia szczegółów oferty dotyczącej cen połączeń warunków umowy oraz programu lojalnościowego

  • 0

    30. ~maverick  2005-11-30 15:53:20  host: dqd159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za drogo. Szczególnie jeśli chodzio testowanie. W takim ukłądzie nikt im tej uslugi nie prztestuje.

  • 0

    31. ~konus  2005-11-30 15:56:46  host: dqg53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tym bardziej, że co sie trafi klient bardziej wymagający, obeznany i cheny na nowinki to ucieka z orangutana gdzie piperz rośnie :)

  • 0

    32.  2005-11-30 19:48:16

    Muszę zerwać umowe z plusem i przenieść się do orange ... uwielbiam takie promocje :)

  • 0

    33. ~maciek  2007-03-02 16:29:04  host: aaqd226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm.... slyszałem ze do wideorozmowy trzeba miec specjalna karte sim... Mam POP-a od 8-9 lat i ta sama ciahgle karte sim... qmpel dzisiaj do mnie zadzwonił tzn wideorozmowe i wszystko mi działało...

Dodaj swoją opinię