Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 SonyEricssony na podium

3 SonyEricssony na podium

WitekT 25 Sierpnia 2005 12:44

0 0

Telefony komórkowe SonyEricsson: D750i, S700i oraz K700i otrzymały najwyższe noty w teście jakości przeprowadzonym przez magazyn Komputer Świat.

W sierpniu na łamach Komputer Świat zostały opublikowane wyniki testów 16 telefonów komórkowych czołowych producentów. Podczas testów oceniano warunki serwisowe (m.in. okres gwarancji, sposób naprawy), telefonowanie (m.in. promieniowanie, jakość dźwięku, czas rozmowy i ładowania), obsługę (m.in. uruchomianie programów, jakość wyświetlacza, łączenie z komputerem, przesyłanie danych), funkcje fotograficzne (m.in. naświetlenie zdjęcia, wierność kolorów, rozdzielczość zdjęcia) oraz wyposażenie i funkcje dodatkowe.

Zwycięzcą testu został model Sony Ericsson K750i, otrzymując dodatkowo tytuł zwycięzcy w kategorii Jakość. Drugie i trzecie miejsce zdobyły kolejno modele Sony Ericsson S700i oraz K700i.
Cieszę się z wysokich ocen przyznanych naszym produktom. Odzwierciedlają one doskonałą jakość i niezawodność telefonów Sony Ericsson. Wcześniej zostały one docenione przez takie gremia jak TIPA czy Stowarzyszenie GSM. Dbałość o jakość i satysfakcję naszych klientów jest dla Sony Ericsson priorytetem - powiedziała Lilla Pawelec, szef Sony Ericsson na Polskę.

Ostatnio, w ramach podwyższania standardów obsługi klienta firma Sony Ericsson rozszerzyła warunki gwarancji z 12 do 24 miesięcy na wszystkie telefony marki zakupione od 1. lipca, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: SonyEricsson     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2005-08-25 14:07:25  host: akn214.neoplus.adsl.tpnet.pl

  eee... to tam chyba były testowane tylko Sony Eryki

 • 0

  2.  2005-08-26 11:01:20

  No właśnie, mogłby ktoś napisać z jakimi modelami zwyciężyły te modele?

 • 0

  3. ~lubudubu  2005-08-26 17:44:50  host: dps22.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Po prostu teraz eriki są w natarciu a nokia w odwrocie. Model d750i będzie pewnie mega przebojem w polsce, w końcu era całkiem niedrogo go sprzedaje

 • 0

  4. ~animek  2005-08-29 13:51:18  host: dpt17.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nokia zdominowała rynek i zaspała. SE sie odbił od dna i robi doskonałe telefony, moim zdaniem lepsze od nokii. Sukces w teście mnie wcale nie dziwi, ani to że znalazł sie tam se d7501

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet