Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 promocje do wyboru w Gadu Air

3 promocje do wyboru w Gadu Air

WitekT 12 Kwietnia 2010 17:30

0 0

Od dziś Gadu Air wprowadza nowe promocje za doładowanie - do wyboru darmowe rozmowy w sieci, 0,19 zł za minutę do wszystkich (oprócz Play) lub pakiet tysiąca SMS-ów.



Aktywacja darmowych rozmów wewnątrzsieciowych odbywa się kodem *123*1#, 0,19 zł za minutę do wszystkich (oprócz Play) kodem *123*2#, a pakietu SMS-ów - kodem *123*3#.

Długość trwania usługi jest zależna od wielkości doładowania:
10 zł - 5 dni,
20 zł - 10 dni,
30 zł i więcej - 30 dni.




Kod usługi należy wybrać przed doładowaniem. Usługę można zmienić na inną pod warunkiem, że od ostatniego doładowania aktywującego usługę upłynęło co najmniej 30 dni.

Zobacz: regulamin promocji Wszechdostępni w Gadu Air (plik .pdf; 54 kB).

Jak oceniasz zmiany w cenniku i promocjach Gadu Air?

Bardzo korzystne
29.27%
Korzystne
27.34%
Mało korzystne
24.96%
Nie mam zdania
18.42%

Wszystkich głosujących: 673



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 115
  • 1

    98. ~  2010-04-17 23:15:22  host: t18-14.opera-mini.net

    do 97: no nie majątek ale niepotrzebny wydatek. na szczęście opcja jest bez dodatkowych opłat. a ja z innej beczki. mam takie pytanie do was. moze ktos wie. testowałem ten numer 133 na stacjonarny no i wyszlo mi ze zadzwonilem - potem mialem wpisać nr stacjonarny do polski z 0. wpisalem i czekałem na połączenie. czekałem 2 minuty i nikt nie odebrał. wzięło mi 20gr za połączenie ktore nie doszło do skutku. zastanowiłem sie czy nie ma innego sposobu by z komorki dzwonic na stacj tanio ale tylko za realnie zrealizowane polaczenia. zadzwonilem wiec tak np *133*01200000# (radio rmf fm). jak sie zdziwiłem ze oddzwonił do mnie nr jakis nr stacj i mowi tu gaducha.pl i chyba chcieli łączyć mnie ze stacj rmf. naturalnie rozłączylem sie i sprawdziłem co to jest ta gaducha.pl. oczywiscie za niepolaczona rozmowe nic nie wzięli. a wiec patrzę. tam pisze: za 1zl z kom na stacj max 10min rozmowy. czyli co niby minuta wychodzi 10gr (czyli fajna ciekawa opcja). ale niezależnie czy rozmowa trwala czy 10min czy 1 min czy nawet 10-20sekund tez by wzięło całą 1zl?(to juz takie fajne by nie bylo). testował ktos w praktyce tą gaduche.pl jak pobiera kase w praktyce? jestem naprawde bardzo ciekawy. bo jak by z gory brali 1zl to bylaby kicha ale gdyby naliczanie bylo normalne z 1s naliczaniem to oferta byłaby bardzo fajna. wie ktos jak to w praktyce naliczaja?

  • 1

    99. ~  2010-04-17 23:30:55  host: t09-15.opera-mini.net

    98cd: mała poprawka. za 2 min polaczenia ze zwykłym numerem 133 pobrało mi 10gr a nie 20gr bo nie połączyło z nr stacj. ale to nie znaczy że systemowo problemu nie ma. (wiem wiem. zaraz odezwie sie taki piokup i napisze 'phii. a co to jest te 10gr?'. jednorazowo moze niewiele. ale wiele razy sie zdarza że kogos nie ma w domu czy cos. to jest problem systemowy wg mnie. fajnie wyglada gaducha.pl z oddzwanianiem. tu jednak niepokoi mnie naliczanie? wiem że pewnie tak jak ja wczesniej wiele osob nawet nie wie że jest cos takiego jak gaducha.pl ale moze jednak ktos z czytających telepolis wie i testował to w praktyce? jesli tak to napiszcie jak naliczaja takie polaczenia?

  • 1

    100. ~  2010-04-18 00:32:17  host: t19-02.opera-mini.net

    znowu przez przypadek zobaczyłem nową rzecz. otóż zapomniałem sobie ze pisze z mbank mobile 19gr zamiast z ga no i weszlem sobie na moje mobilne ga gg. tam dostałem komunikat że jest nowsza wersja ga gg (mialem 4.2.1 teraz jest 4.4.0). ściągnąłem. spytało czy zastąpić. Dalem na tak. czy zachować dane na ga gg - Dalem na tak. potem weszlem na to ga gg tam mi napisało że dziala tylko z numerami ga czy numerami ktore sie z nimi połączyło. no wiec wpisalem nr gg, wpisalem hasło. wszystko dziala jak najbardziej. wychodzę z gg. patrzę na telefon a tu mi pisze 'plus - mbank mobile'. szok. ale dla mnie fajnie że dziala to Wszedzie bez opłat :-).

  • -1

    101.  2010-04-18 10:59:53

    weszłem - jesteś mistrzem świata

  • 0

    102. ~ion  2010-04-18 11:24:39  host: 109.243.249.31

    do 101: piokuk - ehmm - widzę na polonistę trafiłem...?? Co za różnica czy pisze "weszłem" czy "wszedłem" - każdy wie o co chodzi i ma to jednakowe znaczenie - więc co za różnica...??

  • 0

    103.  2010-04-18 20:33:43

    Różnica jest taka, że nie potrafisz posługiwać się ojczystym językiem. Do pracy zatem na pewno bym Cię nie najął.

  • 0

    104. ~  2010-04-18 20:45:41  host: t03-16.opera-mini.net

    do 103: no nic piokuk widze że chyba jestes jakims zadufanym w sobie człowiekiem. ale na nieszczescie dla Ciebie mimo teoretycznego kryzysu w Polsce i na świecie ja nie narzekam na brak pracy. pozdrawiam

  • -1

    105.  2010-04-19 11:42:40

    Poza łopatą ciebie nie widzę.

  • 0

    106.  2010-04-19 14:43:08

    98/99: systemowo problemu naprawdę nie ma. Po prostu tak działa (od strony finansowej) dzwonienie przez płatny numer dostępowy np. z telezdrapek, tyle że z GA zarówno opłata za połączenie z nrem dostępowym, jaki i za połączenie "właściwe" jest rozliczana z jednego konta. W sumie znaczenie gorsze są nry "dialthrough" 7081, gdzie za oczekiwanie na "właściwe" połączenie płacisz "drobne" 0,35 PLN/min, często z taktowaniem minutowym. Co do tego, że VoIP powinien być realizowany bardziej bezpośrednio np. tak jak testowałeś przez kod USSD, to pełna zgoda, tylko być może umowa z Polkometelem wyklucza zbytnie ułatwienia ;-).

  • 0

    107. ~ion  2010-04-19 19:56:30  host: 94.254.219.14

    ok - mam już informacje 100% pewne informacje dotyczące opcji 133 w GA i opcji *133*0 numer telefonu.pl# (np). Opcja 133 dotyczy telefonii GaduNaGlos. tutaj naliczanie jest sekundowe wg cennika GaduNaGlos - naliczanie sekundowe jest tutaj plusem - jednak jeśli numer do którego się dzwoni nie odbiera a połaczyło się z numerem 133 to czas płynie i płaci się za połaczenie ze 133. Drugim alternatywnym rozwiązaniem do GaduNaglos jest tzw gaducha. Tutaj cennik jest inny. połaczenie odbywa się kodem (*133*0 krajowy numer stacjonarny lub komórkowy lub 00 numer miedzynarodowy# - tutaj jest tzw Gaducha.pl - jest inny cennik - nie płaci się za połaczenie które nie doszło do skutku (nie połaczyło - bo tutaj system działa na zasadzie oddzwaniania na dane numery telefonu - i to jest plusem) minusem zaś jest to że naliczanie jest takie że bierze od razu np opłatę 1zł za którą ma się np 10min rozmów na polskie numery stacjonarne lub 5min na polskie numery komórkowe. i jak się dzwoni krócej - to trudno - klient traci. Po upływie danego czasu system rozłącza rozmowe - jak się chce to można znowu zadzwonić i znowu pobiera tą np 1zł z konta - i tak to działa... połączenie jest traktowane jak z numeru komórkowego. Tyle z informacji - które potwierdziły mi zarówno BOK GaduAir jak i Gaduchy.pl

  • 0

    108.  2010-04-20 00:04:10

    107: czy ten kod *133* jest opisany na jakiejś stronie, czy tak przypadkiem na niego trafiłeś :-)?

  • 0

    109. ~  2010-04-20 08:24:29  host: t08-13.opera-mini.net

    do 108: tak przypadkiem na niego trafiłem. nigdzie o tym nic nie piszą ani na stronie gaduair ani na stronie gaducha.pl

  • 0

    110. ~Lashe  2010-04-21 14:24:07  host: chello089072026199.chello.pl

    *133*0 numer telefonu.pl# Możecie mi wytłumaczyć w jaki sposób mam to wpisać? Mam na myśli .pl ;-)

  • 0

    111. ~  2010-04-21 15:23:56  host: 188.33.48.148

    do 110: Lashe dam Ci przykład: *133*012000000# w ten sposób jak byś chciał sobie pogadać to możesz sobie z rmf fm pogadać ... (max do 10min na stacjonarne za 1zł z gaduair)...

  • 0

    112. ~Lashe  2010-04-21 18:38:48  host: chello089072026199.chello.pl

    Właśnie, ale wspomniana została też opcja z naliczaniem sekundowym. Tak jak bym zadzwonił pod 133 i wybrał nr z klawiatury, jak to zastąpić kodem?

  • 0

    113. ~aroo  2010-05-10 23:59:54  host: 212.2.101.56

    o tak~~

  • 0

    114. ~exSimplusowiec  2010-06-10 17:12:53  host: 130.138.227.40

    Ad.112: Podobno trzeba w ksiązce telefonicznej po 133 wcisnac 3 razy gwiazdkę żeby się zrobiło p i wtedy oznaczać to będzie spację po wybraniu numeru 133. Tak wiec numer bedzie miał postać 133pnrstacjonarny# i dzwonimy. Działa?

  • 0

    115.  2010-06-10 17:20:51

    @114 Simplusowiec: dokladnie tak to działa ;) Ja tylko dodam, że bonusowe minuty jakie otrzymujemy za doładowanie są do wykorzystania w telefonii VOiP na krajowe stacjonarki, czyli są także do wykorzystania przez numer dostępowy 133.

  • 0

    116. ~exSimplusowiec  2010-06-11 11:29:17  host: 130.138.227.40

    Ad.115: Ruben, czyli połączenia na stacjonarki w całej Europie z Gadu Air za 5gr/min. w miesiąc po doładowaniu... Oczywiście 30minut po doładowaniu za 30zł lub 50minut po doładowaniu za 50zł będzie można wydzwonić tylko w cenie połączenia z 133 (5gr/min.)

  • 0

    117. ~exSimplusowiec  2010-06-11 11:31:37  host: 130.138.227.40

    Ok, mała poprawka: tylko na stacjonarki w Polsce zapłacimy 5gr/min.dzwoniąc z Gadu Air miesiąc po doładowaniu...Na zagraniczne stacjonarki zapłacimy ok.10gr/min;) Niezłe ceny.Tak powinno być wszędzie:) Juz za 5 dni mój numer będzie działać w Gadu Air.

Dodaj swoją opinię