Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 programy od Adobe dla iPada

3 programy od Adobe dla iPada

Ringu 10 Maja 2011 18:54

0 0

Firma Adobe udostępniła 3 aplikacje na iPada, które ułatwią pracę osobom zajmującym się tworzeniem i obróbką grafiki w programie Adobe Photoshop.

Dzięki aplikacji Adobe Eazel można malować palcami na ekranie tabletu, a następnie przesyłać efekty poprzez Wi-Fi bezpośrednio do Photoshopa na komputerze. Program kosztuje niecałe 5 dolarów.Adobe Nav umożliwia łatwy dostęp do narzędzi Photoshopa (przybornika). Pozwala także na nawigowanie pomiędzy otwartymi oknami i plikami graficznymi. Za dodatek trzeba zapłacić 2 dolary.


Trzecią aplikacją jest Adobe Color Lava. Służy ona do zarządzania paletami kolorów. Można dzięki niej tworzyć nowe barwy w intuicyjny sposób, przypominający mieszanie np. farb olejnych. Program w App Store kosztuje 3 dolary.Wszystkie aplikacje są kompatybilne z Photoshopem w wersji CS5.

Źródło tekstu: BGR, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2011-05-11 08:14:19

    Ciekawie prezentuje się program Eazel. Teraz będziemy mieli nowe pokolenie artystów, artystów "tableciarzy".

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet