Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 nowe słuchawki Bluetooth Nokii

3 nowe słuchawki Bluetooth Nokii

WitekT 6 Stycznia 2006 13:45

0 0

Nokia zaprezentowała trzy nowe zestawy słuchawkowe Bluetooth: maleńki i stylowy zestaw BH-800, zaawansowany zestaw BH-900 oraz elegancki zestaw BH-200.

nokia bh 200 800 900 Bardzo się cieszymy z wprowadzenia na rynek najmniejszego na świecie zestawu słuchawkowego Bluetooth BH-800. Jestem przekonany, że stylowe, minimalistyczne wzornictwo w połączeniu z niewielkim rozmiarem urządzenia zainteresuje zupełnie nowe segmenty rynku - powiedział Razvan Olosu, wiceprezes działu akcesoriów mobilnych w firmie Nokia.

Rynek telefonów komórkowych zgodnych z technologią Bluetooth zwiększył się do 133 milionów sztuk w 2005 r. i spodziewamy się, że będzie się powiększać nadal, a w 2006 roku osiągnie 220 milionów sztuk - powiedział Razvan Olosu z firmy Nokia. O tej prognozie Nokii pisaliśmy w tej wiadomości.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth BH-800

Prosta i elegancka forma ważącego zaledwie 9 gramów zestawu słuchawkowego Bluetooth BH-800 zapewnia swobodę i wygodę użytkowania po połączeniu z kompatybilnym urządzeniem mobilnym. Zestaw jest dostępny w dwóch kolorach: czarnej kawy i srebrnej bieli. Zawiera opcjonalną, wyjmowaną pętlę pasującą do obydwu uszu oraz pasek umożliwiający zakładanie i zdejmowanie zestawu jedną ręką.

nokia bh 800 nokia bh 800

Czas rozmów wynosi do 6 godzin, a czas czuwania do 160 godzin, dzięki czemu można bez problemu komunikować się przez bardzo długi czas. Przycisk włączania, regulacji głośności i odbierania telefonów ułatwia nawiązywanie i odbieranie połączeń, a funkcja wybierania głosowego umożliwia korzystanie z telefonu bez konieczności dotykania go.

Bluetooth BH-800 firmy Nokia jest pierwszym bezprzewodowym zestawem ze specyfikacją Bluetooth 2.0 i Enhanced Data Rate (EDR).
Zestaw słuchawkowy Bluetooth BH-900

nokia bh 900 Zestaw słuchawkowy Bluetooth BH-900 to elegancki zestaw słuchawkowy z wygodnym i ergonomicznym uchwytem, który można łatwo przekładać z jednego ucha do drugiego. Wyróżnia się on doskonałą jakością dźwięku nawet w miejscach o dużym natężeniu hałasu, ponieważ zastosowano w nim technikę eliminacji pogłosu i redukcji szumu.

Czas rozmów wynosi do 8 godzin, a czas czuwania do 180 godzin, dzięki czemu jest to znakomite rozwiązanie bezprzewodowe nawet dla tych, którzy muszą komunikować się często i długo. Zestaw waży 18 gramów i umożliwia natychmiastową łączność dzięki funkcji Push to Talk w technologii bezprzewodowej Bluetooth.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth BH-200

nokia bh 200 Elegancki zestaw słuchawkowy Bluetooth BH-200 to łatwe w użyciu, bezprzewodowe urządzenie z wygodnym uchwytem do ucha i praktycznymi klawiszami funkcyjnymi. Waży on 14 gramów i wnosi do gamy zestawów słuchawkowych Bluetooth firmy Nokia niezwykłą funkcjonalność, łatwość użytkowania i prostotę.

Cechuje się czasem rozmów do 5 godzin i 30 minut oraz czasem oczekiwania do 150 godzin.

O zestawach

Zestawy słuchawkowe Bluetooth BH-800 i BH-200 zostaną wprowadzone do sprzedaży w I kwartale 2006 r, a zestaw Bluetooth BH-900 w II kwartale 2006 r. Szacunkowe ceny detaliczne tych urządzeń (bez podatków) będą wynosić odpowiednio 140, 55 i 100 dolarów.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-01-06 15:54:12

    Szczerze mówiąc to myslalem ,że te ostatnie to są jako spinki do krawata.

  • 0

    2. ~Ja  2006-01-06 16:35:03  host: abep137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Beznadziejne i oewnie bardzo drogie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet