Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 nagrody dla Centertela

3 nagrody dla Centertela

WitekT 6 Maja 2005 14:43

0 0

Nowe oferty rynkowe PTK Centertel, operatora Idei, są dostrzegane przez środowiska opiniotwórcze i nagradzane licznymi nagrodami i wyróżnieniami. W ostatnim czasie (druga połowa kwietnia br.) były to nagrody: Europejski Atut, Trusted Brand oraz Wirtualny Aparat.

PTK Centertel otrzymał 21. kwietnia nagrodę Europejski Atut 2004 w kategorii Przedsiębiorstwo, przyznaną przez wydawnictwo Euromedia – wydawcę ogólnopolskiego miesięcznika Integracja Europejska.

PTK Centertel otrzymał Europejski Atut, gdyż w ciągu zaledwie kilku lat startując najpóźniej na rynku zajęła na nim pozycję drugiego uczestnika z ambicjami odgrywania decydującej roli na rynku telefonii komórkowej w Polsce.

Nagrodę, którą przyznajemy najlepszym polskim firmom postanowiliśmy nazwać ją Europejskim Atutem, ponieważ przyszła już pora na zmianę treści polskiego patriotyzmu - 1.05.2004 r. znaleźliśmy się w nowej europejskiej rzeczywistości. Teraz działając na wspólnym, połączonym w jeden organizm rynku, musimy podkreślać własne atuty – i jak najczęściej przedstawiać je w grze o zmianę gospodarczego wizerunku naszego kraju – stwierdził Andrzej Wierusz Walknowski, przewodniczący kapituły nagrody Europejski Atut 2004, członek zarządu wydawnictwa Euromedia.
Bardzo cieszymy się z uzyskania nagrody Europejski Atut, gdyż jest to dla nas bardzo istotny wyraz uznania w pierwszą rocznicę pełnej obecności Polski w strukturach Unii Europejskiej. Dołożymy wszelkich starań, aby także w przyszłości dostarczać polskim klientom najnowocześniejsze usługi mobilne na najwyższym europejskim i światowym poziomie – powiedział Jean-Marc Vignolles, Dyrektor Generalny PTK Centertel.

Natomiast 26. kwietnia otrzymał srebrną statuetkę w konkursie Trusted Brand, czyli marek obdarzonych przez Polaków największym zaufaniem. Wysokie, drugie miejsce w elitarnym konkursie trustem Brand jest to dla nas zaszczytny dowód uznania branży marketingowej i reklamowej dla efektywnego, kilkuletniego procesu budowy wartości marki IDEA na polskim rynku. Obecnie rozpoczynamy przygotowania do równie skutecznego wprowadzenia na polski rynek globalnej marki Orange – powiedziała Iwona Kossmann, członek zarządu PTK Centertel ds. marketingu i sprzedaży.

28. kwietnia podczas dorocznej gali miesięcznika Mobile Internet w warszawskim klubie Dekada PTK Centertel została nagrodzona statuetką Wirtualnego Aparatu w kategorii Usługa Roku – za rewolucyjną ofertę Jedna Idea oraz jej efektywną kampanię reklamową. Nagrodę z rąk Agnieszki Borzym, wydawcy Mobile Internet oraz Michała Karpińskiego, redaktora naczelnego magazynu odebrała Bartosz Dobrzyński, Dyrektor Biura Rynku Masowego PTK Centertel, który stwierdził m.in.: Jako operator sieci komórkowej, traktujemy nagrodę Mobile Internet dla Jednej Idei jako szczególnie ważny dowód wysokiej oceny naszych ofert i jestem przekonany, że również w przyszłości pozytywnie zaskoczymy rynek – wprowadzając nowe usługi mobilne, których oczekują nasi klienci.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~kris  2005-05-06 16:35:00  host: 213.241.29.98

  i co z tego. numerów pomiędzy prepaidem a abonamentem jak nie można było przenosić tak nie można nadal - choć obiecywali to w marcu, kwietniu...... - i co klientom po tych nagrodach

 • 0

  2. ~-przemas-  2005-05-06 23:16:00  host: 213-238-112-87.adsl.inetia.pl

  "PTK Centertel została nagrodzona statuetką Wirtualnego Aparatu w kategorii Usługa Roku – za rewolucyjną ofertę Jedna Idea"... a w czym ta rewolucyjność niby się objawia ?

 • 0

  3. ~WitekT  2005-05-06 23:47:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

  -przemas-: jaka gazeta, tacy zwycięzcy...

 • 0

  4. ~piotus  2005-05-09 15:44:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

  ludzie idea dostala nagrode za jedna idea ale to nie jest wielka rewolucja rewlucja by byla cennik byl minuta rozmowy 20gr mms10gr a sms5grosz

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-83-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet