Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 mln nowych iPadów w 3 dni

3 mln nowych iPadów w 3 dni

WitekT 5 Listopada 2012 16:41

0 0
apple ipad 4W ciągu pierwszych trzech dni sprzedaży nowych iPadów - "dużego", czwartej generacji, oraz mini - nabywców znalazło 3 mln urządzeń.

Na razie nowe iPady dostępne są tylko w wersji WiFi, z modemem 3G mają być dostępne w nadchodzących tygodniach.

Nowe iPady sprzedały się w pierwszych trzech dniach w ilości dwukrotnie więcej niż poprzedni model iPada (the new) w ciągu swoich pierwszych trzech dni na rynku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia iPada 4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia iPada mini w katalogu.



Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 3

    1. ~  2012-11-05 16:50:50  host: v12-09.opera-mini.net

    Bez 3g to nie ma sensu

  • 1

    2. ~  2012-11-05 17:17:39  host: 093105201045.skierniewice.vectranet.pl

    W USA nie ma sensy z 3G, tam jest wszedzie net i oni rzadko kupuja z 3G

  • 0

    3. ~mucus  2012-11-05 17:17:41  host: host86-129-136-183.range86-129.btcentralplus.com

    czy ja wiem zalezy jak kto uzywa. ja akurat mam tylko wifi mini;) polecam

  • 1

    4.  2012-11-05 17:53:02

    Z czego pewnie 2/3 to tańsze mini... Bardzo sprytnie podana informacja, jak to zwykle bywa z Apple.

  • 1

    5. ~JustMe  2012-11-05 18:10:44  host: 93-186-31-89.rdns.blackberry.net

    Tylko 3 mln?Mysle ze to jakas pomylka,chyba 30 mln :D

  • 1

    6. ~omena  2012-11-05 18:10:51  host: ip-84-39-172-153.free.aero2.net.pl

    a kable "light" do tego to po ile?? 199$?

  • 0

    7. ~pisul  2012-11-05 18:56:59  host: nat1.res.pl

    Mobilne urzadzenie a czy podepne to w samochodzie pod gniazdko zapalniczki?

  • 0

    8. ~  2012-11-05 19:11:20  host: aebt19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 oczywiscie

  • -1

    9. ~Hose  2012-11-05 21:40:59  host: 77-242-235-67.net.pbthawe.eu

    Dwa sprzedały się w ilości dwukrotnie większej niż jeden wcześniejszy model. Teraz te 3 miliony wyglądają już mniej spektakularnie jak zdanie z newsa. Fakt jednak pozostaje faktem, jabłuszka ciągle sprzedają się świetnie.

  • 1

    10. ~JustMe  2012-11-05 22:49:09  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    @9 Tak samo swietnie sprzedaje się tania whisky,już nie tak swietnie single malt a 18 letnie i wyzsze roczniki w statystykach nie zachwycaja...

  • 0

    11. ~siedem  2012-11-06 10:07:30  host: v56-13.opera-mini.net

    a ile sprzedano ipione 5? bo jakoś nic nie słychać by rekordy bili w sprzedaży złoma

  • 0

    12.  2012-11-06 13:07:08

    @11: zgodnie z keynote Apple, sprzedaz iPhone 5 wyniosła 5mln sztuk w ciągu pierwszego weekendu.

  • 0

    13.  2012-11-06 13:08:56

    czym pobił sprzedaz iP 4S, będac kolejnym najszybciej sprzedającym się iPhone.

  • 0

    14. ~  2012-11-06 23:18:53  host: V36-05.opera-mini.net

    a po weekendzie coś jeszcze sprzedali z 5-ki?

  • 0

    15. ~Konrad  2012-11-06 23:44:27  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    Ja zawsze biorę poprawkę na wyniki Apple, bo jestem pewny, że je zawyżają po to by ludzi nakręcić jaki to ich sprzęt jest wspaniały. iPad Mini z tym prześmiesznie beznadziejnym ekranem to sprzęt co najwyżej przeciętny

Dodaj swoją opinię