Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 mld euro i 50 Mb/s

3 mld euro i 50 Mb/s

WitekT 2 Września 2005 13:12

0 0
Deutsche Telekom ogłosiło plan inwestycyjny opiewający na 3 mld euro. W ciągu 2 lat zamierza poważnie rozbudować i unowocześnić portfolio swoich usług dostępu do Internetu.

DT planuje budowę nowej sieci światłowodowej łączącej 50 największych, niemieckich miast do 2007 roku. Pozwoli to na zaoferowanie klientom dostępu do Internetu o prędkości do 50 Mb/s. Pierwszymi miastami będą Hamburg i Stuttgart, które jeszcze w tym miesiącu zostaną objęte pilotażowym programem.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet