Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3 lub nawet 4 wersje iPhone podczas europejskiej premiery

3 lub nawet 4 wersje iPhone podczas europejskiej premiery

LuiN 27 Lipca 2007 14:33

0 0

apple iphoneJak donosi witryna Pocket-lint, jabłkowa firma planuje uraczyć Europę nie dwoma, lecz trzema bądź nawet czterema wersjami iPhone.

Przecieki wskazują, że w pierwszej kolejności iPhone trafi do Wielkiej Brytanii i Niemiec. Później dołączą do nich Francja oraz Hiszpania lub Włochy. Reszta krajów europejskich - zgodnie z poprzednią wiadomością, dostanie iPhony dopiero z początkiem 2008 roku.

Na europejski rynek początkowo trafią dwa standardowe wersje telefonu, jednakże w momencie, gdy odbędzie się polska premiera telefonu, czyli z początkiem 2008 roku, dostępne będą już 3, a być może cztery warianty iPhona, każdy z różną specyfikacją.
Spekulacje prowadza w dwóch kierunkach. Pierwszy wariant to wypuszczenie iPhone nano, mniejszego brata dużego iPhona. Drugi bazujący na tym, że Europejczycy mają znacznie większe wymagania wobec telefonów aniżeli Amerykanie, mówi o 3G iPhone z tego względu, że sam GSM (i EDGE) to za mało jak dla Europy.




Autor newsa z sarkazmem stwierdził, że najlepszy byłby iPhone shuffle. Model, który losowo wybierałby numery z książki telefonicznej, gdy chcemy zadzwonić. Który wariant do nas trafi, iPhone nano, czy może 3G, pokaże czas i oficjalne komunikaty Apple.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Pocket-lint, wł     

Dodaj do:
w sumie: 7
  • 0

    1. ~  2007-07-27 14:39:13  host: w3cache2.icm.edu.pl

    bite apple ? ;-)

  • 0

    2. ~TT  2007-07-27 14:39:40  host: 212.160.172.70

    Wg mnie troszkę już za dużo o tym produkcie. Genearalnie oczywiście "mogę nie czytać jesli mi nie pasuje" i tez tak czynię tym razem ale przekazuję sygnał, że czuje przesyt tematyką zw. z tym wynalazkiem, który z tego co zdązyłem się zorientowac szału nie robi... Przy okazji, jak telefon przed swoją premierą był najczęściej "niusowany" na serwisie Telepolis? czy ktoś może wie? :)

  • 0

    3. ~  2007-07-27 15:08:16  host: 87-205-209-33.adsl.inetia.pl

    Czy wiadomo, kiedy Neo1973 będzie sprzedawany w Europie, a nie jak obecnie pocztą z Tajwanu czy skąd tam?

  • 0

    4. ~Piciu  2007-07-27 16:45:03  host: cvp43.internetdsl.tpnet.pl

    Swietna sprawa miec iPhona shuffle ^^

  • 0

    5. ~nyczaj100  2007-07-27 17:15:10  host: user11.4.udn.pl

    iPhone Nano też powinien być 3G. Ja mam Samsunga Z370 3G a iPhone Nano będzie pewnie porównywalny do niego rozmiarami.

  • 0

    6. ~bart  2007-07-27 18:27:57  host: chello083144126085.chello.pl

    a ja się nie chwalę, ja po prostu mam talent :-)

  • 0

    7. ~ee  2007-07-27 18:47:30  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    nowosci to: 1. ma sms 2. ma ems 3. ma mms

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-90-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-07-21 18:57:39

Chińczyk potrafi?


~ | 2017-07-21 18:57:09

Teraz firemki typu Telekogucik będą miały kasę na udostępnianie na udostępnianie dla całej wsi jednego biednego internetu z Neostrady ;)


~Szwagier wlo | 2017-07-21 18:51:36

Szwagier obiecał że kupi taką


~Vences | 2017-07-21 18:50:05

http://tlp.is/e9p Galaxy s5 Neo też ;o


~ | 2017-07-21 18:47:17

ostatnie zdanie "Masz Ci los"!

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (lipiec 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet