Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 3. edycja Nokia Business Conference

3. edycja Nokia Business Conference

sirmark 23 Lutego 2007 00:07

0 0

6 marca odbędzie się w Warszawie 3. edycja Nokia Business Conference. Konferencja będzie poświęcona najnowszym trendom i technologiom w komunikacji mobilnej. Stanie się ona również dobrą okazją do spotkania specjalistów i użytkowników rozwiązań mobilnych. Eksperci Nokia oraz firmy partnerskie przedstawią praktyczne rozwiązania dla korporacji z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Tradycyjnie już konferencja podzielona będzie na dwa bloki tematyczne: biznesowy i marketingowy. Porozmawiajmy o biznesie to hasło, które zaprasza do wzięcia udziału w panelu biznesowym. Zainauguruje go Francois Bornibus, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu Enterprise Solutions Nokia w regionie EMEA, który opowie o strategii i planach rozwiązań biznesowych. Dział Enterprise Solutions zajmuje się wprowadzaniem telefonów i rozwiązań dla biznesu.

Goście bloku biznesowego poznają też m.in. rozwiązania: push e-mail, zarządzanie flotą urządzeń mobilnych, bezpieczeństwo sieciowe w firmie oraz VoIP dla firm. Większość rozwiązań będzie prezentowanych w Polsce po raz pierwszy. Udział zapowiedzieli przedstawiciele firm partnerskich NextiraOne, eLeader, HansaWorld, K2 Internet, Softline, Veracomp i MobiWide.
Drugi blok tematyczny będzie odbywać się pod hasłem: Nieograniczone możliwości, gdziekolwiek jesteś. Praktycy marketingu z firm Avantis, MobiJOY!, OP3, 12SNAP oraz Telecom Media wskażą na trendy sprzyjające rozwojowi i usprawnianiu komunikacji marketingowej na przykładzie konkretnych kampanii. Gościem specjalnym będzie Mark Selby, wiceprezes działu multimediów firmy Nokia, ekspert w dziedzinie usług multimedialnych implementowanych w telefonie komórkowym, takich, jak np. mobile TV czy visual radio.

Konferencji towarzyszyć będą: warsztaty, demonstracje i pokazy na żywo, studia przypadków oraz dyskusje panelowe. Do dyspozycji uczestników będzie specjalna strefa demonstracyjna z rozwiązaniami przedstawianymi w czasie poszczególnych paneli, telefonami multimedialnymi oraz komunikatorami.

Pełny program Nokia Business Conference oraz warunki rejestracji znajduje się na stronie: www.nokia.com.pl/nbc2007.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet