Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 2x2 - promocja doładowań prepaidów i miksa Orange

2x2 - promocja doładowań prepaidów i miksa Orange

WitekT 21 Lipca 2009 09:35

0 0

Od 22. lipca w ofercie prepaid Orange pojawia się nowa promocja, w której można dostać dodatkowe 500 zł za doładowania. Aby skorzystać z promocji, należy znaleźć drugą osobę i doładować konta w parze - wtedy każda z osób otrzyma podwojenie swojego doładowania.

Pierwszy krok to kupienie doładowania z 14 cyfrowym kodem i wybranie znajomego z Orange. Potem trzeba zasilić konto poprzez wysłanie SMS-a pod bezpłatny numer 8042, zawierającego kod doładowania i numer telefonu znajomej lub znajomego, np.: 12345678901234.501000100 (uwaga na kropkę pomiędzy kodem a numerem!).

Konto główne zostanie doładowane, a znajoma lub znajomy otrzyma informację, że jest zaproszony do promocji 2x2. Aby otrzymać bonus, zaproszona osoba powinna w ciągu 24 godzin od momentu zaproszenia doładować konto w taki sam sposób, czyli poprzez wysłanie SMS-a pod bezpłatny numer 8042. W treści SMS-a powinien znaleźć się niewykorzystany 14 cyfrowy kod doładowania oraz numer telefonu osoby z pary (oddzielone kropką!).




W chwili doładowania konta przez drugą osobę z pary, dwie osoby otrzymują bonus w wysokości 100% doładowania na konta promocyjne - do wykorzystania na usługi w Orange. Bonus, jaki otrzyma każda osoba będzie odpowiedni do wybranej wartości doładowania, przy czym każdy może wybrać na doładowanie inną kwotę, a bonus będzie odpowiedni do wartości własnego doładowania.

W jednym momencie można być maksymalnie w 3 parach (po przyznaniu bonusu w parze albo upływie 24h od zaproszenia para znika), a limit bonusu na koncie promocyjnym dla 2x2 to 500 zł. Promocja trwa miesiąc, od 22. lipca do 23. sierpnia, i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci prepaid i mix.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 116
  • 0

    97. ~  2009-07-30 13:03:45  host: 212.244.176.158

    @90. Subkulturę Orange... każdy numer bez 5 na początku jest bee - to jak przeniesiesz numer to nie będzie 5 z przodu... ? co za gość...

  • 0

    98. ~  2009-07-30 13:04:38  host: 212.244.176.158

    a raczej @89. - sorry

  • 0

    99. ~daisy  2009-07-30 13:09:59  host: 212.244.176.158

    @91. abstrahując od faktu że heyah ma promil klientów Orange... ale druga sprawa - prawa konsumenta? Gościu dają Ci promo - dodatkowe 100% a ty mówisz, że jak nie dostaniesz sms powrotnego w ciągu 5 minut to zaczynasz bajeczki o prawach konsumenta... A mam pytanie, czy zrobiłeś chociaż najmniejszy ruch w jakimś kierunku aby zainterweniować w tej sprawie... Zajść do salonu, zadzwonić na BOK... Nic tylko narzekać - to potrafisz...

  • 0

    100. ~  2009-07-30 13:44:36  host: dpv117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie denerwuje cała ta subkultura przeciwko Orange. Każdy operator ma lepsze i gorsze oferty... Akurat to doładowanie jest fajnym pomysłem...

  • 0

    101. ~  2009-07-30 15:40:16  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    100: nie jest fajnym pomyslem to doladowanie:)

  • 0

    102. ~tomala  2009-07-30 15:45:10  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    w orange dopiero od 2 miesiecy jest opcja wylaczenia powiadomiena o koszcie ostatniej rozmowy. Inni operatorzy to wprowadzili lata wczesniej. To zacofana siec, wszystko wprowadza ostatnia. Jak Era i Plus wprowadza wydluzenie czasu waznosci konta to Orange zrobi to ostatnia z minimum kilkumiesiecznym opoznieniem. Dlatego traca i beda tracic klientow.

  • 0

    103. ~Rysio z Klanu  2009-07-30 21:33:56  host: efa156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kurcze,tomala(102)a wiesz,że ja chcę uciekać z TakTaka własnie do OrangeGo? Bo moim zdaniem,tam jest mniejsza tragedia niż obecnie w TT!!!

  • 0

    104. ~mirekb  2009-07-30 21:55:03  host: inet20909nc-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    przebywają przy newsach o orange przeróżni lobbyści..mnie cieszy jedno:ze od roku,tj od wprowadzenia oferty 30% wiecej,wiekszosc bonusów w orange mozna równiez wykorzystac na transfer,pakiety na net drogie i liche ale w sumie dziwie sie polityce ptk centertel:maja najgorsze terminale z 4mno-istotnie,ale nawet taka era idzie z duchem czasu i piszą w reklamówkach o necie w telefonie,pakietach na dane itp..a orange zachowuje sie taj jakby wogole nie widział w tym szansy na zarobienie kasy-wiem stawka z cennika 1MB 5pln jest zabójcza i malo kto skorzysta;-)wiekszosc popaków ma stare lipne fony(niektóre moze nawet bez gprs?)ale moze warto isc krok do przodu i przestac reklamowac bzdurny pakiet Orange World i dac za 10pln 50MB max 3razy w miesiącu??ale GPO ma swoje badania ze popaki smsuja i dzwonią i 80% rozmów w sieci..OK ale ten coraz nizszy mtr trzeba sobie jakos odbic i juz dzis warto sie zastanowic jak tu ok drobnego prepaidowca wyciągnąć jeszcze więcej.uwazam ze pakiety na net za rozwiązanie,jednak moze orange czeka na reklame porównawczą play z ceną transferu??nigdy takiej nie bedzie ;-)

  • 0

    105. ~franc  2009-07-31 11:34:13  host: dpj166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiesz co mirek - zobacz w tym nowym doładowaniu o którym ktoś już pisał (2x2) można wszystko na net wykorzystać. Ja sam mam np Playa ale wkurza mnie to że pod artykułami o Orange właśnie jest mniej ludzi którzy mają Orange a więcej gó**o wartych opinii od playowców...

  • 0

    106. ~Dżasti  2009-07-31 16:09:45  host: 89.231.223.95

    Ja mam Orange i jestem zaczadziście zadowolona...tylko,ze mogli by dać chociaż ten jeden darmowy numer na dzwonienie np. po godz.18 żeby za darmo dzwonić na wybrany numer w orange...

  • 0

    107. ~lol  2009-07-31 16:11:16  host: 89.231.223.95

    No i tańsze ,,gg'' w tel.

  • 0

    108. ~  2009-07-31 16:13:27  host: 80.51.91.245

    @107 dobre dla nastolatków "gg" buhaha

  • 0

    109. ~  2009-07-31 23:57:43  host: public-gprs76312.centertel.pl

    dzasti a orange music?

  • 0

    110. ~klawisz  2009-08-03 12:53:10  host: dpp200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tak w music jest taka usługa że można rozmawiać z kimś darmo, albo w abonamencie. A w musicu chyba też obowiązuje 2x2??

  • 0

    111.  2009-08-04 19:45:05

    Trochę dziwna ta promocja, mogli się bardziej postarać. Przede wszystkim po co te komplikacje? Nie mogli po prostu dać każdemu zainteresowanemu tego podwojenia? Tylko każą jeszcze szukać sobie zainteresowanych kolegów? Po za tym troszeczkę dziwne, że kasa nie jest do wykorzystania na wszystko. Daleko im jeszcze do podwójnego doładowania w Tak-Taku.

  • 0

    112. ~Elka  2009-08-08 22:50:11  host: 77-253-196-200.adsl.inetia.pl

    Szukam drugiej osoby do doładowania na 22 sierpnia.

  • 0

    113.  2009-08-10 13:36:20

    No i właśnie efektem tej promocji są posty takie jak ten powyżej, ehh...

  • 0

    114. ~kamil  2009-08-10 21:11:37  host: 77-254-232-77.adsl.inetia.pl

    siema , by otrzymać bonus 100% potrzebne są dwie osoby, ja jestem chętny , czy ktoś z Was też ? Jeśli tak to proszę o kontakt

  • 0

    115. ~Robi  2009-08-12 23:36:02  host: aaoo155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szukam Pary na doładowanie, chce doładować za 100zł, 1381379

  • 0

    116. ~matieusz  2010-02-08 11:33:59  host: 83.238.158.207

    tylko w orange do wykorzystania to ja mam 1000zl i nie wiem na co mi to .

Dodaj swoją opinię