Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 2x więcej GB w promocjach internetowych Plusa i Cyfrowego Polsatu

2x więcej GB w promocjach internetowych Plusa i Cyfrowego Polsatu

LuiN 17 Marca 2017 12:49

9 5

plus happy days 100 gb

W sklepach internetowych Cyfrowego Polsatu i Plusa znów można mieć Internet LTE Plus z dwa razy większym pakietem podstawowym - 100 GB w abonamencie za 49,99 zł. Oferta dostępna jest wyłącznie na stronach operatorów: www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl.




Promocje dotyczą ofert internetowych ze sprzętem i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Cyfrowego Polsatu i Plusa. W ramach promocji dostępnej do 24 marca klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają:
  • podwojony podstawowy pakiet danych - aż 100 GB za 49,99 zł/mies.,
  • LTE bez limitu danych w cenie abonamentu,
  • router stacjonarny Huawei B315 i inne sprzęty (dodatkowe raty),
  • dostęp do pakietów serwisu IPLA przez pierwsze dwa miesiące bez opłat.

Internet LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu jest obecnie dostępny dla 99% mieszkańców Polski. Internet LTE Plus Advanced obejmuje swoim zasięgiem już ponad 40% populacji naszego kraju, co oznacza, że z tej najnowszej technologii może już korzystać ponad 15 milionów Polaków.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: happy hours | cyfrowy polsat | plus

w sumie: 92
  • 1

    74. ~Uwielbiam to  2017-03-17 22:13:40  host: apn-46-76-231-170.dynamic.gprs.plus.pl

    @62 @66 Nie ma zapisów w regulaminie, ale sieciowców do network manegmentu nie interesują wpisy z regulaminu, sieć ma działać a radio nie jest z gumy i hevy userów trzeba ubijać dla dobra ogółu. @ 62 Nie pytaj skąd wiem tylko przetestuj jak nie wierzysz.

  • 1

    75.  2017-03-17 22:23:03

    74- a nie mówiłem?

  • 0

    76.  2017-03-17 23:13:01

    @38 wlo
    piszę na podstawie kilkuletniej praktyki.
    Moje obserwacje skłaniają mnie do twierdzenia, że operator nieoficjalnie stosuje nieczyste zagrywki.
    Co ciekawe tylko po zmianie karty SIM z PLUS na AERO2 (z wykupionym pakietem) to ściąganie danych po LTE potrafiło nagle przyśpieszyć 10-krotnie. Przywracam kartę PLUSa i znowu ślimak, choć klient zużywał dosłownie parę GB miesięcznie, więc umowny limit na "pełnej prędkości" nie był wykorzystany nawet w 5%.

  • 1

    77.  2017-03-18 08:47:37

    No i to, NO i to mi podoba jak plusa da PROMOCJE to mcuha nie siada za 50zł az 100GB toc to się w głowie nie miesci a jak się ma SMARTdom to za 25zł 100GB

  • -2

    78.  2017-03-18 10:56:52

    Nie używajcie! Po co się męczyć?
    A jeśli nie używacie - to skąd wiecie? Bo przeczytaliście co inni tacy jak Wy piszą?
    Ciekawe - czemu ludzie to g[...] kupują w ogóle?

  • -2

    79.  2017-03-18 11:46:40

    @78 wlo
    Jest takie przysłowie, że Polak jest mądry po szkodzie, choć mam wrażenie, że często nawet szkoda wiele go nie uczy.

    Z lenistwa to ludzie są w stanie tkwić w g[...] jak to nazwałeś, jeśli dla nich to g[...] jest wystarczające, bo nie chce im się dokonywać żadnych zmian.
    W grę wchodzi również strach przed zmianą, czymś nowym i to ich blokuje. Dodatkowo dochodzi brak wiedzy i świadomości, że w porównywalnej albo nawet niższej cenie mogą mieć coś obiektywnie lepszego.

    Poza tym jak podpiszesz umowę to jesteś związany przez 2 lata i choćby Ci się nie podobało to nic nie zrobisz.
    Przed upływem cyrografu transfer podskoczy, potem dadzą lepszą ofertę cenową za przedłużenie, a jak już nowy cyrograf wejdzie w życie to po jakimś czasie znowu zaczyna mulić, a mało kumaty klient jest względnie zadowolony, bo ma taniej niż było, czyli dla niego jest lepiej.

    Ciekaw jestem jakby wyglądała jakościowo oferta PLUS-a, gdyby można było zerwać umowę w dowolnej chwili bez konsekwencji, a sami klienci byliby bardziej świadomi.

  • 0

    80.  2017-03-18 12:06:27

    BUCKS - jakie zmiany? Ludzie kupują internet po raz pierwszy zwykle. Więc mogą wybrać dowolnego operatora. Mogą podpisywać na czas nieoznaczony wszędzie, poza Plusem ;-) Pewnie tak jak u pozostałych, którzy przecież nie mają długoletnich umów...

  • 0

    81. ~Bukas  2017-03-18 12:41:43  host: public-gprs411384.centertel.pl

    Uważajcie na b315 potrafią padać

  • 0

    82. ~Pko  2017-03-18 13:55:04  host: user-94-254-131-144.play-internet.pl

    Czy ktosmi powie dlaczego sa limity w internecie i lejki.To scirma operatora i ze niby co w nowym cyklu rozliczeniowym magicznie sie nadajnik odpycha.Robia nas w wala wszytkolie sieci my tu psioczymy ze play zly ze orange i tmobile plus tez a tak naprawde wszyscy sa w zmowie i tobia z nami co chca wrecz żonglerka ludzmi.Co z tego ze odejdziesz z jednej sieci jak przyjdziesz do nastepnej i tak rrnek jest w miare rowno podzielony

  • 0

    83.  2017-03-18 14:28:45

    82 - jakby cena była na poziomie 100 zł, myślę, ze Twoje marzenie by się ziściło ;-)

  • 0

    84. ~piotrmak  2017-03-18 14:55:29  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    Zwariowałeś wlo? 100 PLN-ów to On może zapłacić ale za całe dwa lata korzystania z neta, bo panisko bezrobotne chce pierwszy rok za darmo:)

  • 0

    85. ~Niki  2017-03-18 16:04:03  host: public-gprs411384.centertel.pl

    Piotrmak a jak tam w Bydgoszczy z bezrobociem hę, podbudowałeś się,lepszy dzień będziesz miał?

  • 0

    86. ~piotrmak  2017-03-18 17:23:52  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    Nie wiem jak z bezrobociem ale nie golę sobie na sucho jak niektórzy, żeby zaoszczędzić 5 zł. Z sieci o największej awaryjności również nie korzystam jak Ty

  • 0

    88. ~MM  2017-03-18 23:15:32  host: 178-37-165-170.adsl.inetia.pl

    LTE Plusa, najlepsze w Polsce.

  • 0

    89. ~Bukas  2017-03-19 02:04:24  host: public-gprs411384.centertel.pl

    Kup to zobaczysz...A wtedy zobaczymy kto będzie się śmiał się

  • 0

    90.  2017-03-19 13:29:48

    W Red Bull 100 giga mam za darmo więc powyższą oferta jest kpiną.

  • 0

    91.  2017-03-19 13:32:40

    Red Bull 100 GB mam za darmo więc powyższą oferta jest kpiną

  • 0

    92.  2017-03-19 14:46:34

    Jak dostać 100 GB w Red Bull?

  • 0

    93. ~Borys  2017-03-21 14:36:24  host: 031011129016.dynamiz-zab-04.vectranet.pl

    Bardzo ciekawa oferta. CP ma świetną sieć z szybkim transferem i dobrym zasięgiem, więc 100 GB w takiej cenie to świetny wybór.

  • 0

    94. ~piotrmak  2017-03-21 20:41:33  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    Patryk, chyba się jednak nie dowiemy.
    Typowy spamer, coś napisać, kogoś opluć i uciec

Dodaj swoją opinię