Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 29 groszy za minutę w Nowej Erze Domowej

29 groszy za minutę w Nowej Erze Domowej

LuiN 29 Kwietnia 2010 15:03

0 0
Od lipca wszyscy klienci Nowej Ery Domowej na krajowe numery komórkowe będą dzwonić za 29 groszy za minutę.

Era obniży stawkę na te połączenia z 0,39 zł na 0,29 zł (cena do Play wyniesie 59 gr). Minuta rozmowy z wszystkimi sieciami stacjonarnymi w Polsce kosztuje 17 groszy.

Nowa Era Domowa to telefon stacjonarny działający bez gniazdka, instalacji i podłączania kabli. Można korzystać z niego w promieniu do 500 metrów od domu. Osoby dzwoniące na ten numer za połączenie zapłacą tyle samo, jak za połączenie z każdym innym numerem stacjonarnym.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~lemur  2010-04-29 16:53:14  host: dpn75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przynajmniej wcześniej dają info:) rzeczywiście , duże wyprzedzenie, ale grunt że jak wspomniałem zmiany tylko na lepsze

  • 0

    9. ~chipo  2010-04-29 16:58:30  host: 078088147110.jeleniagora.vectranet.pl

    oferta specjalnie z dużym wyprzedzeniem, aby sprawić wrażenie, że cenowo już są konkurencyjni z play. Celowe zabiegi marketingowe, które niewiele kosztują. Trzy miesiące to prawie przepaść w cennikach operatorów gsm.

  • 0

    10. ~lemur  2010-04-29 17:01:39  host: dpn75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 7 - puknij się w głowę jak porównujesz cenniki komórek i stacjonarnego telefonu i się napinasz

  • 0

    11. ~ion  2010-04-29 17:10:37  host: 83.218.120.118

    do 6: "Ciekawe czemu dopiero od lipca"? może dlatego że od lipca 2010r. play jako jedyny w Polsce obniża mtr do siebie (może nawet do 30gr/min netto??) no wtedy łaskawie era może obniży do 59gr/min brutto..?? cała era....

  • 0

    12.  2010-04-29 17:35:51

    @11 taaaa play obnizy do siebie stawke i dlatego obnizka dotyczy tez stawki do pozostalych sieci... gratuluje rozumowania.

  • 0

    13. ~mago  2010-04-29 17:40:33  host: 212.2.101.57

    W gaduair jest 19gr za minutę do wszystkich.pozdrawiam.

  • 0

    14.  2010-04-29 17:43:51

    Dokladnie 1 lipca chyba spada MTR do Playa mogliby spokojnie zejsc do 49gr do Play ale lepiej nadal sztucznie blokowac 4 opa. Nie rozumiem polityki W3. Obnizyli by rozmowy do P4 do poziomu interkonekt + 5-10gr i byloby ok. Wtedy nie byloby sensu w wielu wypadkach przechodzic do Play, bo pozostale stawki 29gr za min czy korzystajac z ostatnich promocji nawet na karte w orange go lub simplusie mozna zejsc do poziomu 10-15gr za minute i miec sporo polaczen wewnatrzsieciowych jako gratisy lub za grosze. Mnie osobiscie w Nowym Orange Go denerwuje najbardziej cen do P4 75gr to ewidentne zawyzanie stawek. Poza tym pomijajac internet oferta jest porownywalna z Play Fresh. A jednak W3 nadal z uporem maniaka daja zaporowe stawki do P4.

  • 0

    15.  2010-04-29 17:49:04

    @7 no bo przeciez play daje Ci te stawke 29gr wraz z numerem stacjonarnym (to akurat fakt), a w ramach abonamentu umozliwia wykonywanie polaczen na stacjonarne w Polsce (no w Polsce owszem), UE, USA i Kanadzie (w tych 2 ostatnich takze na komorki). po abonamencie tez mozesz dzwonic w play po 39gr na stacjonarne w UE, USA i Kanadzie (tu rowniez w 2 ostatnich tyczy sie to komorek). zanim sie wypowiesz, sprawdz o jakiej ofercie piszesz, bo akurat tu play nie jest takie rewelacyjne...

  • 0

    16. ~nick  2010-04-29 17:52:40  host: 213-238-65-97.adsl.inetia.pl

    Od kiedy to Play sam sobie obniży MTR ? hehe dobre... A to ciekawe ze strony Ery takie obniżki. Do Play tylko 59groszy to naprawdę niezła obniżka. Era domowa coraz bardziej konkurencyjna.

  • 0

    17. ~xxx  2010-04-29 17:53:23  host: nat2-138.ghnet.pl

    Obiecywanie, obiecywanie. Pakiety gprs też miały być w TT i co ? Wszyscy znawcy wiedzą, że NIC.

  • 0

    18. ~  2010-04-29 18:01:34  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Vincezno: Mało tego, w Simplusie, 36i6, SamiSwoi do P4 wprowadzono podwyżkę do 80 gr/min!

  • 0

    19. ~Pan Pikuś  2010-04-29 21:53:42  host: chello089074126092.chello.pl

    No no,niech się starają.A u mnie w TT już tylko 11 zyla na koncie.I...GOOD BAY MAY LOVE GOOD BAY...

  • 0

    20. ~wtl  2010-04-29 21:54:08  host: public39466.xdsl.centertel.pl

    @ 10 Era Domowa to właśnie jest typowy telefon komórkowy. Karta sim ma przypisany nr z tak zwanej puli numerów stacjonarnych. Reszta nie ma nic wspólnego z telefonią stacjonarną. Zresztą u innych operatorów jest podobnie. Więc z tym pukaniem się po głowie to lepiej ostrożnie.

  • 0

    21. ~master of disaster  2010-04-30 01:13:04  host: arc152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 ...bo ten z #7 to wielki "znawca jest" (zagorzały PLAY boy, ten z 17 nic nie rozumie - to nie obiecywanie tylko prawda... za chwile klient otrzyma pismo informujące go o tym, a z #19 poliglota - "bay bay"... ehhh ludzie nauczcie się, że trzeba też dawać, a nie tylko brać...

  • 0

    22. ~ZICO  2010-04-30 08:49:22  host: abip108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #3: lemur: można iść na spacer nawet 30km od domu, bo już próbowałem i ED działała.

  • 0

    23. ~mucus  2010-04-30 14:16:07  host: 193.35.132.25

    Chyba bye bye:)

  • 0

    24. ~orange  2010-04-30 15:31:13  host: v05-16.opera-mini.net

    a tam sie ptc stara.. jestem sprzedwaca orange i zapraszam do orange strefa ;) abonament 20zl z vat !! telefon za 1 zł i 60 minut za darmo.. potem minuta 12 gr z vat ;D gg764899 tel 512107116 ;)

  • 0

    25.  2010-04-30 15:36:29

    @17, w końcu się pojawią, bo ostatnio ciagle Tak Taka ulepszają. Niedawno w Hot był tylko pakiet sms/mms, ostatnio weszły rozmowy z trzema numerami, teraz pakiet 1000 minut w sieci, czyli kolejny etap- pakiety MB.

  • 0

    26. ~Jack  2010-04-30 17:45:28  host: 87-205-243-171.adsl.inetia.pl

    Nie ma co narzekać. Konkurencja wcale lepszych warunków nie daje. Baaa nawet podwyżki funduje np Plus do CP 80groszy. Tutaj robią cięcia w cenach a że dopiero od lipca to inna sprawa. Ale już jest pierwszy większy sygnał na to że jeden z W3 reaguje na zmniejszenie MTR.

  • 0

    27.  2010-04-30 21:46:41

    Małe sprostowanie: telefon w Erze Domowej działa w obrębie co najmniej 500 metrów od domu, nie maksymalnie. Maksymalnie nawet do 2 kilometrów. Pzdr.

Dodaj swoją opinię