Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 29 groszy w świątecznych promocjach Play

29 groszy w świątecznych promocjach Play

WitekT 10 Listopada 2009 09:57

0 0

Od 12. listopada w Play startują oferty Świąteczne. "Motywem przewodnim" będzie stawka 29 groszy - zarówno w ramach abonamentu, jak i poza nim.

W ramach oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych, Play wprowadza dwie nowe taryfy - Play One PRO 40 oraz 60. W ramach abonamentu, jak i poza nim, stawka za minutę do wszystkich to 29 groszy. Kwotę abonamentu można wykorzystać tylko na połączenia głosowe oraz wiadomości SMS i MMS. Po jej wykorzystaniu, jak i w ramach niej, wiadomość do Play kosztuje 10 groszy, a do innych sieci - 20 groszy.

 

One Play PRO 40

One Play PRO 60

Abonament

40 zł

60 zł

Minuty do wszystkich

137

206

SMS / MMS do wszystkich

200

300

SMS / MMS do Play

400

600


Wraz z nowymi taryfami, po podpisaniu umowy terminowej, dostępne są telefony w promocyjnych cenach. Przedłużający umowę, przenoszący numer z innej sieci, migrujący z Play Fresh (z co najmniej 3-miesięcznm stażem) lub kupujący w e-shopie, mogą dodatkowo liczyć na półroczny, 50-procentowy rabat na abonament.

W ramach oferty mix, Play także wprowadza dwie nowe taryfy - Play Mixtura PRO 30 oraz 50. W ramach oferty nie są dostępne pakiety minut do Play i na stacjonarne. Minuta do wszystkich zostaje obniżona do 29 groszy.




Dostępne będą promocje z telefonami przy podpisaniu zobowiązania, a także dodatkowe, dla przenoszących numer lub kupujących w e-shopie.

 

Play Mixtura PRO 30

Play Mixtura PRO 50

dla przenoszących numer

3x 20 zł i 500 minut na 90 dni

3x 20 zł i 1000 minut na 90 dni

dla kupujących w e-shopie

50 zł na 90 dni

70 zł na 90 dni


Pakiety minut, którzy otrzymują na 90 dni przenoszący numer, można wykorzystać tylko do Play i na stacjonarne.

O świątecznych promocjach Play Online pisaliśmy już w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 174
  • 0

    155. ~kolo100  2009-11-13 13:03:41  host: ip-85-198-254-241.broker.com.pl

    Każdy liczy na swoim przykładzie, oszczędzam 360zł ale muszę dać 300zł za nokie 5530, czyli oszczędzam 60zł a minut mam 30 więcej miesięcznie w jesiennej. Koszt minuty poza pakietem mnie nie interesuje bo w zupełności 166 minut mi wystarczy.

  • 0

    156. ~kolo100  2009-11-13 13:11:42  host: ip-85-198-254-241.broker.com.pl

    Na necie playmobile jeszcze jest Jesienna ale też nie wiem jak długo, więc chyba będę brał z nokią 5530

  • 0

    157. ~obiektywny  2009-11-13 16:37:28  host: 195.116.41.14

    OK. To ja Ci to wytłumaczę na swoim przykładzie (nie wiem czemu się tak wszyscy uczepiliście tej nokii 5530 - nie jest to żaden rewelacyjny telefon i nie wiem dlaczego tyle kosztuje, poza tym, że ma logo Nokii). Więc tak biorę SE c902 za 1 zł i mam 360 zł do przodu, gonię za 500 zł, dokładam 160 zł i kupuję nówkę na allegro za 660 zł. Tym sposobem mam 200 zł w kieszeni. Napisałem ten przykład, do bezsensowne jest drążenie takich szczegółów jak model telefonu. Co do wystarczalności to Ciekawe jak będziesz śpiewał jak po 10 dniach (z przyczyn losowych) skończy się limit i trzeba będzie po 39gr jechać ;). Pozdrawiam

  • 0

    158. ~  2009-11-13 17:06:27  host: ip-85-198-254-241.broker.com.pl

    To nie jest temat żeby go drążyć, każdy kupuje model telefonu jaki mu się podoba, te 200zł jesteś do przodu w ciągu dwóch lat umowy, mi porównując te dwie taryfy chodziło o to że w pakiecie minuta wychodzi 29gr nie licząc 6 miesięcy gdzie abonament w pro jest tańszy o połowę. Ja chcę bez kombinowania nokię której nie muszę kupować za 300zł tylko za 1zł.

  • 0

    159.  2009-11-13 19:56:24

    U mnie Pro wygrywa w przedbiegach. Na wstępie zyskuje 360 zł na abonamencie. Kupuję E52 - tutaj różnica na niekorzyść Pro 150 zł ale nadal zostaje 210 zł. Dodatkowo korzystam z internetu za około 5 zł i wolę płacić 45 zł za całość niż 55 zł.

  • 0

    160. ~kolo100  2009-11-13 21:56:30  host: ip-85-198-254-241.broker.com.pl

    Już dla mnie te 10zł różnicy jest do przeżycia, jednak 180zł przez pierwsze 6 miesięcy to trochę dużo, kurde żeby ta nokia 5530 była chociaż za 100zł, bo w tej ofercie pro 40 nie ma za bardzo z czego wybierać, chciałbym spróbować raz tel dotykowego ale te lg chyba za dobre nie są...

  • 0

    161. ~co to za promocja  2009-11-15 11:37:33  host: host-89-230-150-122.inowroclaw.mm.pl

    kretynska siec!!!! byłem przedluzyc umowe tydzien temu taryfa biznes 100 w promocji -25% dodatkowo zaoferowali mi -50 przez 6 miesiecy i dodatkow 80minut na caly okres oferta ok!!!! chce podpisac pani momwi ze nie moze ze mna podpisac bo nie ma telefonu noia e52 ale zapisze wszsytko w systemie i bedzie czekac!! wczoraj przyszedl tel ide podpisac umowe nic juz nie ma ani 80 ani -50% przez 6miesiecy!!! dzwonilem pod infolinie to mi powiedzieli ze narazie nie maja oferty dodatkowej!!! moge cos z tym zrobic??????

  • 0

    162. ~świadomyżehej  2009-11-16 01:35:57  host: 188.33.18.35

    Najtańsza sieć w Polsce pod względem cen połączeń, internetu oraz cen telefonów. Oczywiście nie ma nic za darmo, a jak ktoś tak myśli, to zmieni zdanie jak dorośnie. Pozdro

  • 0

    163.  2009-11-17 13:25:55

    świadomyżehej - fakt, Play nie dostarcza dziewczyn do domu. Szkoda.

  • 0

    164.  2009-11-17 21:59:17

    nadal nie ma rabatu na abonament przy przedłużaniu. naprawdę szkoda, bo oferta była niezła.

  • 0

    165.  2009-11-18 07:42:56

    * 164, wikik, albo wydawało mi się chyba, albo Play po cichaczu zmienił regulamin. Sądze że widziałem, kilka dni temu w regulaminie Replay One Play Pro rabat 50% na 6 miesięcy.

  • 0

    166.  2009-11-18 07:43:58

    poza tym był też dostępny, przez jeden miesiąc bezpłatnie pakiet 500MB i tez go teraz nie ma.

  • 0

    167.  2009-11-18 07:55:43

    no tak już wiem, ten rabat i pakiet jest dostępny w nowej (kolejnej) umowie dla abonentów.

  • 0

    168.  2009-11-18 10:31:25

    No wlaśnie nie widzę tej subtelnej różnicy między przedłużaniem umowy a nową (kolejną) umową. Wczoraj w BOK-u powiedziali mi, że ten rabat nie jest dostępny dla nikogo (nawet dla nowych przez E-Shop) i to mnie dziwi.

  • 0

    169.  2009-11-18 14:12:41

    * 168 - czyli jednak coś kombinują, pewnie zamienią rabat na duże pakiety minut. Choć ja bardzo bym tego nie chciał.

  • 0

    170.  2009-11-19 12:16:10

    Dostałem bardzo ciekawą ofertę na moje potrzeby - 22,50 abonamentu/miesiąc i 29 gr za minutę + 500 min do play i na stacjonarne i 100 do wszystkich /miesiąc ale jednak nie wchodzę w to - po co mi cyrograf na kolejne 18 miesięcy ?

  • 0

    171.  2009-11-19 12:26:26

    * 170 - jesteś pewny że dostałeś 29gr/min? To wygląda na standardową ofertę przedłużeniową bez telefonu/18 m-cy, gdyby nie te 29gr?

  • 0

    172. ~mk  2009-11-19 17:10:30  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    @170/171 wystarczyc spojrzec po kwocie 22,5 wiedzac ze jest to 50% wychodzi ze nie mowa taryfie PRO. Konsultant sie walnal, albo kolega zle zrozumiał.

  • 0

    173. ~  2009-11-20 11:06:35  host: ip-89.171.231.36.dsl.crowley.pl

    Najpierw niech Play poprawi jakość połączeń w GSM. Dzisiaj chyba 10 razy już rozłączyło mi połączenie :// Karta wymusza zasięg Play ale na tym nie idzie wogóle rozmawiać i tak muszę w ciągu dnia kilka razy ustawiać ręcznie na zasięg Plusa.

  • 0

    174. ~  2009-11-22 17:34:39  host: user-89-108-225-115.mobile.playmobile.pl

    Mają bałagan na stronie. Teraz w replay pojawił się link: wakacje bez abonamentu a po kliknięciu przenosi na stronę replaya One Play Pro

Dodaj swoją opinię