Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 29 groszy w roamingu w Plusie

29 groszy w roamingu w Plusie

WitekT 28 Kwietnia 2014 16:28

22 7

Plus wprowadza nową promocję W Unii jak w domu, dzięki której podróżujący do krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu mogą taniej kontaktować się będąc w roamingu.



W Unii jak w domu to 29 groszy brutto za minutę wykonanego i odebranego połączenia w roamingu oraz za SMS-a wysłanego w krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinie. Opłata miesięczna za usługę dla klientów ofert abonamentowych wynosi 10 zł brutto w Plus Abonament i 8 zł netto w Plus dla Firm (9,84 zł brutto). Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT UE29 lub poprzez Plus Online. Usługa będzie aktywna do momentu jej dezaktywacji przez klienta.




Klienci korzystający z ofert typu mix oraz "na kartę" mogą aktywować usługę na 2 lub 14 dni, a koszt jej włączenia to odpowiednio 5 zł brutto lub 9 zł brutto. Usługę można aktywować poprzez kody USSD: *136*11*26# na 2 dni lub *136*11*27# na 14 dni.

Promocja dostępna jest dla klientów wszystkich taryf abonamentowych, mix oraz prepaid.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 65
  • 1

    46. ~  2014-04-29 09:35:51  host: 77-255-102-77.adsl.inetia.pl

    A dlaczego brak tutaj Szwajcarii?

  • 0

    47. ~  2014-04-29 09:36:56  host: 77-255-102-77.adsl.inetia.pl

    Play od samego początku "wciągnął" ten kraj pod strefę euro.

  • 0

    48. ~xxx  2014-04-29 09:49:53  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @Asbezciak spoko spoko, chodziło o nowa odsłone tej promo, że można teraz i dzwonić i odbierać wszystko

  • 0

    49.  2014-04-29 11:57:11

    I tak najlepszy jest pakiet wszedzie rozmawiaj w tmobile. Ale promocja trwa do 30 kwietnia i licze ze przedluza.... a najtansze odbieranie wychodzi w virgin po doladowaniu z 50% bonusem...

  • 0

    50. ~  2014-04-29 12:38:58  host: user-109-243-241-1.play-internet.pl

    w plusie nic nie wiedzą i nie mają regulaminów...

  • 0

    51. ~xxx  2014-04-29 13:00:01  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ~ 50 a co chcesz wiedzieć, ja Ci powiem :D

  • 0

    52. ~  2014-04-29 13:15:34  host: user-109-243-241-1.play-internet.pl

    @50 chcę znać regulamin

  • 0

    53. ~xxx  2014-04-29 13:33:28  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ~ 52, regulamin poiwinien pojawić się na stronie Plusa jeszcze dziś, jeżeli chodzi o rozliczanie... połączenia wychodzące - za pierwsze 30s dalej sekundowo, przychodzące senkunowo

  • 0

    54. ~PAmp  2014-04-29 13:51:24  host: ptcnat.t-mobile.pl

    W T-Mobile od kilku lat jest oferta za coś około 7 zł netto czyli w okolicach 9 zł brutto i w ramach tego masz 30 minut przychodzących lub wychodzących lub sms-ów to wychodzi około 0,29 zł i nie ma dodatkowych kosztów, jak w PLUS. najpierw 10 zł aktywacja a potem jeszcze opłata za minutę połączenia.

  • 1

    55. ~piotrmak  2014-04-29 14:19:47  host: jzd113.internetdsl.tpnet.pl

    #27: Lord, masz w sumie rację. Od kiedy można mieć w Polsce telefon do "strzałek" za 5 PLN-ów i to przez cały rok to każde ale to każde złodziejstwo innych operatorów należy tępić. Przecież można sobie nawet doładować za darmo jak kolega ma nolimity. Lekcja ma 45 minut to na przerwie potem można ze 20 minut gadać za fre:) Tych złodzieji co wyłączają no limit też trzeba tępić i nie korzystać z ich usług. A co, niech nas popamiętają.
    Wracając do meritum. Kolega leci do Hiszpanii między 1-6 maja. Przecieć debil nie da plusowi 10 złotych!!!!! Napisz proszę jak ma powiedzieć po hiszpańsku pani w okienku, że chce dryndać za fre. Gdyby zaliczył Portugalię to napisz jak to jest po portugalsku. Przecież to takie proste. Klienci w PL też pewnie coś sobie kupią i będą do niego dryndać za fre. Proste?

  • 0

    56. ~piotrmak  2014-04-29 14:26:29  host: jzd113.internetdsl.tpnet.pl

    Osobiście uważam, że jak jakiś operator w Pl chce 10 złotych i jeszcze dodatkowo 29 groszy za minutę od kogoś kto podróżuje po Europie przy cenie litra paliwa często koło 7 zł za litr to powinien mieć zakaz prowadzenia działalności gospodarczej i to natychmiast! Jak można dryndać za fre, to debile którzy wydadzą 50 zł za telefon za całe wakacje po Europie powinni iść za karę do kamieniołomów.
    Przecież można mieć ze cztery telefony z dualsimem, dwie ładowarki, piętnaście numerów i można darmo. Można? No pewnie, że można, a nawet się powinno

  • 0

    57.  2014-04-29 15:30:32

    piotrmak - powinieneś prawo w tym kraju tworzyć - nareszcie by porządek był ;-D

  • 0

    58. ~Kuzyn1920  2014-04-29 16:51:17  host: 92.60.132.22

    @ chyba należe do klasy burżuazji, że za niektóre rzeczy przepłacam by mieć w kieszeni jeden telefon i jedną karte, ew dual sim dla firmówke. Lubisz chodzić z torebką by mieć przy sobie tel rozumiem. Twoja sprawa . SZANUJ INNYCH.

  • 0

    59. ~qqq  2014-04-29 16:59:20  host: gys173.internetdsl.tpnet.pl

    do 54- t mobile ma cos takiego ale sa ograniczenia do maks 3 pakietów po 9zł na jeden numer a tu płacisz i romzawiasz

  • 1

    60. ~Safari  2014-04-29 17:03:37  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Widać, że niektórzy o 10zł gotowi są odgryźć rękę. Cudne podejście.

  • 1

    61.  2014-04-29 19:57:14

    Kuzyn1920 - no ja w tej chwili mam swoją E52, ale też E61i i C2-00 (2-simowa), Do tego miałem jeszcze dwa inne (jakąś C1 i 6300) w których były aktywne oczywiście karty sim. Wszystkich "ważnych" operatorów. Teraz ponieważ wydałem potrzebującym 2 telefony mam aktywne tylko 4 numery niestety, ale zamierzam dokupić - już 2-simowe tylko - żeby mieć je jednak aktywne ;-) Oczywiście nie nieszę ich ze sobą - chory nie jestem - mam nielimitowane wszystko w E52, ale zawsze mogę powiedzieć, zę jak znajomy chce za darmo dzwonić - może, bo ma do wyboru sieć jaka mu pasuje ;-) Jeśłi natomiast mnie w domu nie złapie, to niestety - tylko pod jednym numerem...

  • 0

    62. ~wers  2014-04-30 10:51:51  host: n11-07-06.opera-mini.net

    #xxx: w abo naliczanie jest za każdą rozpoczętą min czy to odebrana czy wykonana. Sekundowe było tylko w ''plus na karte'' przy promocji wszedzie w unii 0,39 zl.

  • 0

    63. ~joasiab21  2014-05-01 08:51:16  host: a1-80.avanet.net.pl

    Dla mnie oferta sieci jak najbardziej korzystna. Dotychczas podczas pobytu za granicą często korzystałam z kart lokalnych operatorów z obawy o wysokie koszty połączenia, teraz dzięki ofercie sieci Plus bez względu do jakiej sieci w kraju będę dzwonić zapłacę 29 gr za minutę, czegóż chcieć więcej? :) Oczywiście można powiedzieć, że to i tak drogo, ale dopóki będzie roaming musimy liczyć się, że opłaty nie będą zbliżone do zera.

  • 0

    64. ~czarna24  2015-01-02 18:21:41  host: 91-123-173-118.lublin.hypnet.pl

    Jeżeli mam minuty na numer w plusie i dana osoba będzie za granicą będę mogła z tych minut dzwonić

  • 0

    65. ~Tomas  2015-03-14 14:59:36  host: 46.114.143.38

    Pracuję w Niemczech i używam tego pakietu,jest dla mnie oki, a jak mam ochote pogadać dłużej to już skype lub inne komunikatory są stworzona do tego...Nie lubię jak mam do kogoś w telefonie przynajmniej więcej niż jeden nr telefonu a rekordziści mają niekiedy ich 5 eh jakie to życie jest trudne...

Dodaj swoją opinię