Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 29 groszy w Heyah

29 groszy w Heyah

WitekT 28 Maja 2009 08:20

0 0

W Równej Taryfie w Heyah od dziś spada cena minuty połączenia krajowego - do 0,29 zł. To nie jedyne zmiany w ofercie - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Cena połączenia do innych krajów Unii Europejskiej pozostaje bez zmian. Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, nowości w ofercie będzie więcej. Cena Internetu zostaje - 0,02 zł za 100 kB.




Oficjalne szczegóły tej oferty opublikowaliśmy w tej wiadomości.

Jak oceniasz ofertę prepaid "Nowa Heyah"?

Bardzo dobrze
32.92%
Dobrze
27.81%
Nic ciekawego
18.61%
Słabo
7.80%
Bardzo słabo
12.86%

Wszystkich głosujących: 1859



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 222
  • 0

    203.  2009-05-28 13:17:38

    guregori: ale to była promocja, więc nie za bardzo rozumiem jak chcesz tutaj stosować odpowiednie przepisy PT...

  • 0

    204.  2009-05-28 13:18:22

    guregori: poza tym nie za bardzo rozumiem kto mógłby się czuć poszkodowany zmianami, które w ABSOLUTNIE każdym fragmencie są EWIDENTNIE na korzyść...

  • 0

    205.  2009-05-28 13:20:40

    @angelo: wlasnie slowa klucz 'zbilansowanym ruchu'. Przy 'brutalnej' zmianie cen przez jednego opa, nie masz juz zbilansowanego ruchu i juz MTR ma duze znaczenie dla opa, ktory wywoluje wojne cenowa /bo stanowi zdecydowanie wiekszy koszt, anizeli przychod/ - kwestia czasu, kiedy zareaguja inni gracze | a po co wywolywac wojne cenowa, skoro ona wplynie na ZYSK firmy.. /zmniejszy sie roznica miedzy tym, co placa klienci za minute rozmowy, a tym, ile faktycznie opa kosztuje minuta rozmowy/

  • 0

    206. ~iskra  2009-05-28 14:09:26  host: xdsl.141.c68.petrotel.pl

    czyli jak to jest w tym heyah ? kupuje starter i odrazu moge pisac smsy w heyah za darmo do woli ? i jesli mam np 0zl na koncie to co wtedy albo kiedy polaczenia wychodzace mam zablokowane ?

  • 0

    207. ~ziomek13  2009-05-28 15:41:24  host: brm5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie warte funta kłaków darmowe sms-y w heyah były i sa tak naprawde od dawna

  • 0

    208. ~edek  2009-05-28 17:16:40  host: dxt78.internetdsl.tpnet.pl

    iskra musisz doladowac 50zl na kwartal i masz przez 3 miechy darmowe smsy po sieci heja

  • 0

    209. ~mcluki  2009-05-28 18:15:16  host: beu174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iskra Aby wysylac SMSy w heyah zawsze bylo trzeba miec aktywne polaczenia wychodzace i przynajmniej 4gr na koncie. Aby przez rok utzrymac pol wych najtaniej jest doladowac 50 50zł =93 dni wych

  • 0

    210. ~mordotymoja  2009-05-28 18:24:07  host: apn-77-112-235-66.dynamic.gprs.plus.pl

    jasne jasne a play to niby taki sw. mikołaj że obniża i obniża. ta sieć leci na specjanych warunkach i aby natłuc ilościowo ludzi nie ma innego wyjścia jak tylko proponować coś czego inni nie mają. te super warunki kiedyś się skończą a pley wtedy b edzie miał dużoooo ludzi i kaska leci... żadna firma nie będzie dokładac do interesu.

  • 0

    211. ~jojo  2009-05-28 18:34:13  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    mordotymoja (210) - mnie interesuje to, co jest TERAZ - a TERAZ najbardziej odpowiada mi Play Fresh. Być może za 3 miesiące, albo gdy wykorzystam wszystkie bonusy za przeniesienie i "wyczyszczę" konto będzie to Era...

  • 0

    212.  2009-05-28 22:11:54

    szkoda ze play jest dyskryminowany no ale wzgledy sa wiadome. Skonczy sie okres ochronny dla play i powinno byc do play ta sama stawka 29 groszy zapewne :) Moze sie nie znam ale tak mysle.

  • 0

    213. ~Don  2009-05-29 21:07:19  host: 83.91.86.29

    Co tu duzo pisac, wynik z ankiety mowi sam za siebie. Oferta bardzo dobra. Plaska stawka 29groszy i esy w sieci za darmo sa naprawde dobre. Internet jak zawsze najtanszy. Pozdr Don

  • 0

    214. ~mmm  2009-05-30 10:31:48  host: user-89-108-238-136.mobile.playmobile.pl

    czyli darmowe smsy w heyah nie sa takie darmowe? bo zeby je miec musze doladowac za 50zł? toz to lipton... pozatym szkoda ze nie do wszystkich;/ malo kto ma w heyah tel;/

  • 0

    215. ~MaRiO  2009-05-30 14:44:13  host: static-68-219.is.net.pl

    214: nic nie musisz doladowac! w taryfie "nowa heyah" (dawna rowna taryfa) smsy w sieci sa za free! a minuta to tylko 29 groszy "prawie" do wszystkich :)) pozdro :))

  • 0

    216. ~android1  2009-05-31 15:25:37  host: 94.254.129.133

    215: Czyli kupuje starter za 5 zł i sms-uje free przez 3 miesiące? super

  • 0

    217. ~MaRiO  2009-05-31 21:12:11  host: static-68-219.is.net.pl

    216: a czemu az 3 miesiace?

  • 0

    218.  2009-06-01 02:15:54

    Darmowe smsy wewnątrz sieci są dostępne bez względu na kwotę doładowania, a poza tym przy stawce 29 gr z amin. do wszystkich znacznie bardziej opłaca się dzwonić niż pisać do znajomych z innych sieci.

  • 0

    219. ~  2009-06-06 02:41:25  host: f96-059.opera-mini.net

    Play na razie cwaniaka struga, bo ich sieć jeszcze jest mało rozbudowana, sieć się rozwinie więc koszta zaczną rosnąć, ciekawe jak z tego play wyjdzie. Sprzedaż play jest nieunikniona.

  • 0

    220. ~  2009-06-07 15:39:48  host: user43-044.satfilm.net.pl

    Nie wiem czy już o tym było, ale Heyah zmienia cenę połączeń do UE. Z 44 gorszy (które bardzo mi się podobały) na 59 groszy na numery sieci w Unii Europejskiej. Owszem to nadal atrakcyjna oferta, bo w można dzwonic na komórki innych operatorów, szkoda, że już w nie tak fajnej cenie. (źródło info o podwyżce: ogłoszenie płatne PTC w piątkowej Wyborczej)Zmiana wejdzie 5 lipca

  • 0

    221.  2009-06-09 00:08:43

    Widocznie operator musiał jakoś zrekompensować sobie obniżkę połączeń krajowych, ale 59 groszy to i tak bardzo dobra cena, inni mają cały czas znacznie drożej.

  • 0

    222. ~:*  2009-06-30 17:37:07  host: 78-131-159-66.tktelekom.pl

    jak doladuje karte w heyah za 5zl 2 razy i kupie pakiet 1500 sms-ow bede mogla wysylac sms-y caly miesiac???

Dodaj swoją opinię