Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 28 Mb/s, 60 kanałów tv i nielimitowane stacjonarne za 85 zł

28 Mb/s, 60 kanałów tv i nielimitowane stacjonarne za 85 zł

WitekT 4 Grudnia 2009 13:17

0 0

Francuski operator Iliad, pod marką Alice, wprowadził pakiet triple play za 20 euro, co jest ceną o około 1/3 niższą niż średnia rynkowa w tym kraju - pisze serwis rpkom.pl powołując się na agencję Reutersa.



Za 20 euro Iliad oferuje dostęp do Internetu z nominalną prędkością do 28 Mb/s, nielimitowane połączenia z francuskim sieciami stacjonarnymi i pakiet 60 kanałów telewizyjnych.




Źródło tekstu: rpkom.pl     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~  2009-12-04 16:04:43  host: bcl106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do grania nie, ale fajnie jest sobie zamienić ulubiony serial na wersję HD :)

  • 0

    24. ~:))  2009-12-04 16:25:17  host: 188.33.197.47

    to rozumiem... a u nas KUTWY tylko ciągną kasę za byle co! Tylko czy Alice to nie jest produkt włoskiego operatora? Bo w Niemczech z tego co wiem, tak własnie jest (Telecom Italia)

  • 0

    25. ~uslugitelekom.blox.pl  2009-12-04 16:26:30  host: public3390.xdsl.centertel.pl

    najssssssssssssssssss

  • 0

    26. ~:))  2009-12-04 16:27:29  host: 188.33.197.47

    do Mario - tak szybki internet jest potrzebny do TV - bo o takim pakiecie mówimy - 20 euro za wszystko

  • 0

    27. ~  2009-12-04 16:49:44  host: p10-05.opera-mini.net

    A u mnie w kablowce najszybsze łącze to 8mega i kosztuje 110zł. Dodatkowo by mieć net trzeba mieć obowiązkowo tv kablowa minimum za 40zł. Jednak u mnie 100 lat za murzynami jestem

  • 0

    28.  2009-12-04 17:08:35

    to w przeliczeniu na nasze to powinno kosztowac 20zł... A nie kosztuje nawet tych 20euro tylko drozej... Wiec ceny wyzsze niz w europie a zarobki kilkunastokrotnie nizsze... dramat

  • 0

    29. ~Micz  2009-12-04 17:39:14  host: aoq101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szybki net po kablu to podstawa! Za pare lat standard to bedzie podłaczanie "neto boxa" ze go tam nazwe do telewizora i ogladania na 40 calowym lcd ulubionych seriali i filmow ze strony youtube hd itp. To wszystko jest streming ktory potrzebuje mocy. Dawno temu zastanawialem sie po co mi lacze 1mb teraz te lacze jest dla mnie min o 10x za wolne!

  • 0

    30. ~  2009-12-04 17:54:21  host: p07-16.opera-mini.net

    Do 29: masz rację jakby net był na tyle szybki to jakby coś takiego było jak net box gdzie w tv możnaby oglądać i tv kablową i internet byłby to rozumiałbym sens takiego urządzenia. A to główno co teraz kablówki chcą wciskać klientom jakiś set box do tv cyfrowej co powoduje że tylko na jednym odbiorniku można oglądać tv cyfrową to wg mnie jedno wielkie nieporozumienie a nasi rządzący kretyni z ...

  • 0

    31. ~  2009-12-04 18:00:31  host: p07-16.opera-mini.net

    Kretyni z rządu chcą likwidacji tv analogowej do 2012-2014r. Co zmusi ludzi do kupowania set boxow a to spowoduje iż odbiór tv kablowej będzie tylko na jeden odbiornik co znaczy dla klientów TYLKO jedno PODWYŻKI! tak samo źle z internetem kombinuja rządy polski i ue że chcą zmuszać sieci kablowe do cenzury na koszt danego operatora. Tzn będzie i podwyżki dla klienta i cenzura. To i to jest złe

  • 0

    32. ~MaRiO  2009-12-04 19:55:59  host: static-68-219.is.net.pl

    26: nie bardzo wiem o co Ci chodzi ale napisze tak u mojego operatora mozna miec sam internet 100MB za 50 zł (pakiet cos kolo 90 zł) ale jak ktos chce tylko neta to moze miec i wcale nie az tak duzo bo tylko 50 zł pozdro :))

  • 0

    33. ~:))  2009-12-04 20:52:57  host: 188.33.197.47

    do Mario - przecież napisałeś, że nie wiesz po co taki szybki internet - więc zauważyłem, że jak w TEKŚCIE informacji, jest on potrzebny do oglądania TV - a przecież wyraźnie autor napisał, że jest to 20E za wszystko - TV, internet i telefon (za darmo). Nie za bardzo wiem, w jaki sposób mam pisać, żebyś zrozumiał?

  • 0

    34.  2009-12-04 20:57:05

    wszystko fajnie tylko nie kazdy dzwoni lub ogląda TV; ja np: tego neta bym tylko wzioł :P

  • 0

    35. ~:))  2009-12-04 21:52:34  host: 188.33.197.47

    nie rozumiem - macie wszystko za 20 E (jak u nas 20PLN) i piszecie po co...

  • 0

    36.  2009-12-04 22:20:47

    dokładnie 80-90zł Euro nie umiesz przeliczać? hehe

  • 0

    37. ~:))  2009-12-04 22:52:22  host: 188.33.197.47

    Play - nie chce używać dosadnych określeń, choć powinienem, ale widać dziecko, że nie potrafisz czytać, lub zrozumieć co napisałem - i nie tylko ja (bo już co najmniej jedna osoba pisała to samo)

  • 0

    38.  2009-12-04 23:45:32

    pomylić się nie można eh,,,

  • 0

    39. ~  2009-12-05 08:37:55  host: chello084010121037.chello.pl

    @Mario,- mimo wszystko nawet oferta IS jest pod względem cenowym gorsza niż ta, o której jest wiadomość. Dokładnie to co zauważył 35 ;))- nie można brać pod uwagę samej kwoty ponieważ ta stanowi zupełnie inną część dochodu mieszkańców Polski i Francji. U z trudem można znaleźć ofertę samego internetu w cenie 20zł a o takim pakiecie w tej cenie to można jedynie marzyć przez najbliższe 10lat chyba.

  • 0

    40. ~Kaczy  2009-12-05 08:40:46  host: public-gprs21581.centertel.pl

    Czesi też potrafią. Widziałem ostatnio sieć Magnalink. 30/30 Mbps, tv + tel za ok. 90 zł. Światłowód do domu w technologii FTTH. Max. mają 120/60, ale mają na tą prędkość mało chętnych. http://www.magnalink.cz/sluzby/cenik/

  • 0

    41.  2009-12-06 10:07:17

    Czy redakcja telepolis musi wkurzać ludzi publikując takie newsy?

  • 0

    42. ~Q  2009-12-07 02:03:57  host: den.tomkow.pl

    A ja widuje mnóstwo takich okazji na giełdzie samochodowej np 2 letni audi Q7 z tylko 15 tys na liczniku bezwypadkowy full opcja za 9900 zł. I nie ma w tym wcale żadnego haczyka :D

Dodaj swoją opinię