Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 27 tys. SMS-ów od abonentów Orange

27 tys. SMS-ów od abonentów Orange

WitekT 29 Stycznia 2006 16:31

0 0
Do godziny 16:00 abonenci Orange wysłali 27 tys. SMS-ów na numer 72720.

Daje to kwotę 54 tys. zł bez VAT, która zostanie przeznaczona na pomoc ofiarom zawalonej hali targowej w Katowicach.

Gorąco zachęcamy do wysyłania SMS-ów na numer 72720 o treści Katowice. Usługa działa we wszystkich sieciach.

Aktualizacja: o 21:30 było to już 145 tys. SMS-ów od abonentów Orange na łączną kwotę 290 tys. zł bez VAT.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~112  2006-01-29 17:08:29  host: chello083144102161.chello.pl

    czyli numer, ktory nie dziala. Poszkodowany w wypadku, dzwoniac pod 112 dodzwonil sie do Wroclawia... gdzie mu operator poradzil, zeby zadzwonil na 998!!!

  • 0

    2.  2006-01-29 17:17:24

    Teraz juz wiem dlaczego o 13 nie mozna bylo sie nigdzie dodzwonic. Bylem akurat w Mikołowie z kolegą. Potrzebowal pilnie zadzwonic do taty. Nie udalo sie.

  • 0

    3.  2006-01-29 18:07:33

    54 tysiace. a 11880 zl pojdzie dla Panstwa za podatek Vat. bez komentarza ...

  • 0

    4. ~togom  2006-01-29 19:07:51  host: ask130.internetdsl.tpnet.pl

    czy dobrze rozumiem? tzn że te hieny chcą zrobić interes na ludzkim niszczęściu?!

  • 0

    5. ~Waldi  2006-01-29 19:32:05  host: akz186.internetdsl.tpnet.pl

    Ale niektórzy z was pieprzą! Podatkiem wzmacniasz budżet państwa, który natomiast może wesprzeć szpitale, straż, czy rozbudowę infrastruktury z nr-em 112!

  • 0

    6.  2006-01-29 19:44:25

    ~Waldi: .. ale to powino byc może z bardzo duuużej litery ....

  • 0

    7.  2006-01-29 19:46:31

    juz lepiej przelac 2,44 PLN na konto caritasu

  • 0

    8.  2006-01-29 19:46:38

    27 000 * 2zl = 54 000 dla ofiar a 11 880zl dla panstwa, czy nasz kraj musi czerpac korzysci z kazdej okazji ? lepiej jak by ludzie zrobili przelewy bankowe...

  • 0

    9. ~dede  2006-01-29 20:39:19  host: widzew.4web.pl

    doktor: Przecież Caritas to kościelna organizacja. Z tych 2,44 połowe przeleją do centrali(Watykanu), 30 procent weźmie zarząd czyli wszelcy księża derektorzy,20 procent pójdzie na KUL, 10 procent dla księdza proboszcza, a pozostałe 6groszy dostaną poszkodowani.

  • 0

    10. ~dede  2006-01-29 20:40:45  host: widzew.4web.pl

    Już chyba lepiej oddać 22procent państwu niż obcemu mocarstwu i jego agentom.

  • 0

    11.  2006-01-29 20:44:04

    ~dede: heh :> a w plusie za te smsy to uztkownicy nowej platfory dostana rekompesate za ostatni tydzien :)

  • 0

    12.  2006-01-29 23:22:46

    Wszyscy jesteście najmądrzejsi.. Nie wiedząc nic o działaniu np. caritasu wypowaidacie się. Najpierw sprawdźcie, pomyślcie a potem wydawajcie sądy. Podobno państwo ma zrezygnować z podatku i też go przekazać na ten cel tak jak to zwykle jest przy tego typu akcjach. A Caritas jest finansowany z Kurii Diecezjalnych, które utrzymują się z datków wiernych. np. tych z tacy.

  • 0

    13. ~epps  2006-01-30 00:06:03  host: emx207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wydaje mis ie ze nawet gdyby z 200 tys smsow chocby 1000 zl trafilo ofiar lub ich rodzin to i tak bylo warto

  • 0

    14. ~Jural  2006-01-30 02:08:09  host: 82.160.20.5

    Też wysłałem.

  • 0

    15. ~Przemysław  2006-01-30 08:32:44  host: ckb144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zawsze można to zauważyć jak nasze Państwo pobiera podatek na wszelkich pomocach i konkursach. Gdzie by nie wysyłać jakiejś pomocy to ZAWSZE jest vat!!! Tylko raz w życiu spotkałem się że Państwo się zrzekło. TYLKO JEDEN JEDYNY RAZ!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię