Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 26,84 zł do rachunku "neostrady tp" bez telefonu

26,84 zł do rachunku "neostrady tp" bez telefonu

WitekT 12 Grudnia 2006 10:57

0 0
Według nieoficjalnych informacji, Telekomunikacja Polska przy korzystaniu z neostrady tp bez abonamentu telefonicznego, do rachunku doliczać będzie koszt utrzymania linii w wysokości 22 zł netto, czyli 26,84 zł.

Oznacza to, że UKE prawdopodobnie postawił na swoim. Urząd uważał, że TP powinna doliczyć kwotę około 21-22 zł netto, zaś TP chciała 36 zł netto (44 zł brutto). Więcej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2006-12-12 12:40:45  host: w3cache1.icm.edu.pl

    13: nawet jeśli musi być jeden miesiąc aktywna to chyba i tak wypada taniej.

  • 0

    15. ~  2006-12-12 12:45:39  host: bdq214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14. ale problem może wystąpić z tym, na jaki okres zawiesić tel. Umowa kończy mi się w lipcu 2007, w będę mógł wybrać nową promocję TP albo w lipcu przejść do innego operatora. Ale TP może robić problemy w wybraniu nowej promocji, jeśli linia jest zawieszona - nie wiadomo jak to będzie.

  • 0

    16. ~  2006-12-12 12:47:01  host: dvg202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzisiaj zamówiłem usługę Net24 z Netii na planie socjalnym TP SA.

  • 0

    17.  2006-12-12 13:38:14

    w takim razie zostanę chyba przy multipakiecie1024 ;)

  • 0

    18. ~ttt  2006-12-12 14:02:47  host: cak15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek! Albo coś przeoczyłem, albo nie zauważyłem żadnego artykułu na temat oferty Netii dot. BSA, a wydaje mi się, że jest to bardzo ciekawy news i ciekawa oferta. Podaję linka do "konkurencyjnego" serwisu: http://www.gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=16014&li nk=ADSL,Netii,dla,klientów,TP

  • 0

    19. ~  2006-12-12 14:20:08  host: w3cache1.icm.edu.pl

    ttt: Witek czasem tak ma, że niektóre newsy kompletnie ignoruje.

  • 0

    20.  2006-12-12 14:22:16

    Zaraz się wstawi. ;)

  • 0

    21. ~  2006-12-12 14:28:40  host: w3cache1.icm.edu.pl

    WitekT: a co to za wynalazek? Testujesz BS w GTS czy jak?

  • 0

    22.  2006-12-12 14:31:36

    21: jepp. ;)

  • 0

    23. ~PLANET  2006-12-12 14:51:29  host: public-gprs20190.centertel.pl

    i jak wrazenia? :)

  • 0

    24.  2006-12-12 14:57:39

    PLANET: normalne... ;)

  • 0

    25. ~  2006-12-12 15:18:48  host: w3cache2.icm.edu.pl

    WitekT: a masz już stałe IP czy testowo zmienne?

  • 0

    26.  2006-12-12 15:27:29

    jak dla mnie to urkyta podwyzka cen neostrady tp...

  • 0

    27. ~  2006-12-12 17:36:57  host: dtv241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena i tak za wysoka. Gdyby TP dała opłatę za linię 10 zł a dodatkowo zaproponowała VoIP za kolejne 10 zł na miesiąc, to jeszcze by zarobili więcej niż 26 zł

  • 0

    28. ~noname  2006-12-12 21:35:58  host: eec39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygląda na to, że "warto" już niestety dopłacić różnicę między ceną abo. standardowego a tylko linią z neostradą czyli: 42,70 zł - 26,84 zł = 15,86 zł i mieć sygnał z tepsy w obu kierunkach. Tak czy inaczej zdzierstwo i złodziejstwo w biały dzień i mam nadzieję, że tp kiedyś przejedzie się na swojej pazerności.

  • 0

    29. ~noname  2006-12-12 21:37:05  host: eec39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygląda na to, że "warto" już niestety dopłacić różnicę między ceną abo. standardowego a tylko linią z neostradą czyli: 42,70 zł - 26,84 zł = 15,86 zł i mieć sygnał z tepsy w obu kierunkach. Tak czy inaczej zdzierstwo i złodziejstwo w biały dzień i mam nadzieję, że tp kiedyś przejedzie się na swojej pazerności.

  • 0

    30. ~noname  2006-12-12 21:39:01  host: eec39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygląda na to, że "warto" już niestety dopłacić różnicę między ceną abo. standardowego a tylko linią z neostradą czyli: 42,70 zł - 26,84 zł = 15,86 zł i mieć sygnał z tepsy w obu kierunkach. Tak czy inaczej zdzierstwo i złodziejstwo w biały dzień i mam nadzieję, że tp kiedyś przejedzie się na swojej pazerności.

  • 0

    31. ~noname  2006-12-12 21:41:48  host: eec39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powieliło przy odświeżaniu posty 29-30 prośba o usunięcie.

  • 0

    32. ~pikus  2006-12-15 08:25:25  host: pradnikc.gemini.net.pl

    to samo robia gazownie i elektrownie haha nawet jak nie korzystasz z gazu lub pradu i tak placisz

  • 0

    33. ~kaska  2006-12-16 09:34:41  host: bsv45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko ze abonamentu standardowego niema juz w sprzedaży najtańszy to tp 60 min za darmo czyli 50 zł brutto :(

Dodaj swoją opinię