Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 2,5 mln zamówień na Nokię Lumia 920

2,5 mln zamówień na Nokię Lumia 920

LuiN 26 Listopada 2012 09:22

0 0

nokia lumia 920 Nokia ma z czego się cieszyć, zamówienia na Nokię Lumia 920 są większe niż na całą linię Lumia w III kwartale. Po wyczerpaniu zapasów w Niemczech, również w USA i Australii wyprzedały się wszystkie sztuki telefonu - na całym świecie już ponad 2,5 mln.

Podobnie jak notowania akcji Nokii poprawiła informacja o wyprzedaniu zapasów Lumii 920 na terenie Niemiec, tak i doniesienia z Yahoo China dotyczące 2,5 mln zamówień pozytywnie odbiły się na cenach akcji Nokii.




Nokia Lumia 920 to najwyższy model Nokii wyposażony w aparat fotograficzny z optyczną stabilizacją obrazu, dwurdzeniowy procesor, ekran HD, który można obsługiwać w rękawiczkach i najnowszy Windows Phone 8. Szerzej o smartfonie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Yahoo China, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2012-11-26 10:20:57

    Damian Dinning odszedł ale ważne jest to że patenty pozostały.

  • 1

    9. ~rain86  2012-11-26 10:26:22  host: ip-213-155-179-66.ps.net.pl

    @7 Profili nadal brak, a sterowanie głośnością telefonu nadal zmienia wszystko na raz - muzykę, dźwięki dzwonka itd (to jest żenada). @8 owszem patenty zostały - ale pomysły i wizje Damiana poszły razem z nim.

  • 1

    10. ~BartekGib  2012-11-26 10:30:34  host: ip-37-209-130-193.free.aero2.net.pl

    Nokia do góry :) Karta się jeszcze odwróci. Jeżeli pójdą tym tropem, ludzie odkryją nowinki i zalety WP to liczę nie tyle na pierwsze miejsce co chociaż na walkę z monotonną już konkurencją :)

  • 0

    11. ~Boss  2012-11-26 11:50:43  host: 78.30.126.160

    Niestety, Lumie w Polsce maja zablokowana programowo siec 4G. Tlumaczenie, ze nie ma glosu u nas na 4G mnie nie przekonuje, potrzebuje dostepu do Internetu po LTE.

  • 0

    12. ~omena  2012-11-26 12:00:45  host: ip-37-209-132-144.free.aero2.net.pl

    @11 Zainwestuj w kabel?

  • 0

    13. ~Boss  2012-11-26 12:17:41  host: 78.30.126.160

    Kilkuset kilometrowy kabel, to za droga inwestycja dla mnie.

  • 0

    14.  2012-11-26 12:19:01

    omena: dlaczego ma inwestowac w kabel jak potrzebuje mobilnego internetu?

  • 0

    15. ~  2012-11-26 12:38:40  host: static-ip-77-89-104-178.promax.media.pl

    Rok temu Lumie też ponoć doskonale się zamawiały i biły rekordy zaintereoswań. Jak się pozniej to skonczyło nie trzeba pisać.

  • 0

    16.  2012-11-26 13:56:00

    @7 W Windows Phone 8 radio FM zostało zablokowane przez Microsoft. Pisałem o tym jakiś czas temu w komentarzach pod informacjami o WP8. Po informacjach o braku radia mój entuzjazm został ostudzony niemal do zera i zacząłem zastanawiać się ilu baboli MS nie poprawił. Widzę, że idiotyczna regulacja głośności pozostała. BT poprawili chociaż akurat to mi nie jest potrzebne. Wie ktoś jak z klientem email? Dalej nie da się wysłać jednego maila z załącznikami JPG i DOC?

  • 0

    17. ~miro  2012-11-26 14:03:25  host: 192.193.116.143

    @16 czyżby? http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=2257 tutaj dane z Telepolis na ile wiarygodne to nie wiem, ale jes w specyfikacji Radio i to z RDS, dla mnie Smartfon musi mieć radio i dlatego min. taki iPhone jest dla mnie bezwartościowy.

  • 0

    18.  2012-11-26 14:13:34

    @17 Błąd na Telepolis. Żeby nie było wątpliwości cytat z MSDN Microsoftu: "Windows Phone 8 does not support the FM radio feature. If you use the FM radio API in a Windows Phone 8 app, a RadioDisabledException will occur."

  • 0

    19. ~luka  2012-11-26 14:15:28  host: 77-255-42-126.adsl.inetia.pl

    super!

  • 0

    20. ~sueshack  2012-11-26 14:32:32  host: rev-46.229.149.2.atman.pl

    Moment. Te 2,5 mln to jest sprzedaż do klientów końcowych czy zatowarowanie sieci sprzedaży? Bo jak to pierwsze, to gratuluję sukcesu, a jak to drugie - PRu i dobrych relacji z operatorami.

  • 1

    21.  2012-11-26 17:24:44

    @11 Bo 4G to ma tylko play a w zasadzie to udaje że ma. Co z tego że nawet i włączysz skoro transmisja będzie dużo gorsza od 3G? Tak Ci zależy żeby zobaczyć "4G" na wyświetlaczu? To już lepiej napisać taki programik albo na tapecie wpisać wielkie i czerwone 4G to się koledzy w gimnazjum podjarają.

  • 0

    22. ~Boss  2012-11-26 19:35:10  host: 46.31.34.233

    Do gimnazjum nigdy nie chodziłem. Chyba się nie rozumiemy. 4G jest w Plusie lub w Cyfrowym Polsacie. Mam zasięg i dobry transfer. Chce korzystać z tej technologii również w telefonie, który mi tego nie umożliwia z powodu, zabiorę Ci klocki, bo nie zjadłeś kolacji.

  • 0

    23.  2012-11-26 22:01:42

    to telefon jako modem ma robić? tylko transmisja danych

  • 0

    24. ~Tomek  2012-11-27 11:05:47  host: aarq104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4G w telefonie to generalnie dla mnie czysty bajer. I naciąganie... 3G chodzi bardzo dobrze i transfery też jak na urządzenie mobilne są ok. Chyba że kolego masz jakieś specjalne wymagania co do sieci. Musisz np. wysłać 500mb bazy danych przez komórkę szybko. Czy tak?

  • 0

    25. ~Qbek  2012-11-27 16:15:46  host: 89-70-49-68.dynamic.chello.pl

    Pomyśleć, że już miałem kupować 920... Brak profili, radia i ta żenada z dźwiękami dyskwalifikują go zupełnie! Czas na zakup 808, bo tylko ten aparat z telefonem godnie zastąpi moją N8 :)

  • 0

    26. ~  2012-11-29 17:51:43  host: v56-07.opera-mini.net

    ja czytam tego newstellera i widzę tą monumentalną liczbę 2,5 miliona. A tu pod spodem że note'a2 kupiło 5 milionów osób.

  • 0

    27. ~AW  2013-01-04 21:14:42  host: public-gprs301522.centertel.pl

    920 ma radio internetowe.. przecież to smartfon, heloooooo. Są tam setki stacji radiowych dostępnych przez internet. Tylko nie piszcie że "musi być internet" żeby działało... Przecież to smartfon.. musi mieć internet inaczej nie ma sensu wogóle go używać. Odnośnie profili.. a po co to komu. To jakaś zaszłość z 3210, 5110, 3310 etc.. chcesz ściszyć ściszasz przyciskiem głośności, chcesz wibracje, ściszasz na maxa, chcesz głośno, ustawiasz głośno przyciskiem głośności. Po co to komplikować. Żenada z dźwiękami ? Nie rozumiem, mam ten telefon i ustawiam jako dzwonek co mi się podoba... Odnośnie pracy jako modem, po co wam kabel... to ma wbudowany router wifi - udostępniasz łącze 3G jako sieć WiFi dla max.8 urządzeń i już....

Dodaj swoją opinię