Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 25 kandydatów na kandydatów

25 kandydatów na kandydatów

WitekT 17 Marca 2006 16:53

0 0

KRRiT rozpoczęła zapoznawać się z 25 ofertami zgłoszonymi w konkursie na kandydatów na prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Rada ma dokonać analizy zgłoszeń pod względem formalnym i merytorycznym. W poniedziałek po południu będzie wiadomo, które osoby przejdą pierwszy etap konkursu i zostaną przez Radę zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowy z osobami startującymi w konkursie odbędą się jak najszybciej i mogą zakończyć się w przyszłym tygodniu.

Poinformował również, że Rada podjęła decyzję o nie ujawnianiu danych osób, które złożyły oferty w konkursie. Na początku marca Rada zdecydowała, że przeprowadzi otwarty konkurs na kandydatów na prezesa Urzędu. Oferty złożone w konkursie zostaną ocenione, a wybrane osoby zaproszone będą na rozmowę kwalifikacyjną. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.
Regulator rynku telekomunikacyjnego nie ma prezesa od połowy stycznia, czyli od dnia likwidacji URTiP i powołania na jego miejsce UKE. Zgodnie z decyzją premiera, obowiązki prezesa Urzędu pełni wiceminister transportu i budownictwa Anna Streżyńska.

1. marca UKE poinformował, że brak nowego prezesa Urzędu powoduje opóźnienia w jego pracach, zmierzających do liberalizacji rynku telekomunikacyjnego. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-151-201.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet