Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 25 kandydatów na kandydatów

25 kandydatów na kandydatów

WitekT 17 Marca 2006 16:53

0 0

KRRiT rozpoczęła zapoznawać się z 25 ofertami zgłoszonymi w konkursie na kandydatów na prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Rada ma dokonać analizy zgłoszeń pod względem formalnym i merytorycznym. W poniedziałek po południu będzie wiadomo, które osoby przejdą pierwszy etap konkursu i zostaną przez Radę zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowy z osobami startującymi w konkursie odbędą się jak najszybciej i mogą zakończyć się w przyszłym tygodniu.

Poinformował również, że Rada podjęła decyzję o nie ujawnianiu danych osób, które złożyły oferty w konkursie. Na początku marca Rada zdecydowała, że przeprowadzi otwarty konkurs na kandydatów na prezesa Urzędu. Oferty złożone w konkursie zostaną ocenione, a wybrane osoby zaproszone będą na rozmowę kwalifikacyjną. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.
Regulator rynku telekomunikacyjnego nie ma prezesa od połowy stycznia, czyli od dnia likwidacji URTiP i powołania na jego miejsce UKE. Zgodnie z decyzją premiera, obowiązki prezesa Urzędu pełni wiceminister transportu i budownictwa Anna Streżyńska.

1. marca UKE poinformował, że brak nowego prezesa Urzędu powoduje opóźnienia w jego pracach, zmierzających do liberalizacji rynku telekomunikacyjnego. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-60-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet