Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 240 zł za przeniesienie numeru do Plus na Kartę

240 zł za przeniesienie numeru do Plus na Kartę

LuiN 6 Listopada 2012 11:28

1 0

Od 7. listopada dostępna będzie nowa oferta sieci Plus dla osób przenoszących numer z innej sieci. Klienci, którzy przeniosą swój numer do Plus na Kartę mogą otrzymać bonus z tego tytułu - aż 240 zł do wykorzystania na praktycznie wszystkie usługi.

Bonus 240 zł, to pakiet 20 zł do każdego z pierwszych 12 doładowań kwotą minimum 30 zł. Znajduje się on w nowej odsłonie promocji Przenieś numer z innej sieci do Plus na Kartę, w której klienci otrzymają także darmową kartę SIM z kwotą 5 zł na start.

Bonusowy pakiet można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych i międzynarodowych sieci, transmisję danych, a nawet na roaming i usługi premium.




Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 210 kB).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 141
  • -1

    128.  2012-11-07 19:37:26

    126. ~marcin - masz rację - 2/3 więcej to nie to co 100% więcej za podwójne doładownia od drugiego doładowania i za esemesa za 5 złotych...

  • 0

    129. ~  2012-11-07 20:56:28  host: 77-253-144-85.adsl.inetia.pl

    Po co ludzie mieliby przechodzić do Plusa? Czy do jakiejkolwiek innej sieci niż Play? Śmiać mi się chce jak czytam żenujące oferty operatorów typu T-Mobile, który w ofercie na kartę oferuje pakiet 1 GB danych za... 25 złotych. W Play mam to za 10 zł.

  • 0

    130. ~costa  2012-11-07 21:07:19  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    pytanie do rzecznika play: ile wydajecie rocznie na pr w sieci? Bo wpisów , które wyglądają jak płacone jest na każdym portalu bez liku...

  • 0

    131.  2012-11-07 21:13:38

    129. ~ : no ale w Plusie masz LTE !!!! Co z tego że drogie jak jasny gwint, do tego stopnia że pewnie z niego za wiele nie skorzystasz - ważne że będziesz miał.. idąc tym tropem dalej - co z tego że w Play masz taniej ofertę na kartę? - ale w Plusie będziesz miał..... hmm.. no właśnie brakło mi pomysłów :/... może trochę lepszą jakość? - być może... nie wiem co jeszcze..- no może, że będziesz się mógł znajomym pochwalić że masz telefon w Plusie, bo masz gest płacić wiecej niż trzeba temu operatorowi..

  • 0

    132. ~olo  2012-11-07 21:26:34  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Wczoraj kolega wziął na próbę LTE z Plusa na 7 dni. Te 150 Mb/s z reklamy telewizyjnej to jedna wielka ściema. Nadajnik stoi kilka bloków dalej jakieś 400m od jego domu a prędkość na różnych stornach do sprawdzania prędkości neta nie przekraczała 4 Mb/s .

  • 0

    133.  2012-11-07 21:49:04

    132: A modem wziął chociaż do LTE150?

  • 0

    134.  2012-11-07 22:00:04

    130 A może to są zadowoleni klienci? Mnie bardziej irytują osoby, które piszą o problemach w sieci, a na końcu piszą, że nie są klientami Play i nigdy nie będą, ale słyszeli takie opinie, albo czytali na necie. To nie są płatne komentarze?

  • -3

    135.  2012-11-07 22:10:03

    134. s1k0r3k - ja nigdy nie używałem Play i zawsze źle pisałem o Plasy. Ale z jednego tylko powodu... Złodziejstwa (ukochane słowo w odniesieniu do W# wielu tutaj) opłaconych a niewykorzystanych minut/pakietów kwotowych ;-) I tylko dlatego, mimo, ze czasem 3 grosze taniej na minucie wychodziło, nie zamierzałem myśleć nawet o zmianie operatora, do czego mnie tu wielu namawiało ;-) Myślisz, ze mi Plus, Orange albo Era płacą?

  • -1

    136.  2012-11-07 22:28:15

    No kłamię... Nie że nigdy, bo numer Play w prepaidzie jakiś mam - i to czynny nawet - kilka razy skorzystałem, szczególnie i chyba tylko odbierając połączenia ;-)

  • 0

    137. ~Andy  2012-11-07 22:32:53  host: apn-37-152-29-149.dynamic.lte.plus.pl

    Ja mam w plusie w lte w tym momencie 50 mb/s. 59 pln za 17G w ciagu dnia to moim zdaniem jest ok, a jakosc w porownaniu do 3g - nie ma co porownywac.

  • -1

    138. ~  2012-11-07 22:51:13  host: ip-37-209-141-69.free.aero2.net.pl

    @135 wlo a który to pakiet w prepaidzie Playa nie przechodzi na następny okres ?

  • -1

    139. ~Marek  2012-11-07 23:29:15  host: z40-01.opera-mini.net

    @131 Jo 100 % sie z tobą zgodze masz racje. Teraz chwalenie sie że ma sie w plusie nie robi na nikim wrażenia tylko odwrotnie.

  • 0

    140.  2012-11-09 10:19:35

    138. Mówię o abonamencie, bo nie używam "normalnie" prepaidów ;-)

  • -2

    141.  2012-11-09 10:20:52

    Wiedzę, ze serwis stał sie serwisem prepaidowców... No w sumie to najważniejśi klienci i bez nich padł by biznes komórkowy w Polsce...

  • 0

    142.  2012-11-09 14:16:08

    141 twojsarkazm jest mocno nie na miejscu cieciu firmy telko. nie kierują nie opiniami takich buraków tylko jako oligopolisci posiadający monopol stosująpewną modyfikacje ceny krańcowej . ponieważ na rynku jest oligopol . chalenger i niszowi to operatorzy na ogół stosują cenę krancowa dostosowana do warunków tzn dają skomplikowana ofertę mocno różnica się cenowo jedni wezmą taniej drudzy drożej a najbardziej liczą na takich jak ty co wezmą drożej gorszą ofertę ale z powody czarów marketingowych będą świeci przekonani że zrobili złoty interes i zdobyli prestiż nie dostępny płacącym tanio

  • 2

    143. ~  2012-11-09 23:00:20  host: ip-151-248-47-202.free.aero2.net.pl

    140. pakiet kwotowy do wydania na wszystko przechodzący w nieskończoność jest chyba najlepszy ? Zwie się to prepaid.

  • 0

    144. ~klient prepaida Play  2012-11-11 20:39:24  host: s07-08.opera-mini.net

    W życiu Warszawy nie będę już nigdy wiązać się z jakimkolwiek opem cyrografem na abo. Prepaid Play zwany Fresh to jest to i dopóki będzie elastyczny jak dotąd, doputy w nim będę. Prepaid daje jeśli nie wolność to przynajmniej poczucie wolności, a z tym człowiek zawsze lepiej się czuje w tym parszywym, skomercjalizowanym świecie!

  • 0

    145.  2012-11-11 20:55:09

    141. wlo: Prepaidowiec to też człowiek i klient dla sieci, gdyby nie był klientem to sieci albo zupełnie zrezygnowały by z kart Prepaid, albo zrobiły by na nich ceny "zaporowe" by maksymalnie zniechęcić klientów do Prepaidów. Ale z tego co widzę nic takiego się nie dzieje, chyba nawet wręcz przeciwnie ostatnio, abonamenty trochę się zestarzały, a w ofertach prepaid co chwilę sieci coś dodają (w większości marne coś -ale zawsze coś). Wynika z tego że Ci klienci też są ważni, nie mniej ni więcej - każdy piniądz jest dobry. Czasami jeden Prepaidowiec wyda 100zeta na miesiąc a abonamentowiec 19.90 - bo takie ma abo i w tym się mieści. Ja od kilku miesięcy mam "abo" - wydaje (świadoma moja decyzja) więcej kasy na telefon, ale i mam więcej - bez pisania kodów, doładowywania na czas, etc. Ale wcześniej ze dwa lata siedziałem w ofercie na kartę i nie interesowało mne to czy sieć ma ze mnie biznes czy nie - ważne że ja miałem tanio - teraz siedzę na abonamencie - i też nie interesuje mnie żeby przez to sieci było dobzie-dobzie, tylko żebym ja był happy.. Nie ma lepszych gorszych - ta nam ma być - każdemu z osobna dobrze i tanio, a sieć ? sieć sobie poradzi ma od tego fachowców na etacie :)

  • 0

    146. ~  2012-12-21 09:39:49  host: 78.133.141.234

    w niedzielę 16 grudnia złożyłem wniosek o przeniesienie do plusa i do tj pory nie jestem z plusem. całość miała trwać 24 godziny. Mało tego promocji no limit od dziś juz nie ma ;( Chyba będę musiał wrócić znów do swojej sieci

  • 0

    149. ~badboygreen  2013-02-14 18:00:28  host: host-185-217-122-176.syriusz.net.pl

    dzisiaj przeniosłem numer do plusa bo zainteresowało mnie rok darmowych rozmów i to wielka wkręta jest. za karte musiałem zapłacić 12,30zł a nie za darmo i na koncie nie ma ani złotówki. a z tym rok darmowych rozmów to trzeba pilnować ważności konta i kwoty, jak zablokują ci konto to będziesz musiał od nowa ustawić i doładować za 50zł jak do innej sieci. plus wyjebka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię